کردند طرح نباید به کاهش 60% می گوید: سابق بانک مرکزی که رئیس نظارت 2008 بحران مالی بازیابی

فرماندار سابق بانک مرکزی انگلیس گفت: وزارت خزانه داری را coronavirus کردند طرح باید در یک زمان محدود و به جای

توسط SALAMNEWWS در 23 اردیبهشت 1399

فرماندار سابق بانک مرکزی انگلیس گفت: وزارت خزانه داری را coronavirus کردند طرح باید در یک زمان محدود و به جای آن باید "مربوط به عملکرد اقتصاد".

مروین کینگ گفت BBC Radio 4 امروز برنامه ای است که اگر آن را به تصمیم خود او را به جای مجموعه ای خاص "اصول که حکومت پایان کردند" ارائه شده است که اقتصاد بهبود "تا حد بسیار زیادی".

نظرات خود را می آیند جلوتر از صدراعظم Rishi Sunak را به روز رسانی در دولت کار احتباس طرح روز سه شنبه در میان تماس های آن را گسترش دهد.

این طرح که دولت آن است که پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد بیش از شش میلیون نفر که به طور موقت در مرخصی از شغل خود است که با توجه به پایان ماه ژوئن است.

آقای Sunak قبلا هشدار داد این طرح بود و نه "پایدار" در آن زمان رای دادن. نخست وزیر بوریس جانسون در یکشنبه تشویق مردم در انگلستان به بازگشت به کار اگر آن را امن برای انجام این کار.

سابق بانک مرکزی انگلیس هشدار داد صدراعظم در برابر کاهش این طرح به 60 درصد از درآمد به عنوان گزارش ها نشان می دهد صدراعظم در نظر دارد تا زمانی که اقتصاد بهبود بیشتر است.

خداوند پادشاه گفت: "در واقع نگه داشتن آن در 80 درصد است. من فکر نمی کنم آن را حس می کند به توجه به این که عمده هزینه Covid-19 بحران در شرایط اقتصادی است."

وقتی پرسید که آیا او خواهد گسترش این طرح فراتر از سپتامبر خداوند پادشاه گفت: "من می خواهم مجموعه ای از برخی از اصول که حکومت پایان کردند که باید در زمانی که اقتصاد به حد نزدیک به طبیعی است. ما فقط نمی دانم که در آن ما بود در ماه سپتامبر است."

Mr پادشاه گفت که "کار درست را انجام دهید" برای قرار دادن یک زمان محدود در طرح کردند و اضافه آن خواهد بود "مطابق با استراتژی دولت از آرامش محدودیت تنها اگر ما دیدن شواهدی از میزان عفونت در حال سقوط".

"ما نمی توانیم با قرار دادن یک قاب زمان بر است و بنابراین کردند طرح باید مرتبط به عملکرد اقتصاد و نه به خاص, تقویم, جدول," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن