گوگل دودل علائم 155 مکان سالگرد Juneteenth پایان دادن به برده داری در آمریکا - CNET

تصویری ابله برجسته Juneteenth که جشن پایان برده داری در ایالات متحده است. گوگل Juneteenth یک تعطیلات سالانه

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

تصویری ابله برجسته Juneteenth که جشن پایان برده داری در ایالات متحده است.

گوگل

Juneteenth یک تعطیلات سالانه جشن هر ژوئن 19, علائم, پایان برده داری در ایالات متحده است. همچنین شناخته شده به عنوان روز آزادی یا جشن روز Juneteenth دولت تعطیلات و یا روز خاص از رعایت در 48 ایالت آمریکا و شرکت های بزرگ مانند Spotify در توییتر و Lyft به تازگی اضافه شده Juneteenth به تقویم خود را به عنوان تعطیلات رسمی.

اما آن را همیشه در آغوش به عنوان به طور گسترده ای به عنوان آن امروز است.

به مناسبت این سال جشن, گوگل اختصاص داده شده یک فیلم ابله در روز جمعه -- در این سال Juneteenth -- به 155 مکان سالگرد روز ارتش اتحاد Major General Gordon گرنجر وارد گالوستون تگزاس و خواندن فدرال سفارش لغو نهاد chattel برده داری در دولت است.

از لحاظ جغرافیایی دور از Washington DC, تگزاس بوده است holdout دولت که در آن اسارت ادامه داد: با وجود رئیس جمهور آبراهام لینکلن صدور رهایی اعلام به پایان برده داری دو سال پیش در سال 1863 اعلام کرد "همه افراد برگزار شد به عنوان برده و ... باید پس thenceforward و برای همیشه رایگان است."

در این سال به بعد حامل معنی خاص در نور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس برانگیخته شده توسط مرگ جورج فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و Rayshard بروکس.

ابله است به LeVar Burton-شناخته شده برای خود را یاد نقش در سال 1977 miniseries ریشه -- خواندن آیه اول از James Robert Johnson شعر بلند هر صدا و آواز خواندن اغلب به عنوان سیاه و سرود ملی. این ویدئو باز می شود با یک تصویر متحرک از کلی سفارش شماره 3: "همه بردگان آزاد هستند."

با موسیقی متن فیلم ایجاد شده توسط شیکاگو بر اساس تولید کننده موسیقی ایلیا, جمال ابله حرکت می کند نشان می دهد مردم سیاه و سفید خود را جشن آزادی مزایای آن مانند نظم عمومی شماره 3 معمولا وارد بعد از تاخیر. در میان آنها به حق آموزش حق رای و حق استفاده از همان امکانات به عنوان سفید پوستان است.

ابله می آید پس از این غول جستجو با آن مواجه انتقاد سال گذشته برای نداشتن آثار هنری به مناسبت Juneteenth. زمانی که Davian چستر یک هنرمند آزاد از گرجستان, متوجه این شرکت ایجاد نمی دودل او ساخته شده خود را. تصویر به تصویر کشیده یک فرد سیاه و سفید دست شکستن رایگان از زنجیر. آن رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی و گوگل در نهایت رسیده به چستر در مورد یک شغل.

در این سال تعداد انگشت شماری از شرکت های فن آوری از جمله توییتر و Uber اعلام کرده اند Juneteenth یک شرکت تعطیلات. گوگل متوقف از انجام این کار, اما تشویق کارکنان به لغو اجباری جلسات.

روشن و رنگارنگ ابله می آید از پر جنب و جوش پالت Loveis عاقلانه یک تصویرگر آزاد مستقر در لس آنجلس است. 25-هنرمند که بیش از 45,000 followers on Instagram, طراحی کرده است دو مجله را پوشش می دهد برای نیویورکر و به عنوان بخشی از گوگل هنرمند در محل اقامت برنامه او نقاشی دیواری برای ماه تاریخ سیاه در یوتیوب فضا لا در لس آنجلس.

گلپر McKinley, گوگل, پروژه مدیر خلاق اشاره می کند که در حالی که تعطیلات بود و به طور گسترده ای برگزار می شود که جامعه در آن سال آن ناشناخته "تعطیلات" به بسیاری از افراد برای چندین دهه است. او می نویسد که او تنها آموخته از تعطیلات خود را در حالی که حضور تاریخی سیاه و سفید در دانشگاه ویرجینیا است.

"من شوکه شده بود که مدارس به خانه تا به حال به ما آموخت در مورد روز و که خانواده من به طور کامل غافل از آن" او می نویسد: در یک پست وبلاگ در مورد دودل. او به نقل از یک تجدید حیات علاقه در تعطیلات به عنوان یک دلیل برای خوش بینی و اشاره کرد که در هفته گذشته گوگل علاقه به "Juneteenth معنی" مشخصی +850%.

"من امیدوارم که مردمی در سراسر کشور بزرگداشت Juneteenth با به خاطر سپردن و به اشتراک گذاری داستان از کسانی که در زندگی برده داری قبل از ما و کسانی که جان خود را برای آزادی ما" مک کینلی می نویسد. "من امیدوارم که آنها آن را جشن می گیرند با ایجاد فضا برای عبارات از شادی و پیروزی و همچنین به عنوان آموزش است که 19 ژوئن 1865 بود فقط آغاز است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن