گوگل بنا به گزارش retracts ارائه می دهد و به هزاران قرارداد موقت کارگران - CNET

گوگل ستاد sprawls در سراسر محوطه دانشگاه در Mountain View, California. Stephen Shankland/CNET گوگل لغو ارائه

توسط SALAMNEWWS در 9 خرداد 1399
Google headquarters in Mountain View, California

گوگل ستاد sprawls در سراسر محوطه دانشگاه در Mountain View, California.

Stephen Shankland/CNET

گوگل لغو ارائه می دهد به بیش از 2000 نفر که توافق کرده برای این غول جستجو به عنوان موقت یا قرارداد کارکنان با توجه به گزارش روز شنبه از نیویورک تایمز. گوگل گزارش گفته پیمانکاری سازمان در مورد تصمیم خود را در یک ایمیل در هفته گذشته گفت که آن را نمی خواهد "بود حرکت رو به جلو به پردازنده" غذای جدید.

ماه گذشته مدیر عامل گوگل Sundar Pichai گفت که کارکنان آن را به کم کردن سرعت خود را با سرعت از استخدام برای باقی مانده از سال 2020 به عنوان معاملات این شرکت با رکود اقتصادی موجب شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک سخنگوی گوگل در روز جمعه تصریح کرد که این شرکت نیست "آوردن عنوان بسیاری از مردم جدید – تمام وقت و موقت – به عنوان ما می خواهم برنامه ریزی شده در آغاز سال" اما افزود که غول جستجو را ادامه خواهد داد به "استخدام در تعدادی از مناطق استراتژیک."

حداقل نیمی از فن آوری های غول پیکر نیروی کار به طور موقت, کارکنان, معمولا شناخته شده در این شرکت به عنوان TVCs (دماهای فروشندگان و پیمانکاران). گوگل گرفته شده برخی از مراحل برای محافظت از این کارگران گفت: در ماه مارس آن را در ادامه به پرداخت ساعتی کارگران مانند آشپز و سرایداران حتی اگر این شرکت دفاتر بسته شده است. گوگل همچنین اعلام کرد که تمدید قرارداد برخی از TVCs که پروژه ها با توجه به پایان زمان در اطراف مستندات آغاز شده است.

برخی از افرادی که تا به حال ارائه کردهاند به توافق برای گوگل کار می کنند قبل از coronavirus در زمان برگزاری در ایالات متحده با توجه به زمان و حال خود را شروع تاریخ بارها و بارها به تعویق افتاد. آنها گزارش نشده پرداخت می شود در طول این زمان بودند و اجازه رفتن بدون خسارت مالی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن