دریافت جدید Amazfit Bip S ساعت هوشمند برای $63 - CNET

همه جدید Amazfit Bip S به نظر می رسد دقیقا مانند, اصلی, اما وجود دارد حتی بیشتر از چیزهای خوب در زیر هود. Amaz

توسط SALAMNEWWS در 7 تیر 1399
amazfit-bip-s-black

همه جدید Amazfit Bip S به نظر می رسد دقیقا مانند, اصلی, اما وجود دارد حتی بیشتر از چیزهای خوب در زیر هود.

Amazfit

زمانی که کمتر شناخته شده Amazfit Bip وارد صحنه شدند و چند سال پیش آن را احساس فوق العاده راز: Apple Watch lookalike برای کسری از قیمت. در حال حاضر در یک Bip در شهر است. آن را تقریبا غیر قابل تشخیص از اصل وجود دارد اما پیشرفت در زیر هود -- و قیمت است که هنوز هم مسخره: فقط $69.99. اما برای یک مدت زمان محدود ادم ارزان خر خوانندگان می توانید Amazfit Bip S ساعت هوشمند برای $62.99 با promo code CNET10.

هنوز هم در بسته بندی های 1.3 اینچ صفحه نمایش همیشه در transflective صفحه نمایش (که کاملا پر زرق و برق در خارج از منزل حتی در زیر آفتاب مستقیم) این Bip S برجستگی قطعنامه کمی و می افزاید: بیشتر رنگ. این پیشرفت ها ظریف هستند اما خوش به حال شده از بلوتوث 5.0 و قطب نما.

بیشتر قابل توجه: Bip S دارای 10 حالت ورزشی (تا از چهار و از جمله شنا) یک BioTracker PPG ضربان قلب سنسور و بلوتوث کنترل های موسیقی; شما هم اکنون می توانید بازی و مکث جست و خیز آهنگ و تنظیم حجم مناسب از سازمان دیده بان.

عمر باتری همیشه یک Bip ادعا می کنند به شهرت و S متفاوت است. Amazfit وعده تا 40 روز (که روزو نه ساعت) از پایه استفاده کنید و 15 روز از "معمولی" استفاده کنید که به معنی اعمال نفوذ امکانات مثل GPS و خودکار نظارت ضربان قلب. من پلیس به آن: I wear Apple Watch, روزانه, اما زمانی که من سفر من تبدیل به Bip. که می خواهد برای مقابله با این حال یکی دیگر دستگاه به اتهام ؟ بدون نیاز دارید در اینجا.

Amazfit همراه برنامه است که هنوز هم نوعی از ظروف سرباز یا مسافر و من امیدوار بودم برای کمتر-plasticky سازمان دیده بان طراحی این زمان. اما کسانی که در حال کوچک-سیب زمینی شکایات. این Bip S حفظ همه چیز که خوب بود در مورد اصلی و باعث می شود آن را کمی بهتر در حالی که نگه داشتن قیمت پایین شگفت آور.

افکار خود را?

این مقاله در اصل منتشر شد در اوایل این هفته.

ادامه مطلب: بهترین ساعت های هوشمند برای سال 2020


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

آخرین مطالب