دفتر خانه پیش رفتن با اخراج با وجود سازمان ملل متحد هشدار آنها در معرض خطر كردن coronavirus

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط SALAMNEWWS در 22 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

دفتر خانه بوده است با فشار دادن پیش با اخراج پروازها با وجود هشدارهای از سازمان ملل متحد است که آنها در معرض خطر كردن coronavirus.

مستقل آموخته است که پرواز منشور تنظیم شده است به ترک انگلستان برای کشور لیتوانی در روز جمعه با وجود تماس با سازمان ملل متحد, شبکه مهاجرت برای همه دولت ها را به حالت تعلیق مجبور بازده در طول بیماری همه گیر. این گروه هشدار داده عمل مطرح شده خطر ابتلا به هر دو اخراجی و کشورهای آنها را دریافت.

بیست و چهار حذف از انگلستان صورت گرفت بین 20 مارس و 3 آوریل به تنهایی از بازگشت افراد از بلغارستان, رومانی, هنگ کنگ, لهستان و ایالات متحده آمریکا. دفتر خانه کاهش یافته است به فاش کردن تعداد اخراج ها که در طول مستند.

پرواز به لیتوانی است که با توجه به ترک تنها با یک فرد در هیئت مدیره باعث نگرانی است که دفتر خانه اقدام علیه بهداشت عمومی و در هزینه هزاران پوند در پول مالیات دهندگان را. قبلی آزادی اطلاعات درخواست نشان داد تقریبا 12000 پوند در هر فرد صرف شد پروازهای چارتر سال گذشته است.

تعداد زیادی از مردم در بریتانیا مهاجرت بازداشت و مستغلات کاهش یافته است قابل ملاحظه ای از مستند آغاز شده در مارس اما در مورد 254 مردم هنوز هم برگزار می شود. به جای کسی که در بازداشت به دفتر خانه باید یک چشم انداز واقع بینانه از حذف در یک زمانبندی مناسب.

در بیانیه منتشر شده در ماه گذشته, سازمان ملل متحد, شبکه مهاجرت گفت: "مجبور می گرداند می تواند به تشدید جدی بهداشت عمومی خطرات برای همه – مهاجران, عمومی, مقامات بهداشت و درمان کارگران و مددکاران اجتماعی و هر دو میزبان و منشاء جوامع است. مجبور گرداند جای اضافی فشار بر کشور بازگشت."

آن هشدار داد که اخراجی ممکن است در معرض خطر تجربه "افراطی مشکلات مالی" و به طور بالقوه قاچاق انسان در بازگشت به کشور خود را از مبدا به علت در حال حاضر در سطح بالایی از بیکاری به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

آنها همچنین ممکن است در صورت خطرات اضافی مانند عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی کافی و ضعیف آب و فاضلاب سیستم های سازمان ملل متحد, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از سیستم های بهداشتی در حال حاضر کشیده و فاقد ظرفیت برای محافظت از عودت و جوامع خود را از جمله از طریق آزمایش بر ورود و قرنطینه و خود انزوا اقدامات است.

بلا سنکی مدیر بازداشت اکشن است که از نظر قانونی به چالش کشیده دفتر خانه را ادامه بازداشت و اخراج مهاجران در طول همه گیر گفت: "با وجود راهنمایی از سازمان ملل متحد و دولت خود بهداشت عمومی مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر, دفتر خانه است که به شدت به دنبال به کار اجباری حذف سیاست در طول این همه گیر بدون در نظر گرفتن خطرات روشن.

"فردا Priti پاتل به اجاره یک هواپیما خصوصی به حذف فقط یک نفر به لیتوانی به خطر انداختن عقل سلیم بهداشت عمومی و هزاران پوند از پول مالیات دهندگان را. انسانی و مسئول پاسخ به تعلیق همه حذف و آزادی مردم با خیال راحت از بازداشت تا این اورژانس را تصویب کرده است."

دفتر خانه شده است تماس, برای اظهار نظر ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن