این شارژ بی سیم ایستاده با پورت USB و power strip for just $13 - CNET

Lecone وجود دارد هرگز به اندازه کافی مکان برای وصل کردن مسائل در نزدیکی تخت من -- بین تلفن, اپل, هدفون, لامپ

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399
lecone-charger
Lecone

وجود دارد هرگز به اندازه کافی مکان برای وصل کردن مسائل در نزدیکی تخت من -- بین تلفن, اپل, هدفون, لامپ و آمازون اکو, من نیاز به نگه داشتن یک لوکس USB power strip زیر بالش. در اینجا یک گزینه بهتر است. در حال حاضر شما می توانید Lecone شارژ بی سیم برای ایستادن فقط 13 دلار زمانی که شما درخواست کد تخفیف 8RJ7O65J در پرداخت. است که 60 ٪ تخفیف قیمت به طور منظم از $33 ساخت آن واقعا ارزش خوبی برای یک گجت با این بسیاری از قدرت ورودی.

من صادقانه: این چیزی است که نوع زشت است. این یک گوه شکل بلوک است که نشسته است بر روی دسکتاپ شما. تکیه خود را بی سیم شارژ گوشی در برابر گوه و سپس با استفاده از سه پورت USB در بالا (با عرض پوزش هیچ USB-C) به صورت سیمی را به دستگاه های USB. شما می تواند شارژ تمام دستگاه های USB چهار در یک بار. این همه نیست; شما نیز می توانید یک جفت از برق AC دستگاه به رسانه ها در دو طرف گوه. بنابراین نه تنها گوه unburdened توسط آرمان برای اپل مانند زیبایی شناسی, اما اگر شما استفاده از تمام قدرت موجود و پورت شما می خواهید یک موش را در لانه USB کابل در بالا و حجیم AC طناب بافی از هر طرف.

اما این خوب است. این چیزی است که گفت: به شما "من را حفظ خواهد کرد همه چیز شما نیاز دارید با تخت طراحی شده و به اتهام" و این بسیار بسیار خوب. به خصوص در این قیمت -- موفق باشید در پیدا کردن چیزی با نصف این مقدار قابلیت برای زیر $15.

همه که گفت: این دستگاه دارای مخلوط نظرات در میان مشتریان آمازون با چند نفر اشاره کرد که شارژر بی سیم تنها با این نسخهها کار با گوشی گرا به صورت افقی و نه عمودی و دیگر کاربران در پیدا کردن که شارژ می تواند آهسته باشد.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تریلر جدید نشان می دهد که ما همه می خواهم در آی فون 12

4:24


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب