آلمان توصیه های سفر به اسپانیا را افزایش می دهد فشار بیش از انگلستان پتو قرنطینه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آلمان افزایش فشار در انگلستان بیش از آن اعمال پتو قرنطینه مسافران در بازگشت از اسپانیا با صدور توصیه به اتباع خود تنها برای جلوگیری از مناطق کشور در حال حاضر دچار coronavirus خوشه.

مهمتر از مشاوره برلین نمی محدود کردن سفر به بالئارس و جزایر قناری که در آن عفونت نرخ پایین تر از در یا انگلیس یا آلمان.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز را محکوم کرده انگلستان اقدام - که شامل خارجی دفتر مشاوره در برابر همه اما ضروری سفر به تعطیلات محبوب سلیمان و نیز به سرزمین اصلی - به عنوان "ناعادلانه" است و به دنبال تجدید نظر از لندن است.

اما وزیر دولت محلی سیمون کلارک صبح امروز گفت: انگلستان "با احترام مخالف" با آقای سانچز را در موقعیت که در آن یک "خطا" برای درمان تمام اسپانیا در همان راه با وجود به طور گسترده ای متفاوت عفونت نرخ بین نقاط مانند بارسلونا و کم خطر بالئاریکس - مایورکا ایبیزا و Menorca - و قناری.

وزیر بهداشت خداوند Bethell گفت: مجلس اعیان در روز دوشنبه که آن را غیر ممکن بود برای انگلستان به عمل متفاوت قرنطینه رژیم برای مردم بازدید از نقاط مختلف اسپانیا.

او به نظر می رسد آشکار, به عنوان او را به طوری که تعطیلات خود برنامه شده بود مختل روز شنبه اعلام 14-روز خود انزوا دوره برای آن دسته از بازگشت از اسپانیا که در حال حاضر مجبور وزیر حمل و نقل Grant Shapps به برش های کوتاه خود را شکستن.

"در کشورهای دیگر وجود دارد هیچ راهی برای ما به کنترل های داخل کشور, حمل و نقل," پروردگار, Bethell گفت همسالان.

"از این رو بسیار دشوار و چالش برانگیز به یک منطقه ای معافیت لیست. است که چرا ما شده اند قادر به دادن معافیت به بالئاریکس, و من می گویند که با علاقه شخصی در این موضوع است."

اما آلمان مشاوره صادر شده و امروز به تساوی یک تمایز روشن بین مناطق کاتالونیا, نابارا و آراگون, که در آن در مورد اعداد ballooned هفته گذشته و بقیه اسپانیا.

"ما در حال حاضر توصیه می کنند در برابر غیر ضروری سفرهای توریستی به جوامع خودمختار آراگون, اسپانیا نابارا با توجه به بالا عفونت اعداد و محلی مستندات میگوید در وب سایت خود را.

اعلام - همراه با توصیه های مشابه از بلژیک - شد را محکوم کرد به عنوان "تبعیض آمیز" توسط یک وزیر ارشد در آراگون منطقه ای دولت, Mayte پرز که خواست اسپانیایی وزارت خارجه به یک شکایت رسمی.

پرز گفت: Covid-19 همه گیر شد و تحت کنترل در اکثر نقاط منطقه و اپراتورهای گردشگری تا به حال ساخته شده تلاش برای تضمین سلامت و ایمنی.

کاتالونیا دولت گفت: از آن ابراز تاسف آلمان اقدام به اضافه کردن در یک بیانیه گفت: "ما را به ارزیابی تصمیم گیری های کشورهای دیگر اما بدیهی است که ما نمی به اشتراک گذاری آن."

آقای کلارک گفت: دولت بریتانیا مخالف با آقای سانچز را ارزیابی که اعمال قرنطینه در مسافران از اسپانیا بود نامتناسب.

"بدیهی است که ما به ادامه کار بسیار نزدیک با مقامات اسپانیایی و آنها آرزوی هر موفقیت در این وضعیت تحت کنترل را به سرعت به عنوان امکان پذیر است" گفت: وزیر.

اسپانیا افزایش Covid-19 موارد باعث شده است تا بسیاری از مناطق به اعمال قوانین برای ماسک قابل استفاده در همه جا و در مناطق مختلف از جمله بارسلونا, تماس, برای مردم به ماندن در خانه.

رئیس یک تحقیق آلمانی بدن هشدار داد که "سهل انگاری" تا به حال منجر به افزایش مداوم از عفونت های جدید در کشور و هشدار داده است که معلوم نیست اگر موج دوم در راه است. >

"تحولات جدید در آلمان مرا بسیار نگران" گفت: Lothar Wieler از رابرت کخ موسسه (RKI) برای بیماری های عفونی.

"افزایش است که با این واقعیت است که ما را تبدیل به غفلت."

تعداد روزانه موارد جدید تقریبا دو برابر شده در روز سه شنبه به 633 و RKI است که آلمان بیشتر از نزدیک دنبال کامپایلر از Covid-19 داده های مرتبط است که به افزایش تماس در احزاب و محل کار.

Wieler گفت که اجتماعی فاصله قوانین باید رعایت شود که به شدت در طول تعطیلات می شکند که در خانه یا در محل کار.

"آن را بی ربط است اگر شما در تعطیلات و یا در خانه" او گفت:. "تعطیلات است به عنوان بخشی از اقدامات احتیاطی در برابر گسترش Covid-19 خود را به عنوان کار و زندگی. تنظیم بی ربط است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن