از واحد های AC به پاسیو دکور: 6 راه برای ارتقاء COVID-19 تابستان

به عنوان رمان coronavirus همه گیر امتداد به ماه ژوئن کانادا — همراه با بسیاری از نقاط جهان — انتظارات غیر معمو

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399

به عنوان رمان coronavirus همه گیر امتداد به ماه ژوئن کانادا — همراه با بسیاری از نقاط جهان — انتظارات غیر معمول تابستان است. اما آن را ندارد به یک بدبختی یک.

این که آیا شما در حال کار از خانه و یا صرف زمان در خارج از, در اینجا چند ایده برای ادویه تا فصل این سال:

تهویه مطبوع

Getty Images
گتی ایماژ. گتی ایماژ

این که آیا آن یک پنجره واحد و یا چیزی به خیال باف کولر ممکن است تبدیل به یک باید در این تابستان. اضافه کردن یک خود را به خانه موقت دفتر تضمین شده است به کار از خانه خیلی بیشتر قابل تحمل به عنوان درجه حرارت افزایش یابد. و اگر شما در حال حلق آویز کردن با بچه ها, کولر درجه حرارت ممکن است کمک به حفظ کولر طبع — یک پیروزی برای تمام خانواده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مبلمان پاسیو

Getty Images
گتی ایماژ. گتی ایماژ

حتی محل سکونت ساکنان ممکن است بخواهید برخی از مبلمان پاسیو در این تابستان. چند تاشو صندلی و یک میز همه شما نیاز به لذت بردن از صبحانه در خارج و یا گرفتن شب سرد نسیم بر روی بالکن خود را.

WiFi booster

Getty Images
گتی ایماژ. گتی ایماژ

هنگامی که شما کردم فضای خود را در فضای مجهز, چرا حرکت نمی کند دفتر خانه وجود دارد حداقل برای بخشی از روز ؟ اگر شما فکر suntanning به شما به عنوان نوع شما ممکن است نیاز به یک WiFi booster برای گسترش سیگنال خود را.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

امام جواد

Getty Images
گتی ایماژ. گتی ایماژ

وجود دارد و پس از آن وجود دارد چرت زدن. Hammocks ممکن است بسیار رایج در کانادا حیاط اما به نظر می رسد آماده برای تغییر است. جستجوهای گوگل برای تابستان در حال خاموش نمودار در تابستان امسال و با همین دلیل خوب.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

ترامپلاین

Getty Images
گتی ایماژ. گتی ایماژ

هر پدر و مادر می داند این است: اگر شما می خواهید برخی از صلح و آرامش بچه ها باید سرگرم شود. ترامپلاین آیا این کار خوبی است. تندرست سرگرم کننده برای کودکان معنی است که شما در واقع ممکن است برای قهوه و لذت بردن از آن در حالی که آن را گرم.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یک دوچرخه

Getty Images
گتی ایماژ. گتی ایماژ

از کلگری به مونترال بسیاری از شهرستانها در حال بسته شدن جاده ها و یا محدود کردن ترافیک ماشین در عمده مسیرهای بیش از آخر هفته به فضای بیشتر برای عبور و مرور جاگر و دوچرخه سواران. اگر شما زندگی می کنند در یک منطقه شهری, شانس, شده است وجود دارد هرگز زمان بهتری برای داشتن یک دوچرخه است.

باید به شما خرید یک خانه در طول coronavirus بحران ؟
باید به شما خرید یک خانه در طول coronavirus بحران ؟

چگونه به صرف بدون پشیمانی

هیچ مشکلی وجود دارد با کمی صرف پول خود را برای بهبود تابستان کار از خانه و یا staycation هستید تجربه می گوید کارن ریچاردسون یک Kenora, Ont.-بر اساس برنامه ریز مالی در فصل بهار برنامه ریزی مالی است که دارای تخصص در cashflow مدیریت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بسیاری از کانادایی ها در حال پیدا کردن که آنها در حال گذراندن بطور قابل توجهی کمتر در میان همه گیر به عنوان ماشین نشسته در جلوی خانه و در هر وعده غذایی اتفاق می افتد در میز شام ریچاردسون یادداشت ها.

"من شنیدن از مشتریان من که پول در بانک" او می گوید.

ادامه مطلب: رزرو و یا تغییر یک پرواز ؟ در اینجا قوانین به صورت عمده هواپیمایی کانادا

آن را کاملا خوب به صرف برخی از کسانی که بودجه اضافی برای خرید است که زندگی با COVID-19 محدودیت کمی بیشتر سرگرم کننده او می افزاید. کلید این است که به صرف "در آگاهانه راه" دانستن چقدر شما می توانید استطاعت و فکر کردن در مورد آنچه واقعا شما سلامت روان بنگ برای جفتک انداختن خود ریچاردسون می گوید.

اولین گام این است که به ارزیابی آنچه که یکی می تواند تماس خود را "COVID مازاد." چقدر دقیقا شما صرفه جویی در هر ماه به لطف شیوه زندگی جدید خود را?

هنگامی که شما تا اندکی اضافی خود را پس انداز ریچاردسون توصیه می کند راه اندازی یک حساب بانکی جداگانه اختصاص داده شده به طور کامل اگر شما خواهد شد "COVID سرگرم کننده است."

ادامه مطلب: که در آن به خرید ماسک صورت آنلاین در کانادا و چگونگی انتخاب

تنظیم خودکار نقل و انتقالات را به خود سرگرم کننده صندوق اجازه می دهد تا شما به راحتی پیگیری چقدر پول شما می توانید اختصاص به امکانات و بدون بی مهارت با صفحه گسترده و یا نگرانی در مورد ولخرجی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

آن را یک ایده خوب را به "سعی کنید و ایجاد مازاد در آن وجود دارد به دلیل آن را بسیار بصری" ریچاردسون می گوید.

اما شما همچنین ممکن است بخواهید برای قرار دادن برخی از پول اضافی به صندوق اضطراری او اضافه شده است. که به ویژه درست است اگر شما در حال حاضر نیست که یک نقدی پشتی است که می تواند پوشش چند ماه هزینه های زندگی است.

"در حال حاضر زمان مناسبی را واقعا در موقعیت های خاص خود و درک چقدر [شما] باید توانایی دریافت مزایای EI یا ... مزایای از کار افتادگی ،" ریچاردسون می گوید.

اگر شما واجد شرایط برای اشتغال بیمه و یا محل کار از کار افتادگی پوشش شما فقط نیاز به تکیه بر بودجه اضطراری خود را به عنوان بالا که اجازه می دهد تا شما را به پوشش صورتحساب خود را و ضروری هزینه های معمول او می افزاید.

ریچاردسون توصیه داشتن پول نقد به اندازه کافی به شما را از طریق حداقل سه ماه از بیکاری و یا از کار افتادگی اگر چه شما ممکن است بخواهید به برنامه ریزی برای اطلاعات بیشتر در میان بحران اقتصادی کنونی.

بیشتر بخوانید: شش دلیل شما ممکن است بخواهید به تغییر استراتژی سرمایه گذاری خود را در میان COVID-19

اگر شما لازم نیست که هر گونه نقدی اضطراری stashed دور ریچاردسون توصیه می کند با استفاده از دولت از مبلغ یکجا نقل و انتقالات و یا مرخصی استفاده نشده پول به پا زدن شروع rainy-day صندوق.

اتاوا های اخیر یک بار از بالا به بالا از کانادا کودک بهره مند شوند برای مثال "می تواند به خوبی سر شروع به یک صندوق اضطراری," او می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ریچاردسون با این حال توصیه می کند در برابر کنار رفتن خود مرخصی استفاده نشده سرمایه یا پس انداز اضافی. در حالی که شما ممکن است بخواهید به اولویت بندی صندوق اضطراری برش تمام لذت از زندگی خود را غیر قابل تحمل بیش از دراز مدت او هشدار می دهد.

هنگامی که صرفه جویی فقط به عنوان با غذا آن را می پردازد به اندازه گیری ریچاردسون استدلال می کند.

"ما نمی توانیم به خوردن کیسه چیپس برای یک زن و شوهر از ماه," او می گوید. "اما پس از آن زمانی که ما رفتن و خوردن یک بسته چیپس, ما در حال رفتن به خوردن پنج."

در دراز مدت خرید که امام جواد ممکن است کمک به شما چوب به اهداف پس انداز خود را از طریق COVID-19 تابستان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب