دریافت تسکین عضلانی با این تفنگ ماساژ به خوبی بررسی شده برای $38 - CNET

لتاسپورت واضحه که اسلحه هاي ماساژ محو شدن در حال عبور نيستن علم واقعی در پشت درمان کوبه ای وجود دارد,و مطالع

توسط SALAMNEWWS در 25 شهریور 1399
letsport-massage-gun لتاسپورت

واضحه که اسلحه هاي ماساژ محو شدن در حال عبور نيستن علم واقعی در پشت درمان کوبه ای وجود دارد,و مطالعات نشان می دهد این اسباب بازی ها یک راه عالی برای بهبود از تمرینات و کاهش درد عضلانی. قیمت ها می تواند شمال 500 دلار در اسلحه ماساژ صعود, هر چند, همانطور که شما می توانید در خلاصه CNET از بهترین اسلحه ماساژ کوبه ای را ببینید. پادزهر یک مدل قیمت بودجه مانند تفنگ ماساژ کوبه ای Letsport است. این معمولا در قیمت $80, اما امروز شما می توانید تفنگ ماساژ Letsport برای $38 زمانی که شما درخواست کد تبلیغی B45P4K2H در پرداخت. که 42 دلار از قیمت آمازون به طور منظم است.

قیمت درست است، اما شما باید انتظارات خود را خلق و خو کنید -- انتظار نداشته باشید Theragunکه نوع قدرت کوبه ای که در یک تراگون می بینید، مثلا؛ آن را به سادگی قدرت لگد زدن به شما راه سنگین تر وظیفه مدل می تواند ندارد. با این وجود، پنج سرعت قابل تنظیم از ۲۱۰۰ تا ۳۳۰۰ سکته مغزی در دقیقه دارد که به این معنی است که ممکن است به خوبی ماساژور بزرگی باشد. باتری 2500 میلی آه به شما می دهد 9 ساعت ماساژ درمانی بین اتهامات و یک صفحه نمایش دیجیتال در پایه دسته به شما نشان می دهد که چقدر قدرت باقی مانده است.

تو شش تا سر ماساژ توي جعبه ميگيري یک سر گرد برای گروه های عضلانی بزرگ و یک سر گلوله برای مفاصل، بافت های عمیق و مناطق عضلانی کوچک وجود دارد. سر U شکل کار می کند ستون فقرات خود را, گردن, شانه و تاندون آشیل. سر بالشتک هوا برای بافت های نرم و عضلات حساس است، و یک سر صاف دور از مجموعه، خدمت به عنوان یک ابزار هدف عمومی برای تمام نقاط بدن شما است.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب