بوریس جانسون خواست برای راه اندازی مستقل تحقیقات نامتناسب تاثیر coronavirus بر اقلیت های قومی

بوریس جانسون است که رو به رشد فشار برای راه اندازی یک پرس و جو عمومی مستقل به نامتناسب تاثیر بیماری همه گیر کو

توسط SALAMNEWWS در 21 اردیبهشت 1399

بوریس جانسون است که رو به رشد فشار برای راه اندازی یک پرس و جو عمومی مستقل به نامتناسب تاثیر بیماری همه گیر کوروناویروس در مردم از سیاه و آسیایی و اقلیتهای قومی در بریتانیا است.

در نامه ای به نخست وزیر ائتلافی از 70 چهره های برجسته از بام زمینه می گویند که Covid-19 برجسته نژاد و سلامت نابرابری مسائل در بریتانیا و ادعای دولت فعلی بررسی فاقد شفافیت است.

امضا کنندگان این نامه منتشر شده در یکشنبه, شامل نیروی کار په بارونس دورین لارنس, پخش Konnie Huq نویسنده Malorie Blackman, خواننده Jermain Jackman, کمدین فیل وانگ بازیگر مت هنری و کارگردان فیلم Saloum N'Jie.

رهبران مذهبی از جمله هارون خان دبیر کل شورای اسلامی بریتانیا و بسیار کشیش راجرز Govender این دین از کلیسای جامع منچستر را نیز امضا کرد این نامه به آقای جانسون.

می آید بعد از دفتر آمار ملی (ONS) اطلاعات منتشر شده در اوایل این هفته نشان می دهد که مردان و زنان سیاه در انگلستان و ولز هستند تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس در مقایسه با مردم است.

پس از حسابداری برای سن و ثروت و عوامل ناتوانی خطر مرگ برای مردان و زنانی که قرارداد coronavirus شد 1.9 برابر بیشتر از مردان و زنان سفید. یافته های مشابه شده بودند برای مردان از بنگلادش و پاکستان از گروه های قومی.

ماه گذشته هیچ 10 اعلام کرد دولت در حال راه اندازی یک بررسی رسمی به تاثیر Covid-19 روز مردم از بام زمینه در بریتانیا درخواست بهداشت عمومی انگلستان و بیمه خدمات درمانی را منجر شود.

پروفسور کوین فنتون لندن مدیر منطقه ای PHE در حال حاضر شروع به کار بر روی داخلی پرس و جو که همچنین بررسی تاثیر جنسیت و سن و چاقی است. این انتظار می رود که دولت انتشار یافته توسط پایان ماه مه.

در حالی که استقبال از نقد و بررسی در نامه خود به آقای جانسون امضا کنندگان می گویند آن است که "تردید" آن را ارائه پاسخ مهم که مورد نیاز هستند و دولت باید به توافق برسند به یک "پرس و جو عمومی مستقل [که] را گسترده تر کردن دامنه".

این نامه می افزاید: "این یک تحقیق ضروری است برای همه به خصوص برای کسانی که عزیزانشان را از دست داده. Covid-19 است که به وضوح در حال حاضر یکی از بزرگترین مسائل پس از جنگ جهانی دوم سابقه کارگردانی یک نور افکن در مسابقه و نابرابری های سلامت.

"بیش از چهل سال گذشته شده است وجود دارد یک سابقه مشابه سوالات مانند: Scarman گزارش Brixton, شورش, MacPherson گزارش قتل Stephen Lawrence, ویکتوریا Climbie تحقیق در حفاظت از زاهد Mubarek تحقیق و اخیر Windrush رسوایی درس های آموخته شده را مرور کنید.

"توسط تحریک چنین درخواست دولت ارائه خواهد شد یک فرصت برای طیف وسیعی از ذینفعان برای ارسال مدارک از طریق یک روند شفاف است. این کمک خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد عمومی در میان بریتانیا بام جامعه است.

"یک پرس و جو را فراهم خواهد کرد یافته های کلیدی و ارائه روشن, توصیه برای سیستمیک یا فرآیندی تغییر در اطراف نقش بخش عمومی و برابری نژاد در بریتانیا است."

مکاتبات با خیابان داونینگ نیز خواستار تحقیق به بررسی "سطح قرار گرفتن در معرض" به Covid-19 از بام کارکنان مشغول به کار در بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی بخش و همچنین به عنوان کلید کارگران در سراسر هر دو بخش دولتی و خصوصی.

امضا کنندگان همچنین می خواهیم هر پرس و جو عمومی مستقل به "بررسی سطح بودجه و سرمایه گذاری در بهداشت فیزیکی و زیرساخت های اجتماعی در مقامات محلی مناطق که در آن وجود دارد قابل توجه بام جمعیت و که در آن وجود دارد نامتناسب مرگ و میر مرتبط با Covid-19".

در پاسخ به یک شماره 10 سخنگو گفت: "هر مرگ ناشی از این ویروس یک تراژدی است و این مهم است که ما پیدا کردن که گروه ها بیشتر در معرض خطر بنابراین ما می تواند به حداقل رساندن خطر.

"ما نتیجه سفارش بهداشت عمومی انگلستان برای درک بهتر عوامل مختلف مانند قومیت است که ممکن است بر اثر ویروس."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن