T50 گوردون موری خواهد شد $ 4.1M آهنگ تنها نسخه دریافت کنید -- Roadshow

اون بال خيلي خوبهخودروسازی گوردون موری تی۵۰ خودروی گوردون موری یک کودک وحشی از یک خودروی اسپورت است. این مجری

توسط SALAMNEWWS در 14 شهریور 1399

اون بال خيلي خوبه

خودروسازی گوردون موری

تی۵۰ خودروی گوردون موری یک کودک وحشی از یک خودروی اسپورت است. این مجری diminutive بسته قدرت V12 به لحن 654 اسب بخار, و آن را به لطف جاده در بخشی از به فن 16 اینچ حلق آویز کردن smack dab در وسط انتهای عقب پایبند. این یک ماشین ورزشی بسیار دیوانه است، اما یک نسخه آینده است که همه چیز را رمپ حتی بیشتر وجود دارد.

GMA این هفته رونمایی از رندر از آهنگ تنها نوع T50. شناخته شده به عنوان T50S، که بدون شک کثرت مدل اصلی پیچیده، این نسخه جدید جک تا هر دو قیمت و عملکرد. از آنجا که GMA مجبور به نگرانی در مورد آزل جاده قانونی مانند انتشار و مقررات سر و صدا، خودرو 3.9 لیتری V12 به حال فتیله خود را تبدیل به تولید 720 اسب بخار. به منظور استفاده از آن ponies کارآمد، GMA شلاق تا شش سرعته انتقال خودکار جدید است که جایگزین کتابچه راهنمای شش سرعته مدل استاندارد است.

قدرت تنها یک بخش از معادله است، هر چند. T50 's2،174 پوند وزن محدود کردن پیرایش سنگین دریافت کرد ، بیش از حد. GMA نیشگون گرفتن پانل های بدن، شاسی و بیشتر به خواندن مقیاس را به 1962 پوند، که کاملا رژیم غذایی است. تعلیق شده است سفت تر برای مسابقه کوک, در حالی که ترمز مجرایی خنک کننده جدید و کل shebang سواری در حدود 1.5 اینچ نزدیک تر به زمین. همچنین یک بال 69 اینچی هونکین برای تولید نیروی پایین تر وجود دارد. زیبا.

حتی فضای داخلی هم نمی تواند از ریختن فرار کند. رفته اند T50 جاده ماشین بیت مانند سیستم infotainment ، تهویه مطبوع ، فرش ، cubbies ذخیره سازی و از جمله. فقط يه صندلي مسافر اونجا هست و صندلي مسابقه اي با فيبر کربن راننده يه مهار شش نقطه اي داره فرمان برای یک واحد الهام گرفته از F1 با دکمه برای فعال کردن intercoms و تنظیم کنترل کشش مبادله شده است. پس از خرید یکی، صاحبان خوش شانس را وادار به کمون با GMA به شماره گیری در شاسی و داخلی به سلیقه راننده، ایجاد یک ماشین مسابقه به درستی شخصی.

همانطور که شما ممکن است انتظار می رود، تمام این تنظیمات شامل افزایش قیمت. در حالی که T50 استاندارد حلقه در حدود 3 میلیون دلار، T50S خواهد شد که برچسب پنجره را به چشم آب 4.1 میلیون دلار بالا می برد. آن را نیز منحصر به فرد تر خواهد بود; اجرای تولید کل T50 100 اتومبیل است، اما T50S تنها به 25 محدود خواهد شد، که به سادگی حل می کند که مشکل جمع: Ain't رفتن به دیدن دو نفر از این با هم. تولید در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ آغاز می شود. وقت زيادي براي خدشه دار کردن اون خراش اضافي هستنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن