بد بو ردپای فسیلی نقطه به نقطه باستانی, تمساح, راه رفتن روی دو پا - CNET

این هنرمند تصور را نشان می دهد آنچه روی دو پا راه رفتن تمساح ممکن است مانند نگاه. آنتونی Romilio ما همه بسیار

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399

این هنرمند تصور را نشان می دهد آنچه روی دو پا راه رفتن تمساح ممکن است مانند نگاه.

آنتونی Romilio

ما همه بسیار آشنا با مدرن تمساح و خود کم چهار پا موضع. مجموعه ای از مرموز فسیل رد پای کشف شده در کره جنوبی ممکن است بازنویسی آنچه ما می دانیم در مورد نقل و انتقال برخی از باستان کرتاسه crocs.

یک تیم بین المللی به رهبری Kyung Soo Kim از جینگجو دانشگاه ملی آموزش و پرورش و متحیر بیش از ردپای که به نظر می رسد در ابتدا ساخته شده توسط یک pterosaur یک دایناسور پرواز که ممکن است نقل مکان کرد و به عنوان یک دوپا روی زمین است.

بازرسی نزدیک تر نشان داد 110 میلیون سال ردپای همسان تمساح به جای. دانشگاه کوئینزلند شناس آنتونی Romilio توصیف حفظ trackway به عنوان "دیدنی" گفت: "آنها حتی جزئیات ریز از پا پد و مقیاس خود را در کف حفظ شود."

این trackway از ردپای موجود در کره جنوبی به نظر می رسد ساخته شده توسط باستان دوپا تمساح.

Seul Mi Bae

"نمونه تمساح راه رفتن در یک چمباتمه زدن مواضع و ایجاد trackways که در حال گسترده" کیم گفت: در یک نسخه از دانشگاه کوئینزلند در روز پنج شنبه. "عجیب ما trackways بسیار باریک به دنبال -- بیشتر شبیه به یک تمساح تعادل در tightrope."

آن چه از دست رفته بود از trackway بود که خیلی عجیب و غریب است. وجود دارد هیچ handprints یا نشانه ای از دم کشیدن بر روی زمین است. دانشمندان نگاه نزدیک به مطمئن شوید که ردپای نشده بود فقط پنهان ممکن است handprints.

محققان حکومت کردن pterosaur یا دوپا دایناسور ایده بر اساس یک تجزیه و تحلیل از برداشت. "دایناسور و پرنده خود را فرزندان راه رفتن روی انگشتان خود را. تمساح راه رفتن بر روی تخت خود را ترک پا پاک کردن پاشنه برداشت مثل آدمها" کیم گفت.

چاپ نیز نشان می دهد تمساح اجداد بسیار بزرگ به طول 10 فوت (3 متر). کمک کرد که کسب این آهنگ به نام "Batrachopus grandis."

محققان یافته های خود را در مجله علمی, گزارش روز پنج شنبه. "هیچ کس انتظار چنین بزرگ دوپا crocs" گفت: دانشگاه کلرادو دنور شناس مارتین Lockley همکاری نویسنده از مطالعه.

باستانی کشف آشنایی است معنی جدیدی به عبارت "پس از یک در حالی که تمساح."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de