Hana کیمورا تراس خانه ستاره و طرفدار کشتی گیر درگذشت 22 - CNET

Etsuo حرا/گتی ایماژ Hana کیمورا یک استعداد نوظهور, ژاپنی, طرفدار کشتی گیر در حال حاضر بازیگران در تازه ترین

توسط SALAMNEWWS در 3 خرداد 1399
gettyimages-1204794768
Etsuo حرا/گتی ایماژ

Hana کیمورا یک استعداد نوظهور, ژاپنی, طرفدار کشتی گیر در حال حاضر بازیگران در تازه ترین سری از تراس خانهدرگذشت سالخورده 22.

علت مرگ تایید شده است اما ستارگی ارتقاء کیمورا کشتی در ژاپن نوشته شده در مورد مرگ او امروز در توییتر.

"ما بسیار متاسفم که به گزارش ما حنا کیمورا در گذشت" را بخوانید جیر جیر. "لطفا احترام می باشد و اجازه می دهد برخی از زمان برای همه چیز به روند و حفظ افکار خود را و دعا را با خانواده و دوستان او."

کیمورا تا به حال گزارش اخیر قربانی قلدری در رسانه های اجتماعی و توییتی مشکل تصاویر در منجر به مرگ او.

"با تشکر از شما به هر کسی که از من حمایت" او هنوز توییتی. "من آن را دوست دارم. من ضعیف نیستم من متاسفم. من نمی خواهم به یک انسان دیگر. این بود زندگی من می خواستم به دوست. با تشکر از شما هر کس من شما را دوست دارم. خداحافظ."

کیمورا, دختر Kyoko کیمورا متولد شد به خانواده کشتی بودند و کشتی حرفه ای پس از سال 2016. او یک ستاره در حال افزایش در ژاپن, کشتی کج صحنه. اشاره کرد کشتی مفسر دیو ملتزر اخیرا در توییتی که ستارگی برنامه ریزی شده بود به داماد خود را به عنوان عمده خود را به جریان اصلی ،

دیگران در pro جهانی کشتی را شروع ارسال ادای احترام کردند.

اگر شما در حال مبارزه با افکار صدمه به خود یا خودکشی شما می توانید تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-8255 در ایالات متحده است. کسانی که در بریتانیا می توانید تماس بگیرید سامریان در 116 123. اگر شما در استرالیا زندگی می کنند شما می توانید با تاسیسات استرالیا در 13 11 14.
tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب