HBO مکس اضافه می کند سلب مسئولیت نژادپرستانه زبان به زین های Blazing - CNET

بازیگر نقش کلاون لیتل نقش کلانتر بارت در بازی زین های Blazing.فیلم نامه توسط گاِل فشنگباور کوپر/سی نت 1974 فی

توسط SALAMNEWWS در 25 مرداد 1399
blazing-saddles.png

بازیگر نقش کلاون لیتل نقش کلانتر بارت در بازی زین های Blazing.

فیلم نامه توسط گاِل فشنگباور کوپر/سی نت

1974 فیلم وسترن از کارگردان افسانه ای مل بروکس، مقدمه ای سه دقیقه ای را به دست می دهد که زبان و شخصیت های مربوط به مسابقه را برای مخاطبان امروزی، زمینه سازی می کند. HBO مکس معرفی از ژاکلین استوارت، استاد سینما دانشگاه شیکاگو و ترنر کلاسیک میزبان فیلم، بحث در مورد مسائل مربوط به نژاد در فیلم، تا آنجا که سرویس جریان به تازگی با 1939جنگ داخلی حماسه رفته با باد انجام اضافه شده است.

استوارت اذعان می کند که بسیاری از مردم از فیلم به عنوان "یکی از بزرگترین comedies در تمام زمان فکر می کنم." او همچنین این را واضح می گوید که "مسئله نژاد، جبهه و مرکز است" و به این موضوع می گوید که "زبان و نگرش نژادپرستانه باعث پراکندن فیلم می شود."

استوارت در ادامه به این نکته اشاره می کند که شخصیت های نژادپرستانه به عنوان نادان و کوچک فکر به تصویر کشیده می شوند و شخصیت هایی که توسط کلاون کوچک و جین وایلدر بازی می شوند، دیدگاه روشن گری بیشتری به دست می دهند.

استوارت همچنین در مورد تاریخچه ریخته گری فیلم بحث می کند، با توجه به اینکه کمدین ریچارد پرایور برای نقش کوچک به عنوان کلانتر سیاه شهر قدیمی وست در نظر گرفته شده بود، اما مسائل خارج از صفحه او با مواد مخدر و روال های جنجالی ایستادگی او باعث شد وارنر بروس او را بیش از حد از خطر در نظر گرفته است.

نمایندگان HBO و TCM بلافاصله به درخواست برای کسب اطلاعات در مورد زمانی که مقدمه اضافه شده است پاسخ نمی دهند. هالیوود گزارشگر به نقل از سخنگوی HBO مکس می گه: "معرفی اضافه شد تا مطمئن بشه که فیلم در بستر اجتماعی مناسب قرار داده شده."

رفته با باد briefly pulled به طور خلاصه از HBO مکس در تاریخ 10 ژوئن به دلیل "تصویر نژادپرستانه" کشیده شد و به خدمات بعد از آن ماه همان ماه با مقدمه ای زمینه ای از استوارت بازگشت. HBO مکس همچنین یک ویدیو از یک بحث پانل به نام رفته با باد اضافه شده است: میراث پیچیده.

از بعد از ظهر جمعه در زمان انتشار، حساب توییتر بروکس در مورد اضافه شده اظهار نظر نکرده بود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب