سلام، آمریکا میزبان نیش کومار تلاش می کند تا حس کابوس دیستوپما را به خود بگیره - CNET

بریتانیایی کمدین نیش کومار میزبان سلام، آمریکا در کویبی. "کوئيبي". این داستان بخشی از من است بنابراین وسواس (

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399
nish kumar quibi hello america

بریتانیایی کمدین نیش کومار میزبان سلام، آمریکا در کویبی.

"کوئيبي".
این داستان بخشی از من است بنابراین وسواس (مشترک اینجا)، پادکست ما شامل مصاحبه با بازیگران ، هنرمندان ، مشاهیر و انواع خلاق در مورد کار ، حرفه ای و وسواس فعلی خود را.

هر سالی که انتخابات ریاست جمهوری برگزار بشه سال بزرگی است. به آن یک بحران همه گیر،بحران مالی و جنبش حقوق صاحبان سهام اجتماعی اضافه کنید و شما 2020. اما اگر شما کمدین بریتانیایی نیش کومار هستید، همه دیوانگی سال 2020 برای برنامه صبح گاه پزشکی او سلام، آمریکا در کویبی تبدیل می شود. سریالی که در ماه ژوئیه راه اندازی شد، با کمک یکم شوخ و با شوخ و باک، به سیاست آمریکا از طریق دیدگاه یک فرد بریتانیایی احمق نگاه می کند.

در یک قسمت از CNET منخیلی وسواس پادکست ، کومار توضیح داد که نشان می دهد و منحصر به فرد خود را در انتخابات آمریکا.

این یک نوع تفسیر بریتانیایی در اخبار آمریکااست. هدف این است که بر چیزهایی که در درون رابطه ویژه ای که بین دو کشور ما وجود دارد تاکید کنیم." این یک برنامه کمدی موضعی خبری است. که در بریتانیا ساخته شده است، توسط مردم بریتانیا به کمک چند آمریکایی."

سلام، آمریکا در کویبی جریان دارد، با قسمت های جدید منتشر شده هر دوشنبه و جمعه. در حاليکه COVID-19 در سراسر جهان گسترش پيدا کرد، پوشش انتخاباتمحور اصلي آن تغيير کرد.

در طول صحبت ما، کومار در عمق صحبت می کند که چقدر همه گیر، زندگی سیاه ماده و اعتراضات جهانی علیه خشونت پلیس تغییر کرده است سلام، آمریکا. او همچنین توضیح می دهد که چرا به عنوان یک کمدین، بدتر است که نان به شما پرتاب می شود از به خارج از صحنه در طول یک رویداد خیریه booed.

داستان اصلی کومار به عنوان یک استند-up زمانی آغاز شد که او به طور نژادی توسط یک مرد در یک ماشین مورد آزار قرار گرفت. کومار این حادثه را به یکی از اولین روال های ش تبدیل کرد.

کومار گفت: «این نژادپرستی است!» به مسخره بازی آن همه می خندد. "او پنجره خودکار نداشت بنابراین او مجبور بود دستی باد پایین پنجره و سپس باد آن را به بالا و رانندگی کردن."

باید توجه داشته باشم که ما این مصاحبه را در اواسط ژوئیه ضبط کرده بودیم.

به تمام صحبت های من با کومار در Spotify یا Apple Podcasts گوش کنید. شما می توانید به من تا وسواس در برنامه پادکست مورد علاقه خود را مشترک شوید. در هر قسمت، من با یک هنرمند، بازیگر یا خالق برای یادگیری در مورد کار، شغل و وسواس های جاری است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب