گاوین ویلیامسون در حال رفتن به بازگشایی تمام مدارس در ماه سپتامبر – او فقط نمی کردم یک سرنخ که چگونه پس نپرس

وجود دارد چند سیاستمداران که کلمات آن است که سخت تر به تمرکز بیش از گاوین ویلیامسون. دلایل بسیاری وجود دارد که

توسط SALAMNEWWS در 31 خرداد 1399

وجود دارد چند سیاستمداران که کلمات آن است که سخت تر به تمرکز بیش از گاوین ویلیامسون. دلایل بسیاری وجود دارد که برای این, اگر رئیس در میان آنها ممکن است که توجه اساسی عدم امکان هوشمند تا کنون فکر ورود گاوین ویلیامسون آن برابر است عدم امکان آن است که هر باید خروج از آن.

برای تماشای گاوین ویلیامسون است به احساس می کنید مانند شما در حال تماشای لحظه داستان اسباب بازی حق رای دادن رفت و بیش از حد با گاوین Williamson بازیگران به عنوان بیا-به-زندگی فراموش رادیو سمت چپ روشن در گوشه ای از اتاق.

کلمات بیرون آمدن از آن است. اما همه آنها. فقط برای تلفن های موبایل فقط در هوا به سر و صدا. رئیس اداره آموزش و پرورش هرگز به نظر می رسد بر خلاف فریب خورده, دانشجو, بازیگر, رفتن را از طریق یک پا پیچش یا حلقه زنی استماع بخشی از وزیر امور خارجه در امور آموزش و پرورش در یک بازی نوشته شده توسط یک دوست از پایین سالن.

احتمالا این تنها اتفاقی که من تا به حال spirited away سه دقیقه قبل از گاوین ویلیامسون ورود خرید یک نوزاد پارو استخر در آمازون است که فقط بیش از هشت اینچ عمیق. و احتمالا آن است که ناعادلانه در گاوین ویلیامسون به یاد داشته باشید که من صرف مقدار از 16 دقیقه از آن او صحبت کرد و تعمق که آیا این امر می تواند امن برای گاوین ویلیامسون برای شنا کردن در آن است.

این بود که او در بهترین دولتمرد احساس وظیفه. او متوقف شد, گاهی اوقات او خیره میماند. اما تمام مورد مطالعه قرار جدیت لنت به مناسبت این معنا که این انسان است که به تمرکز بسیار سخت است در واقع فقط به دهان خود را به شکل صحیح شکل می گویند که این کلمات نوشته شده را در مقابل او.

آنچه او اعلام شد که مدارس بازگشایی خواهد در تمام سال در ماه سپتامبر. آنها کلمات به هر حال. آنها فقط می تواند به راحتی شده اند این کلمات از Baywatch لحن تم برای همه آنها که به معنای مرد گفت: آنها ما را پیدا دقیقه بعد.

بازگشایی مدارس است آسان نیست. اگر آن را به عنوان آسان که فقط آنها را بازگشایی و سپس آنها می خواهم که هرگز بسته شده است در وهله اول.

هر معلم در کشور می داند که شما نمی توانید بازگشایی مدارس بدون تغییر قوانین اجتماعی فاصله. آنها همچنین می دانیم که شما نمی توانید برای مثال ایجاد خاص تعیین شده حباب از دانش آموزان زمانی که آنها همه مطالعه گزینه های مختلف از افراد و غيره و غيره.

تنها راهی که شما می توانید بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر است اگر شما ارسال گاوین ویلیامسون به فقط می گویند که او به بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر و زمانی که او را پرسید که چگونه او را برای رفتن به حل بسیاری از مشکلات درگیر او فقط دوباره می گویند که او به بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر ،

آیا این به این معنی او می تواند آرامش بخش اجتماعی فاصله? او افزایش اندازه کلاس از زمان 15 تا 30?

"ما متعهد به بازگشایی تمام مدارس در تمام سال در, کامل در ماه سپتامبر است."

اما چگونه ؟

"در ماه سپتامبر. تمام مدارس, تمام سال در کامل است."

این البته یک اندازه گیری است که هیچ دولت می تواند بدون آن علمی مشاوران تایید آن را بی خطر است برای انجام این کار خواهد بود که فقط یکی از دلایل چنین مشاوران وجود دارد – فقط گاوین Williamson مسلح با یک قطعه واحد از اطلاعات غیر قابل تسخیر تمام تلاش در بازجویی.

دانشمندان دیده نمی شود خیلی در این روز تا حدی به ما گفته شده چرا که آنها نمی خواهند دیده می شود در هر نقطه در نزدیکی های مختلف قریب الوقوع برنامه های دولت مانند کاهش دو متری قانون است.

در چه معلوم بود خیلی دوم خود را شرم آور ترین لحظه از هفته دومینیک Raab توضیح داد که ما نمی دیدن دانشمندان بسیار دیگر چون "آنها بسیار شلوغ است". و در عین حال در شروع و اوج این بیماری همه گیر آنها وجود دارد هر روز.

آن را به مدت طولانی پس از متوقف بودن که Raab یا هر کس دیگری در واقع انتظار ما به این باور یک کلمه آنها می گویند. این است که حتی کمتر پاک کردن اینکه آیا یا نه آنها مراقبت.

به اندازه کافی وجود دارد نمونه هایی از این فوق العاده کنجکاو بیش از-وعده-و-تحت-ارائه تاکتیک در حال حاضر برای آن به نظر می رسد تقریبا مانند یک استراتژی هر چند که به تضعیف کلمه.

مدارس برای بازگشایی در ژوئن 1, سپس آنها نیست. وجود دارد رفتن به یک "جهان-ضرب و شتم" پیگیری و ردیابی سیستم در محل تا پایان مارس برنامه که قرار بود برای راه اندازی طولانی نیست پس از آن. در حال حاضر این برنامه ممکن است یا نه ممکن است آماده "زمستان" و "جهان-ضرب و شتم" چیزی است که در جهان ضرب و شتم این معنا است که هیچ کشور دیگری اقدام به ایجاد یک "جهان-ضرب و شتم" پیگیری و ردیابی سیستم فقط گفت: آنها آن را انجام دهد و ترک آن را در آن.

احتمالا وجود دارد کاملا چند مردم وجود دارد که واقعا معتقدم که ما باید یک "جهان-ضرب و شتم" تست و ردیابی سیستم. بوریس جانسون گفته است که در بسیاری از مواقع که این واقعیت در آن وجود ندارد این است که واقعا همه که مهم است.

و آن را انجام خواهد داد. و بدون شک وجود دارد در حال حاضر خواهد شد مقدار زیادی از افرادی که بر این باورند که مدارس را بازگشایی در تمام سال در ماه سپتامبر.

چگونه آن را به اتفاق می افتد دقیقا ؟ آیا شما نگران آن است. گاوین کردم همه تابستان به فکر می کنم در مورد آن. و اگر آن اتفاق نمی افتد وجود دارد خواهید بود طیف وسیعی از وعده های خالی را به جای خود ،tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن