کمک به گرسنه: Ai Weiwei در میان هنرمندان و اهدای کار به کمپین حراج

آثار هنری توسط Ai Weiwei, تریسی امین و Anish کاپور در میان کسانی که به ویژه در هنر معاصر ساتبی حراج هفته آینده

توسط SALAMNEWWS در 25 تیر 1399

آثار هنری توسط Ai Weiwei, تریسی امین و Anish کاپور در میان کسانی که به ویژه در هنر معاصر ساتبی حراج هفته آینده برای حمایت از مستقل's راهنما گرسنه مبارزات انتخاباتی.

فروش بخشی از هنر معاصر ساتبی روز حراج است که اجرا می شود از 20 تا 30 ژوئیه شامل پیشرو هنرمندان معاصر بریجت رایلی علامت Wallinger و باب و روبرتا اسمیت.

تمام پول مطرح شده از حراج خواهد شد به مستقل's درخواست شریک فلیکس پروژه لندن بزرگترین غذایی مازاد توزیع خیریه. مبارزه ما تا کنون مطرح £7.5 متر به سمت ما £10m هدف که شامل تعهد به باز لندن بزرگترین جامعه برای مقابله با فقر غذایی.

از نکات برجسته این ساتبی کمک به گرسنه حراج شامل یک نقاشی از تریسی امین, یک سری از سه قلم توسط Anish Kapoor, علامت Wallinger را "شبح" و باب و روبرتا اسمیت "ما تنها از هر یک از دیگر" placard.

انگلیسی-نیجریه هنرمند Yinka Shonibare همچنین می پیوندد کاتالوگ با او "بدون ساختار آیکون - اشراف زاده من" در کنار یک جفت از فولاد جلا برجسته توسط مایکل کریگ-مارتین و یک گل بشقاب توسط هنرمند چینی آی ویوی.

Sotheby, مدیر ارشد, Oliver بارکر گفت: "ما سپاسگزار به هنرمندانی که سخاوتمندانه خود را کار می کند و ما به دنبال به جلو به هدایت بخشی از هیجان ما عمده فروش در لندن در این ماه به یک علت است که ارائه مواد غذایی و آسایش به پایتخت بیشتر آسیب پذیر است."

Evgeny Lebedev مالک از مستقلگفت: "ما خوشحال هستیم که به جمع آوری پول با ساتبی و برخی از برجسته جهان معاصر هنرمندان برای کمک به ایجاد لندن بزرگترین جامعه آشپزخانه است که ادامه خواهد داد به خوراک کسانی که نیاز دارند برای سال آمده است."

فلیکس پروژه توزیع مواد غذایی مغذی که در غیر این صورت رفتن به زباله به 350 خط مقدم سازمان های خیریه و مدارس و برنامه های تعطیلات در لندن است.

بنیانگذار جاستین Byam شاو گفت: "اگر چه ما مواد غذایی مازاد و اهدا به ما و ما بیش از 1500 داوطلب هزینه های ما هنوز فزاینده.

"آمدن بحران بیکاری معنی است که ما در این مدت طولانی. این جامعه جدید را با کیفیت بالا از غذا برای بی خانمان لندن پخته شده توسط سرآشپزها بزرگ با استفاده از مازاد مواد غذایی است."

Ai Weiwei (خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

ترنر برنده جایزه هنرمند علامت Wallinger گفت: "من خوشحال هستم برای کمک به کمک به جمع آوری پول برای فلیکس پروژه فوق العاده خیریه می کند که چنین کار حیاتی در ارائه مواد غذایی برای افراد در معرض خطر در سراسر لندن کار است که تا کنون بیشتر لازم در زمان بحران است."

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در طول بحران -- پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

ساتبی کمک به گرسنه حراج خواهد شد به صورت زنده از 20 جولای تا 30 جولای.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب