کمک به گرسنه: کدام ستاره را به شما پیشنهاد برای در سر پیتر بلیک هتل بزرگ پوشش حراج ؟

بخش های از سر پیتر بلیک آثار هنری طرفداران ما که ویژگی های امثال Dame Helen Mirren و خانم مگی اسمیت هستند که ب

توسط SALAMNEWWS در 23 خرداد 1399

بخش های از سر پیتر بلیک آثار هنری طرفداران ما که ویژگی های امثال Dame Helen Mirren و خانم مگی اسمیت هستند که به حراج گذاشته شده برای جمع آوری پول برای مستقل's راهنما گرسنه مبارزات انتخاباتی.

نقاشی دیواری — که پژواک آقا پیتر 1967 آثار هنری برای بیتلز Sgt pepper's Lonely Hearts Club Band آلبوم — آویخته شد بیش لندن هتل ماندارین اورینتال در Knightsbridge در طول آن سال 2017 نوسازی.

این کار بزرگترین قطعه تا کنون ایجاد شده توسط Sir Peter 87 است به اندازه 38 اتوبوس لندن و راه اندازی شد توسط لندن تبلیغات.

از امروز شروع هر یک از 100 چهره از ویژگی های است که در این کار نیز از جمله مورگان فریمن گلدبرگ Whoopi و دو بیتلز سر پل مک کارتنی و آقا Ringo Starr — حراج گذاشته خواهد شد برای دو ذینفع از جمله مستقل's کمپین درخواست شریک فلیکس پروژه.

دیگر ذینفع است Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق سازمان جهانی بهداشت طراحی شده توسط بنیاد سازمان ملل متحد و سوئیس انسان دوستی پایه و اساس است.

هر یک "قطعه" را از ویژگی های افراد مشهور و اندازه گیری خواهد شد در حدود 1.2 به 2 متر است. همه چهره های مشهور از جمله یک عکس از آقا پیتر هستند "طرفداران" از Mandarin Oriental hotel group.

هر قطعه خواهد بود امضا شده توسط هنرمند و حراج در Bidsquare با قیمتهای شروع £325. حراج خواهد شد زندگی می کنند تا نیمه شب در 26 ژوئن.

این ایده سرچشمه زمانی که لندن تبلیغات با نزدیک شدن آقا پیتر در مورد این پروژه به عنوان آن را می خواستم به استفاده از نقاشی دیواری به جمع آوری پول برای سازمان های کمک به مردم در طول بیماری همه گیر.

آقا پیتر که او نیز آثار هنری طراحی شده برای پل Weller, Ian Drury و گفت: "من بسیار خوشحال هستم که ماندارین اورینتال نقاشی دیواری را می توان مورد استفاده برای بار دوم به جمع آوری پول برای یک فوق العاده هدف. من همه نوع از مناطق کار می کنند اما یکی از آنها این است که به جمعیت از مردم است.

"این است که در آن رگ. آن است که در روح گروهبان فلفل ایده. این است که احتمالا بزرگترین چیزی که من انجام داده ام. این یک پروژه شگفت انگیز برای یک هتل شگفت انگیز."

لندن تبلیغات مدیر عامل شرکت مایکل Moszynski گفت: "اگر شما می خواهم به خود یک قطعه منحصر به فرد از تاریخ فرهنگی توسط پدربزرگ هنر پاپ من بسیار شما را تشویق به پیشنهاد سخاوتمندانه."

جیل Kluge, مدیر ارشد بازاریابی افسر هتل ماندارین اورینتال گروه افزود: "ما خوشحال هستیم که برای حمایت از این ایده به حراج پیتر بلیک خوب کار هنری برای یکی دیگر از علت های خوب."

آقا پیتر نشانه یکی از مربع از نقاشی دیواری

Evgeny Lebedev مالک از شب های استاندارد و مستقل گفت: "من منتقل شده است و توسط چه, هنر و هنرمندان باید در عمل به عنوان یک نیروی خوب در طول این بحران است. سر پیتر بلیک شده است درخشان حامی موسسه خیریه ما تجدید نظر شود. من امیدوارم که مردم در حمایت از این ابتکار فوق العاده ای."

شما می توانید پیشنهاد در اینجا.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران -- پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن