Galaxy برابر 2: تمام شایعات نشت و حدس و گمان پیش از سامسونگ Aug. 5 رویداد - CNET

کهکشان برابر 2 صفحه نمایش می تواند به یک makeover. و یا آن را Z برابر 2 است ؟ یخ جهان هیچ چیز رسمی نشده است,

توسط SALAMNEWWS در 1 مرداد 1399
samsung-galaxy-fold

کهکشان برابر 2 صفحه نمایش می تواند به یک makeover. و یا آن را Z برابر 2 است ؟

یخ جهان

هیچ چیز رسمی نشده است, اما در این مرحله در شایعه چرخه را بیشتر تکان دهنده اگر سامسونگ نبود پرده Galaxy برابر 2 -- و یا آن را به Galaxy Z برابر 2? - در اوت. 5 در آن آنلاین بستهای رویداد از اگر آن را انجام داد. همچنین انتظار می رود که سامسونگ فاش دو یادداشت جدید از جمله Galaxy Note 20 فوق العادهبه علاوه یک تایید 5G نسخه از Galaxy Z تلنگر و کهکشان دیده بان 3در میان آن headlining محصولات. و در حال حاضر ما یک فوتی و فوری نشت است که نشان می دهد یک رنگ جدید برای پیش بینی برابر 2.

در حالی که بسیاری از آنچه ما "می دانند" در مورد Galaxy برابر 2 است تایید نشده سامسونگ ساخته شده است که حداقل یک چیز روشن است. بزرگترین تلفن با نام تجاری است که معرفی آن دو تاشو گوشی های سوم و چهارم پس از کهکشان اصلی بریزید و Galaxy Z تلنگر. این شرکت در بیانیه ای در مورد کهکشان بعدی برابر در ماه آوریل است. در همان نفس آن گفت که یکی دیگر از توجه داشته باشید کهکشان (به فرض به نام Galaxy Note 20) نیز در صف. این $1,450 Galaxy Z تلنگر 5G بعدها تایید کرد در ماه جولای.

این آیات نیست خیلی تعجب آور اما لازم به ذکر است که سامسونگ می تواند انتشار دو گوشی انتظار می رود به هزینه بیش از $1,400 در طول یک رکود جهانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. جهانی دستگاه محموله انتظار می رود که شیب 14 ٪ در سال 2020 به عنوان یک نتیجه از رکود با توجه به Gartner.

شاید سامسونگ است که به شمارش در اعتیاد به مواد مخدره ماشین -- و یک دوم ممکن است محرک بررسی برای ما-به استوک سیتی علاقه ای به این باورند Galaxy برابر 2 است ؟ ما به زودی خواهید پیدا کردن به اندازه کافی. این داستان به روز رسانی اغلب با مهم ترین شایعات.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: همه چیز وجود دارد که در مورد کهکشان برابر 2

5:04

Galaxy برابر 2 در آینده عارف برنز ؟

اول آمد شایعات و نشت است که توجه داشته باشید کهکشان 20 می رسند در یک برنز یا مس به پایان برسد. پس از آن سامسونگ دعوت نامه رسمی برای بستهایاست که تقریبا مهر و موم معامله. نشت مکرر از توییتر leaker Evan Blass بعد نشان داد Galaxy Z تلنگر 5G در یک رنگ نامیده می شود-شما حدس زده آن-عارف برنز.

اگر سامسونگ استقبال از این سایه برای دو گوشی انتظار می رود در غیر بستهای می تواند ما را یک عارف برنز برابر 2 ،

Aug. 5 راه اندازی. در حال حاضر آنچه در مورد برابر 2 فروش تاریخ ؟

ما می دانیم که سامسونگ Unpacked 2020 برگزار خواهد شد Aug. 5 آنلاین, شروع در 7 p. m. PT (10 a. m. ET, 3 p. m. BST). سامسونگ خواهد livestream صورتی که CNET نیز در پوشش زنده نشان می دهد. پس از اولین Galaxy برابر معرفی شد و در ماه فوریه 2019 در همان بستهای صورتی که ما به ارمغان آورده Galaxy S10 آن را به احتمال زیاد خواهیم دید برابر 2 در این رویداد است.

شایعات توافق بر سر آن بسیار است. اما فروش تاریخ است که هنوز هم در هوا با شایعات اعم از اوت. 20 (همان باورند فروش تاریخ به عنوان تبصره (20) به سپتامبر به عنوان پیشنهاد شده توسط کره خروجی ET اخبار و توییتر leaker Riccolo.

قابل توجه سامسونگ Galaxy S20 بستهای رویداد بود آخرین باری که صنعت تلفن همراه جمع کامل قبل از نگرانی از شیوع کروناویروس قرار دادن یک توقف به ده ها تن از حوادث در داخل و خارج از جهان فناوری... از جمله کنگره جهانی موبایل بزرگترین تلفن همراه متمرکز و 2020 توکیو المپیک (در حال حاضر 2021 ما امیدواریم).

5G برای ما و فروش در Verizon

مکرر توییتر leaker حداکثر Weinbach توییتی یک تصویر از سیستم عامل گفتند: متعلق به کهکشان برابر 2 است که به نقل از یک نسخه برای ورایزون. که می تواند نشان می دهد که کهکشان برابر 2 می تواند پشتیبانی 5G به طور خاص ورایزون mmWave نسخه از فوق سریع داده ها استاندارد است. اصلی برابر شد با 4G پشتیبانی حامل در ایالات متحده, اما فروخته شد به عنوان 5G در کره جنوبی و انگلستان است.

می تواند سامسونگ قطره های زشت صفحه نمایش درجه?

یک شکاف به اندازه انگشت شست من در اصل Galaxy برابر است 7.3 اینچ صفحه نمایش داخلی یکی از گوشی پایدار ترین اشکالاتی است. با توجه به یک شایعه از پرکار leaker یخ جهان که شما از بین برود ،

کهکشان 2 برابر قیمت فروش: $2,260?

توییتر leaker Riccolo ذکر 2000 یورو قیمت که تبدیل به حدود $2,260, £1,790 یا AU$3,230 -- و یا در مورد $1,880 اگر شما دست کشیدن اروپایی مالیات بر فروش است که همیشه پخته شده به قیمت وجود دارد. در حالی که سامسونگ ممکن است در تنظیم قیمت ها در بازار, این امر می تواند تعجب آور به دیدن یک پیشرفته تر Galaxy برابر 2 در آمده در کمتر از اصلی Galaxy برابر دلار 1,980 درخواست قیمت. برای مرجع ultraportable Galaxy Z تلنگر هزینه $1,380 و 5G نسخه هزینه خواهد شد $1,450.

تجارت در معاملات بسته های نرم افزاری و مباحث بیشتر از یک ارزان تر Galaxy برابر 2. اگر چه سامسونگ شناخته شده است به کاهش قیمت چند ماه پس از راه اندازی در حداقل خود را در آن وب سایت با نام تجاری معمولا ترجیح میدهد برای بالا بردن ارزش آن محصولات برتر همراه با تخفیف در عوض مانند یک خرید-یک-دریافت-یک یا مجموعه ای رایگان از earbuds.

آیا کهکشان برابر 2 بود ضد آب?

مقاومت در برابر آب است که استاندارد کرایه در میان گوشی های حق بیمه اما ماهیت لولا و قیمت ساخته شده آن را غیر ممکن است برای اولین موج foldables به استفاده از فن آوری های ضد آب سامسونگ گفت: ما در زمان اصلی Galaxy برابر راه اندازی شد.

که می تواند تغییر با Galaxy برابر 2. در اوایل این ماه یک حق ثبت اختراع برای یک مقاوم در برابر آب تاشو تلفن طراحی است که به نظر می رسد بدجور شبیه به Galaxy برابر به نظر می رسد اجازه دهید به دیجیتال گزارش شده است. ثبت اختراع (PDF) برای "دستگاه های الکترونیکی از جمله ضد آب ساختار" جزئیات دقیقا چگونه و در کجا از مواد ضد آب را در داخل تلفن مسکن.

samsung-waterproof-fold-patent-wipo.png

سامسونگ ضد آب ثبت اختراع برای یک foldable گوشی مانند Galaxy برابر منتشر شده است.

سامسونگ/WIPO

میدان 'periscope' دوربین, صدای تیک تیک, اطلاع رسانی در پوشش صفحه نمایش

همان سامسونگ حق ثبت اختراع نرم افزار ذکر شده در بالا همچنین نشان می دهد دو طراحی جالب تغییرات اجازه دهید به دیجیتال اشاره کرد. برای اولین بار است که دوربین آرایه نشان می دهد که سه عقب لنز یکی از آنها مربع است. که همان طراحی سامسونگ Galaxy S20 فوق العاده (و گوشی های دیگر) استفاده از یک پریسکوپ دوربین طراحی شده به منظور افزایش اپتیکال و زوم دیجیتال.

دوم جزئیات بلند و باریک دارای صدای تیک تیک دیده می شود در تصویر بالا تمام راه را به سمت راست بر روی دستگاه پوشش صفحه نمایش. واضح است که سامسونگ حداقل تجربه کار با این ایده از بین بردن اصلی برابر است 4.6 اینچ پوشش صفحه نمایش -- که در آن شما می توانید باز کردن و استفاده از هر برنامه اندروید -- با یک صدای تیک تیک-سبک پنجره برای اطلاعات اولیه مانند زمان و اطلاعیه ها.

این حرکت به معنی شما نیاز به استفاده از تلفن در آن موقعیت باز و به طور بالقوه می تواند بهبود عمر باتری از مدل اصلی. آن را نیز ممکن است که -- اگر وجود دارد در حال چندین کهکشان برابر مدل برای سال 2020 -- یکی از دستگاه های ارزان تر می تواند کوچکتر بیرونی صفحه نمایش.

وجود دارد ارزان تر Galaxy برابر E یا برابر Lite در کار می کند ؟

اگر چه وجود دارد فقط یکی از کهکشان جدید بریزید سر راه ما اما دو یا حتی سه ؟ Weinbach توییتی یک شایعه است که سامسونگ می تواند با ساخت یک کهکشان برابر E یا Galaxy برابر Lite علاوه بر حق بیمه بیشتر کهکشان برابر 2.

Weinbach را صدای جیر جیر حتی نام یک پتانسیل قیمت: $1,100 برای مدل ارزان تر -- و یا مدل -- که می تواند با استفاده از یک پلاستیک روی صفحه نمایش در مقایسه با Galaxy برابر 2 را نازک شیشه ای یا UTG. Weinbach عدم اطمینان ("و به خاطر داشته باشید این است که یک شایعه," او نوشت) برگ های اتاق را برای شک اما آن را نشان می دهد که سامسونگ در آزمایش با مدل های ارزان تر متوقف نخواهد شد و با $1,380 Galaxy Z تلنگر.

galaxy-fold-2-stylus-ben-geskin-render-3

کدها برای Galaxy برابر 2 بر اساس نشت و شایعات.

بن Geskin از طریق توییتر

جزئیات: Galaxy Z تلنگر: 3 ماه بعد, من آن را دوست دارم اما هنوز آن را توصیه نمی

کهکشان برابر 2 می تواند یک قلم. اصلی نمی تواند

نزدیک به یک سال پیش به من پیشنهاد کرد که کهکشان برابر قاتل و لوازم جانبی خواهد بود یک قلمفقط در کهکشان توجه داشته باشید ، S Pen را برابر مقدار بیشتر شبیه به یک تبلت و عملکرد چند تکلیفی ابزار و کمک به تشخیص سامسونگ تاشو گوشی از بقیه است.

وجود دارد فقط یک مشکل با آن است. اصلی برابر پلاستیک روی صفحه نمایش بیش از حد نرم و infamously آسیب مستعد برای حفظ فشار از ناخن بسیار کمتر از یک قلم. اما به اندازه کافی با پشتیبانی ساختاری و انعطاف پذیر صفحه نمایش شیشه ای (نازک شیشه ای یا UTG) -- که برای اولین بار با استفاده از Z تلنگر -- شایعات برابر 2 با قلم امکان پذیر است.

شایعات دیگر باید در زمان پیشنهاد کرد که سامسونگ خواهد کنار گذاشتن برنامه های خود را که شامل S Pen. ما را ببینید که چگونه از آن همه با هم می آید.

2 صفحه نمایش 1 با 120 هرتز سرعت رفرش

و شکی نیست که کهکشان برابر 2 خواهد دنبال در قدم به قدم از اصلی با دو صفحه نمایش -- یکی در خارج شروع به کوتاه وظایف مانند راه اندازی یک تماس تلفنی و یا در پاسخ به یک متن سریع و صفحه نمایش بزرگتر در داخل است که همه بلند کردن اجسام سنگین, ویدیو, مشاهده, چند وظیفه ای و دیگر ایمیل ترکیب.

صفحه نمایش بزرگتر است گفت: به دنبال کهکشان S20 با 120 هرتز صفحه نمایش نرخ تجدید در حالی که صفحه نمایش کوچکتر را در به طور پیش فرض 60 هرتز صفحه نمایش (پایین را ببینید). سریع تر از نرخ تجدید باعث می شود در پیمایش و بعضی از بازی ها اجرا بسیار صاف, اما آن را نیز می توانید بنوشید تا عمر باتری در سرعت سریع تر. این احتمال وجود دارد که برابر 2 120Hz تنظیمات صفحه نمایش می تواند یک گزینه با معمولی 60 هرتز رای دادن به طور پیش فرض آن را به عنوان در S20 گوشی های.

Galaxy برابر 2 دوربین

اصلی Galaxy برابر در زمان خود دوربین نشانه از سال گذشته Galaxy S10 به علاوه پس از آن می ایستد به همین دلیل است که برابر 2 خواهد همین کار را انجام نقشه کشی از کهکشان S20 Plus' دوربین آرایه و طراحی. که محتوای یک شایعه از Weinbach.

اگر درست است شما می توانید انتظار برای دیدن:

 • جلد: 10 مگاپیکسلی
 • عقب پوشش: 12 مگاپیکسلی (wide-angle), 64-مگاپیکسل (تله فوتو), 12 مگاپیکسلی (ultrawide), time-of-flight
 • این periscope شکل لنز ذکر شده در بالا

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Galaxy Z تلنگر بهترین گوشی تاشو تا کنون

13:48

و آنچه در مورد داخلی صفحه نمایش ؟ سوال خوبی است. اصلی بریزید شامل یک انگشت شست به شکل برش که شامل دو لنز دوربین و سنسور و detracted از نگاه کلی و همچنین در زمان فضای صفحه نمایش.

من می خواهم شرط که سامسونگ حداقل رساندن دوربین نگاه درونی و صفحه نمایش و احتمالا کاهش فضا را به یک سنسور برای عکاسی سلفی و چت ویدئویی و استفاده از یک بیشتر, مینیمالیستی, سوراخ پانچ طراحی شده است. که گفت: ثبت اختراع در بالا (که ممکن است منعکس کننده نهایی طراحی) نشان می دهد که مشابه داخلی درجه یک به عنوان اصلی بریزید.

Weinbach در فوریه جیر پیشنهاد کرد که "اصلی" دوربین می تواند شامل یک V-شکل بریدگی یا یک underscreen سنسور.

اندازه باتری و عمر باتری

عمر باتری یک نقطه چسبیده برای هر گوشی اما در یک foldable دستگاه مانند کهکشان اصلی برابر با قدرت تشنه صفحه نمایش و یک وعده به همه چیز-دستگاه را در زندگی خود آن را به ارائه.

اگر شایعه غالب کهکشان برابر 2 می تواند بالا برابر است 4,380-mAh باتری با یک 4,500 - یا 5,000-mAh به گفته یک منبع ذکر شده توسط XDA توسعه دهندگان. شما همچنین می توانید انتظار می رود سامسونگ به چوب با معکوس شارژ بی سیم که سامسونگ تماس PowerShare و سریع شارژ به چین با کهکشان S20 گوشی های -- به احتمال زیاد در نرخ 25 وات است.

این کهکشان S20 فوق العادهبرای مثال پشتیبانی حتی سریعتر 45 وات شارژ اما نگه داشتن در ذهن است که اغلب وجود دارد یک trade off بین چگونه سریع یک تلفن می تواند شارژ و چقدر گرما تولید آن و نگه می دارد بر روی به عنوان یک نتیجه. اگر برابر 2 می آید به زندگی بدون پشتیبانی از 45 وات شارژ سریع است که به احتمال زیاد به همین دلیل است.

اندازه صفحه نمایش ذخیره سازی و سایر مشخصات

نمایش راس مشاور جوان توییتی یک لیست طولانی از مشخصات در اواخر ماه آوریل جای تعجب نیست مربوط به اندازه صفحه نمایش و رزولوشن و فن آوری است. که همراه با دیگر شایعات در گردش مورد کهکشان برابر 2 است ظرفیت ذخیره سازی 5G مدل ها و رنگ (از توسعه دهندگان XDA, SamMobile, ET, اخبار و دیگران) رنگ یک تصویر است که مفهوم هنرمندان می توانید به طرح ارائه چگونه کهکشان برابر 2 می تواند نگاه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: آنچه شما باید بدانید در مورد گوگل صفحه 5

6:22

 • صفحه نمایش اصلی: 7.59 اینچ; 2,213x1,689-pixel resolution
 • پوشش صفحه نمایش: 6.23 اینچ; 2,267x819-pixel resolution (original برابر صفحه نمایش بیرونی بود 4.6 اینچ)
 • 256GB و 512GB ظرفیت ذخیره سازی
 • 5G و 4G انواع
 • Qualcomm Snapdragon 865 یا 865 Plus پردازنده
 • 10 نرم افزار آندروید
 • مواد: سرامیک, استیل
 • رنگ: آبی و نقره و طلا و صورتی و سیاه و برنز

ما نگه داشتن چشم و یک گوش برای جدید و معتبر Galaxy برابر 2 شایعات. در ضمن اینجا هر گوشی که ما می دانیم برای سال 2020هشت برنامه بسیار بهبود گوشی خود عکاسی و نگاه خوب در وان پلاس 8 نرم افزار تلفن است که می خواهد به پایین Galaxy S20.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن