'دولت ساخت آن را به عنوان آن را در امتداد رود': رئیس اتحادیه می گوید وزیران تغییر برنامه ای برای بازگشایی مدارس 41 بار

رهبر اتحادیه اتحاد دولت را متهم به "ساخت آن را به عنوان آن را در امتداد رود" و ادعا کرد که ارشاد برای بازگشایی

توسط SALAMNEWWS در 11 خرداد 1399

رهبر اتحادیه اتحاد دولت را متهم به "ساخت آن را به عنوان آن را در امتداد رود" و ادعا کرد که ارشاد برای بازگشایی مدارس بهینه سازی شده است بیش از 40 بار از اوایل ممکن است.

مریم Bousted مشترک دبیر ملی آموزش و پرورش اتحادیه (NEU) گفت: آن را "بیش از حد به زودی" برای بازگشایی مدارس ابتدایی در انگلستان در روز دوشنبه به نام برای حرکت به تاخیر می افتد و تا 15 ژوئن.

وزیران گفته اند پنج کلید آزمون های مورد نیاز برای کاستن از مستند برآورده شده است و مدارس خواهد اعتراف بیشتر دانش آموزان در پذیرش سال 1 و 6 سال از دوشنبه.

اما Dr Bousted استدلال کرد که این آزمایش تا به حال برآورده نشده است به درستی و با اشاره به نگرانی در میان دانشمندان در مورد کاهش مستند اقدامات است.

"وجود دارد یک چیز در مورد اعتماد به نفس عمومی و والدین اعتماد به نفس است که آن را امن برای کودکان خود را به مدرسه و دولت به سادگی انجام نمی دهد به اندازه کافی زمان برای برنامه ریزی," او گفت: آسمان, اخبار Sophy ریج در روز یکشنبه.

"اجازه دهید من فقط به شما یک قطعه از اطلاعات است. برنامه های دولت در بازگشایی مدارس پس از آنها برای اولین بار تولید شده در 12 آوریل, تغییر یافته 41 بار.

"چرا که آنها تا به حال به طور مداوم تجدید نظر به عنوان چیزهایی که آنها را فراموش کرده اید, چیزهایی را که نمی دانید, چیزهایی که آنها کردم اشتباه شده اند اضافه شده است.

"که شدیدا به اضافه استرس در رهبران و معلمان مدرسه به این دلیل ما باید یک دولت به سادگی که آنها فکر می کنم این است که فقط آن را به عنوان آن می رود."

او ادعا می کنند که هدایت شده بود تجدید نظر چندین بار به دلیل خطا رد شد توسط وزارت آموزش و پرورش (DfE) که گفت: سند اصلی کرده و اساسا تغییر یک بار.

Dr Bousted خواست وزیران به تاخیر بازگشایی مدارس به صورت دو هفته دیگر اجازه می دهد تا میزان عفونت به سقوط بیشتر و برای تست و ردیابی برنامه برای دریافت و در حال اجرا.

او گفت: "ما فکر می کنیم فردا خیلی زود و ما را ساخته اند که استدلال بسیار به وضوح برای چند هفته در حال حاضر و همیشه از بوریس جانسون ساخته شده خود را اعلام 10 ممکن است."

اتحادیه رهبر همچنین استدلال کرد که تعطیلات تابستانی باید لغو شود به عنوان معلمان بوده است "کاری از تخت" به ارائه آموزش برای کودکان در خانه, اگر چه او گفت: تعطیلات باشگاه ها و فعالیت های داوطلبانه می گیرد.

حزب محافظه کار MP کارولین جانسون معاون وزارت آموزش و پرورش انتخاب کمیته آمار در Dr Bousted نظر گفته: "این غم انگیز است برای دیدن کار و سخت-سمت چپ نوی تعقیب عناوین به جای اذعان به حقایق اطراف فاز محتاط گسترده تر باز شدن مدارس.

"در طول این همه گیر دولت درگیر از نزدیک با اتحادیه مدارس و مقامات محلی و این تعامل همچنان ادامه دارد.

"پس از بررسی های علمی و توصیه های پزشکی از Sage [علمی گروه مشورتی برای مواقع اضطراری] همه ما می خواهید برای اطمینان از کودکان می توانید از آموزش و پرورش آنها نیاز دارند در حالی که اطمینان از خطر انتقال بسیار کم است."

یک DfE سخنگو گفت: "ما به روز رسانی ما مواد برای اطمینان از آنها تا به امروز و دیدار با مدارس ، ما اقدامات برای آماده شدن برای باز گسترده تر هدایت شده و به روز شده یک بار پس از انتشار آن."

مدارس و مهد کودک بسته بیش از نه ماه پیش در ارتفاع coronavirus شیوع تنها راه باقی مانده برای فرزندان کارگران کلید.

اندازه کلاس خواهد بود محدود به 15 از شنبه با دولت هدایت نیز نشان می دهد که میز باید فاصله تا آنجا غیر ممکن است.

کارشناسان ابراز نگرانی برخی از پتانسیل گسترش عفونت در مدارس به عنوان علم در پشت که آیا کودکان می توانند انتقال coronavirus در همان سطح از بزرگسالان همچنان ضعیف است.

Devi Sridhar استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ گفت: تست باید نورد در مدارس به عنوان در بیمارستان ها و خانه های مراقبت برای جلوگیری از شیوع بیشتر.

"آنچه ما می خواهیم به داشتن است که در واقع تست در مدارس" او گفت:.

"ما نیاز به درمان مدارس مانند چگونه ما شده ایم درمان بیمارستان و مراقبت از خانه. این موسسات که نیاز به نظارت و معلمان نیاز به آزمایش می شود; دانش آموزان بزرگتر نیاز به آزمایش می شود.

"ما هنوز نمی کسانی که سیستم های مانیتورینگ در محل."

پروفسور پیتر Openshaw که به توصیه دولت گفت: مدارس بازگشایی می تواند فشار و عفونت نرخ گفت: "بسیار ستیز منطقه".

او افزود: "من احساس شخصی است که محتاط مدرسه دهانه ممکن است توجیه می شود."

وزیر آموزش و پرورش گاوین Williamson گفت: این احتمال وجود دارد که coronavirus را تحمل خواهد کرد "برای بسیاری از ماه اگر نه سال آمده است" و گفت: مدارس باید برای دانش آموزان است.

او گفت: "Covid-19 ساخته شده است آن را حتی سخت تر برای برخی از کودکان برای به دست آوردن بیشتر از آموزش و پرورش خود را و ما نمی توانیم اجازه دهید این ویروس خراب امیدها و رویاهای یک نسل است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب