هرتز ورشکستگی باعث می شود استفاده می شود اتومبیل های موجود در قیمت فوق العاده پایین - Roadshow

گلف تنها یکی از بسیاری از ماشین فروش در تخفیف از طریق هرتز. Emme Hall/Roadshow هرتز رسما برای ورشکستگی زمینه

توسط SALAMNEWWS در 21 خرداد 1399

گلف تنها یکی از بسیاری از ماشین فروش در تخفیف از طریق هرتز.

Emme Hall/Roadshow

هرتز رسما برای ورشکستگی زمینه در اواخر ماه مه با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس و کاهش تقاضا برای اجاره اتومبیل که بیشتر آمریکایی ها در خانه بمانند و جلوگیری از سفر. در حال حاضر شرکت ماشین اجاره همچنان به offload تعدادی از وسایل نقلیه اجارهو برای کسانی که به دنبال صرفه جویی وجود دارد برخی از توانا معاملات خوب جریان است.

iSeeCars pored بیش از 20 ، 000 اتومبیل استفاده می شود هرتز در حال حاضر برای فروش ذکر شده است که برای شناسایی مدل های, پیشنهاد, بزرگترین پس انداز. برخی از آنها نه آشکار در حالی که دیگران یک نی نی مبهم است. این نیست سوپر اتومبیل های قدیمی یا از شرکت های اجاره خودرو کار را به نگه داشتن ناوگان خود را به روز رسانی برای مشتریان. هر یک از ماشین های ذکر شده را تحسین کرد از سال 2017 تا 2019 مدل سال.

این خبر خوبی برای کسانی که در بازار برای یک BMW سری 7 از آنجا که تنها بهترین معامله از هرتز در حال حاضر. این مطالعه نشان داد این شرکت است که فروش سدان لوکس نزدیک به 14 درصد کمتر از ارزش بازار به طور متوسط برای یک پس انداز به طور متوسط از $6,877. درست پشت آن است Chevrolet Traxکه $1,714 ارزان تر از متوسط مدل ذکر شده است.

یک زن و شوهر از دیگر خودروهای لوکس را در لیست سوم و چهارم نقاط. این مرسدس بنز A-Class و Infiniti QX50 دور سوم و چهارم را با پس انداز به طور متوسط از $4,252 و $4,145 بود. تویوتا اندازه وانت کامیون تندرادور کردن پنج با متوسط $4,714 در پس انداز و یا 12.6 درصد کمتر وانت متوسط ارزش بازار است.

پنج نهایی شامل یک تعداد بیشتر عابر پیاده و وسایل نقلیه. این نیسان Versa Note به طور متوسط $1,375 ارزان تر از متوسط بازار. بیوک را Cascada convertible است $2,241 کمتر از گران قیمت و کیا Forte می آید در حدود 1500 دلار ارزان تر از بازار به طور معمول خواستار. گرد کردن بالای 10 هستند فولکس واگن گلف ($2,023 ارزان تر به طور متوسط) و نیسان تلاش وانت. به یاد داشته باشید آن است ؟ بسیار, ژاپنی, به دنبال خانواده hauler است $1,810 ارزان تر از متوسط بازار.

متوسط خریداران خودرو استفاده می شود را پیدا کنید یک وسیله نقلیه است که 8 درصد ارزان تر از متوسط آن ارزش به احتمال زیاد با تشکر هرتز' firesale حالت. این یک فرصت خوب برای صرفه جویی در جیب یک پس انداز $1,389 به طور متوسط با توجه به مطالعه و پس انداز گسترش به مدل های دیگر مانند Chevrolet Silverado, کادیلاک CTS, بی ام و سری 5 و بیشتر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: هرتز فایل برای ورشکستگی Netflix لغو غیر فعال...

1:37tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب