دریافت هدفون های بی سیم Beats Solo3 به قیمت 102 دلار -- پایین ترین قیمت خود را تا کنون -- CNET

ضربه آنها بیش از حد قدیمی را به "بهترین هدفون" لیست دیگر، اما بیت Solo3 هنوز هم مجموعه ای خوب جسورانه از هدف

توسط SALAMNEWWS در 22 شهریور 1399
beats-solo3-club-collection ضربه

آنها بیش از حد قدیمی را به "بهترین هدفون" لیست دیگر، اما بیت Solo3 هنوز هم مجموعه ای خوب جسورانه از هدفون است. آنها به خوبی ساخته شده اند و 40 ساعت عمر باتری را بین اتهامات ارائه می دهند-- هدفون های زیادی که برای سال 2020 جدید هستند نمی توانند این ادعا را داشته باشند. در روز، این هدفون برای اولین بار در $300, که پذیرفته شده بود پول بیش از حد, اما آنها از آن زمان حل و فصل بین $160 و $200, که مناسب بسیار بهتر است. امروز من یک معامله منحصر به فرد برای خوانندگان Cheapskate: در سرقت روزانه, شما می توانید بیت Solo3 بی سیم بر روی گوش هدفون برای $102 زمانی که شما با استفاده از کد کوپن CNETSOLO در پرداخت. که تقریبا 30 دلار کمتر از آخرین باری است که این هدفون ها را در فروش پیدا کردم و پایین ترین قیمت تا کنون است.

من باید روشن کنم که این معامله برای "مجموعه باشگاه" است-- این یک بیتس سولو3 است که در یکی از پنج رنگ ویژه مجموعه باشگاه، از جمله زرد، سفید، آبی نیروی دریایی و قرمز لباس پوشیده است. مدل مات-سیاه به فروش می رسد.

بیتس سولو۳ تراشه W1 اپل را در خود جای داده است که به هدفون ها اجازه می دهد تا با دستگاه های iOS خیلی راحت تر جفت شوند، و بدون هیچ گونه ترک تحصیل پر زرق و برق در طول پخش به هم متصل بمانند. این نیز تا حدودی هدفون جمع و جور; آنها در گوش به جای طراحی بیش از گوش هستند، اما سخاوتمندانه خالی برای نگه داشتن فشار بر گوش خود را از تبدیل شدن به ناراحت کننده است.

دیوید کارنوی در بررسی CNETخود از بیتس سولو۳ اظهار داشت که «این هدفون است که برای پوشیده شدن در فضای باز طراحی شده است و باس اضافی زمانی که در خیابان های نیویورک راه می رفتم دستی آمد و با سر و صدای محیط زیادی رقابت می کرد.» که یادآور خوبی است که این ها سر و صدا لغو ساخته شده در را دارند. با این حال ، کارنوی فکر می کرد کیفیت صوتی خوب است -- فقط واقعا از هدفون های قدیمی تر Solo2 بهبود یافته است.

بنابراین آیا این ها در میان بهترین هدفون های بی سیم پول می تواند خرید؟ نه. برای آن، لیست امسال بهترین هدفون های بی سیم را بررسی کنید. اما شما سخت فشرده خواهد شد به ضرب و شتم این هدفون بیت Solo3 به قیمت 102 دلار.

برای اولین بار در اوایل سال جاری منتشر شد. به روز شده برای منعکس کردن آخرین جزئیات معامله.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن