در اینجا چگونه آئودی E-Tron شارژ به سرعت - Roadshow

دو طعم آئودی E-Tron ارائه می شوند. آئودی رانندگی محدوده یک نگرانی عمده برای صاحبان اتومبیل های برقی و رانندگا

توسط SALAMNEWWS در 16 خرداد 1399
2020 Audi e-tron

دو طعم آئودی E-Tron ارائه می شوند.

آئودی

رانندگی محدوده یک نگرانی عمده برای صاحبان اتومبیل های برقی و رانندگان که با توجه به یکی. اما با توجه به مردمی که در آئودی نباید همیشه فقط در مورد فاصله یک باتری خودرو الکتریکی می تواند سفر می کند. چگونه به سرعت می تواند یکی دید از بالا هم مهم است.

در مقایسه با سایر وسایل نقلیه الکتریکی چهار حلقه با نام تجاری E-Tron متقاطع ارائه نمی ترین محدوده رانندگی. در امریکا هر دو نسخه استاندارد و بیشتر آن rakish Sportback خواهر و برادر از ویژگی های یک باتری لیتیوم یون با ظرفیت ناخالص از 95 کیلووات ساعت است. این فراهم می کند سازمان حفاظت محیط زیست-برآورد رانندگی محدوده 204 مایل در به طور منظم E-Tron و 14 بیشتر در Sportback. این ارقام قطعا قابل استفاده, اما آنها به مراتب پشت 316 کیلومتر شما را در یک محدوده تسلا مدل Y و یا حتی یک جگوار I-سرعت است که می تواند حدود 234 مایل می کند.

در اروپا این نسخه از این خودرو به نام E-Tron 55 هر چند E-Tron 50 مدل نیز ارائه شده است. 50 کوچکتر از باتری فراهم می کند که کوتاه تر محدوده کاهش عملکرد و commensurately قیمت پایین تر. در حال حاضر هیچ برنامه ای برای ارائه هر گونه E-Tron 50 گونه در آمریکا و آئودی و گفت Roadshow در یک وب سایت کنفرانس این هفته است.

تنظیم این Audis جدا از سایر وسایل نقلیه الکتریکی است که چگونه به سرعت خود را به محدوده رانندگی را می توان پر. هنگامی که قلاب به بالا-قدرت شارژ ترمینال تحویل 150 کیلو وات جریان مستقیم E-Tron 55 مدل می توانید از 5 درصد حالت شارژ کامل در حدود 45 دقیقه است. آنها می توانند جذب حدود 110 کیلومتر (68 مایل) از محدوده در WLTP چرخه پس از صرف 10 دقیقه از شارژ. جلو و بزرگراه برای گرفتن یک فنجان قهوه و شما می توانید آماده برای جاده دوباره قبل از اینکه شما دو شات اسپرسو حتی سرد به اندازه کافی به فکر تهیه مکان مستقل. بیشتر مقرون به صرفه E-Tron 50 مدل ها تنها می تواند شارژ در نرخ تا 120 کیلووات اما خود را شارژ منحنی بسیار شبیه به مدل 55 را که به دلیل کوچکتر از باتری به معنی کلی شارژ بار بسیار شبیه هستند.

2020 Audi e-tron

E-Tron را بسته باتری نصب شده در زیر زمین به صورت یک مرکز ثقل پایین.

آئودی

آئودی مهندسان موفق به گسترش شارژ منحنی E-Tron مدل. این اجازه می دهد تا آنها را برای شارژ در اوج خود رای برای دوره های طولانی تر که باعث کاهش کلی شارژ بار. در مقایسه با رقیب وسایل نقلیه الکتریکی تمایل به ضربه اوج خود شارژ رای تنها برای یک دوره کوتاه قبل از گرفتن گلوگاه بازگشت. اگر درجه حرارت نیست بیش از حد شدید آئودی را مدل می تواند به حفظ این میزان بین 5% وضعیت شارژ و حدود 70 ٪ است.

در مقایسه با E-Tron, جگوار I-سرعت وسیله نقلیه سودمند می تواند از خالی به 80% وضعیت شارژ در یک ادعا 40 دقیقه وقتی که رو به DC شارژر سریع. این Chevrolet Bolt می توانید به دست آوردن 100 مایل از محدوده 30 دقیقه زمانی که قلاب به همان نوع از شارژر.

چه آئودی راز? در کوتاه, دقیق, مدیریت حرارتی. E-Tron مایع خنک باتری بسته نگهداری شود می توان در بین 77 و 95 درجه فارنهایت برای بهینه شارژ. دستیابی به برخی از 5.8 گالن مایع خنک کننده در حال گردش از طریق 131 مورد فوت خنک کننده خطوط. این کمک می کند تا نگه داشتن باتری در آن مکان شاد, حتی پس از یک تمرین سخت و یا در درجه حرارت شدید است.

2020 Audi e-tron

وجود دارد هیچ چیز ساده در مورد مدرن برقی-باتری خودرو.

آئودی

حصول اطمینان از انتقال گرمای اضافی از سلول های باتری به مایع خنک کننده ویژه حرارتی رسانا ژل چسب متصل گسسته خنک کننده واحد مسکن باتری. نگه داشتن این اجزاء اصلی و جداگانه فراهم می کند سود اضافی: ایمنی بیشتر در تصادفات است.

در استفاده عادی شارژ سریع است که بسیار مهم پس از EV ممکن است صرف در تمام طول روز وصل را در خانه و یا محل کار که در آن می توانید به آرامی جذب انرژی در طول روز است. شارژ سریع بسیار مهم است اما در مسافت های طولانی درایو که در آن شما نمی خواهید به صبر در اطراف ساعت ها خود را به عنوان ماشین های الکتریکی "refuels."

آنها ممکن است ارائه رانندگی محدوده اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به نظر E-Tron متقاطع از خود را خوش تیپ به نظر می رسد خوب به فن آوری های پیشرفته به آنها ارائه دهد. یکی دیگر از حفاظت آئودی را فراهم می کند. E-Tron را بسته باتری همراه با 8 سال/100,000 مایل گارانتی, یک, که تضمین می کند آن را حفظ حداقل 70 درصد از ظرفیت شارژ خود را.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آئودی E-Tron به ارمغان می آورد بزرگ برق راحتی به جاده

9:36tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب