بازی تاج و تخت : Maisie ویلیامز نشان می دهد طرح پادشاه شب اصلی -- CNET

Hbo فصل پایانی بازی تاج وتخت می شود بسیاری از flak، اما آن را ارائه یک لحظه بدون ابهام بزرگ:هنگامی که آریا بر

توسط SALAMNEWWS در 17 شهریور 1399
Hbo

فصل پایانی بازی تاج وتخت می شود بسیاری از flak، اما آن را ارائه یک لحظه بدون ابهام بزرگ:هنگامی که آریا بر روی صفحه نمایش پرید، چاقو پادشاه شب و او را به هزار تکه از یخ بسیار شیطانی خرد. اما به گفته مایسی ویلیامز که نقش استارک جوان را بازی می کرد، آن لحظه در اصل برای جان اسنو برنامه ریزی شده بود.

ویلیامز در مصاحبه ای با روزنامه هالیوود ریپورتر در مورد کیت هارینگتون بازیگر جان اسنو گفت: «او انتظار داشت [پادشاه شب را بکشد]» "او حتی گفت: "قرار بود از آن راه برود. يکي در فصل سوم بهم گفت که ميخوام پادشاه شب رو بکشم و بعد فیلمنامه را خواند و تمام مدت آریا بود.»

"خوشحالم که آريا بود. فکر می کنم بهترین خط داستانی فصل پایانی را داشتم.» درسته، "مايسي". واقعی. که.

بنابراین یا تهیه کنندگان این نمایش هارینگتون را در فصل سوم گمراه می کنند یا به احتمال زیاد، برنامه ها در طول شش سال تغییر کرده اند. این می تواند حربه ای از آنچه که در باقی مانده آهنگ آتش و یخ کتاب آمده است. نویسنده جورج آر آر previously said مارتین پیش از این گفته بود که آنچه در این نمایش اتفاق افتاد لزوماً اتفاقی نیست که در بادهای آینده زمستان و رویای کتاب های بهاری رخ خواهد داد.

"همه چي چطور تموم ميشه؟" مارتین در سایت خود به نام Not A Blog از کتاب های پایانی این سریال نوشت. "همون پايان نمايش؟ مختلف? خوبی... بله. و نه . و بله . و نه . و بله . و نه . و بله."

ویلیامز به عنوان بخشی از یک تور تبلیغاتی برای جهش یافته های جدید با هالیوود ریپورتر صحبت می کرد که یک تلنگر ترسناک ابرقهرمان در جهان مردان ایکس بود. این فیلم که پاسخ مختلط منتقدان را دریافت کرد، در ۲۸ اوت به سینماهای آمریکا ضربه زد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن