هرمس به استخدام 10,500 در میان مردم انگلستان خرید آنلاین افزایش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تحویل بسته شرکت هرمس گفته است: "ایجاد بیش از 10 ، 000 شغل در انگلستان در پاسخ به موج در خرید آنلاین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این شرکت را به سرمایه گذاری £100 متر به منظور پاسخگویی به افزایش تقاضا و استخدام حدود 1500 نفر از کارکنان تمام وقت.

این شامل نقش های جدید در آن یورکشایر سر دفتر و موقعیت به عنوان انبار کارکنان و رانندگان است.

هرمس نیز به دنبال استخدام اضافی 9,000 مردم برای خود اشتغالی پیک نقش سراسر انگلستان است. آن را در حال حاضر می پردازد بیش از 16,000 خود اشتغالی پیک, با توجه به وب سایت خود را.

در حالی که دولت برداشته سراسر کشور ممنوعیت غیر ضروری انگلیسی خرده فروشی در اواسط ماه ژوئن در دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد که بالا خیابان بلند است که هنوز هم به طور قابل توجهی کاهش می یابد از همان آخرین دوره سال است.

بوریس جانسون اعتقاد بر این است نگران تاثیر است که کار از خانه است که با داشتن بر بالا خیابان اقتصاد, اعلام هفته گذشته که دولت او خواهد ضایعات آن راهنمایی مشاوره کسانی که می توانند کار در خانه برای انجام این کار در 1 اوت.

اما هرمس گفت: آن فکر خرید آنلاین نمی خواهد از دست دادن زمین حتی به عنوان بالا خیابان استقبال مشتریان بازگشت.

"همه گیر شده است تسریع در حال حاضر رشد خارق العاده از خرید آنلاین و ما هیچ نشانه ای از این تغییر گفت:" رئیس اجرایی Martijn de Lange.

هرمس گفت: آن را در حال آماده سازی برای یک فصل کریسمس و انتظار دارد که به حمل حدود 3.5 میلیون قطعه در روز در طول دوره تقریبا دو برابر است که از سال گذشته – که می تواند ترکیب فروشندگان خیابان بالا را گلایه.

"به عنوان یک نتیجه مهم این است که ما حق زیرساخت ها و مردم محل به حمایت از این" گفت: آقای De Lange.

"این خبر خوبی برای بسیاری از مردم که متاسفانه تا به حال درآمد خود را تحت تاثیر قرار و ما خوشحال می شود قادر به حمایت از اقتصاد انگلیس با بسیاری از مشاغل در این زمان.

"که در دو هفته اول مستند ما تا به حال هزاران نفر از برنامه های کاربردی از میخانه کارکنان سرآشپزها کودکان, هنرمندان, سگ واکر, میخانه, خوانندگان, آرایشگران, آرایشگری, خلبانان و بسیاری از بسیاری دیگر. ما مشتاقانه منتظر استقبال از ما استخدام جدید طی هفته های آینده."

Hermes UK گفت: در حال حاضر سرمایه گذاری بیش از £30m در عملیات خود در این سال که بخشی از آن مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن 90 جدید زیر انبار و خرید جدید وانت.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن