رهایی زندانیان از ارتکاب قتل و تجاوز به عنف به عنوان مشروط و خدمات 'نتواند به یادگیری درس', watchdog می یابد

شناخته شده و مجرمان به ارتکاب قتل و تجاوز به عنف و دیگر جرائم جدی پس از آزادی از زندان به عنوان مشروط و خدمات

توسط SALAMNEWWS در 25 اردیبهشت 1399

شناخته شده و مجرمان به ارتکاب قتل و تجاوز به عنف و دیگر جرائم جدی پس از آزادی از زندان به عنوان مشروط و خدمات موفق به یادگیری درس از اشتباهات قبلی گزارش پیدا کرده است.

یک کودک آزار که raped شریک زندگی خود را پس از اینکه از زندان آزاد شد و در میان موارد هایلایت شده توسط ناظر است.

HM بازرسی مشروط (HMIP) گفت: مشروط شدن سیستم "انجام نمی دهد به اندازه کافی برای یادگیری درس از جدی ارتکاب جرم توسط مجرمین تحت نظارت".

رئیس بازرس Justin Russell هشدار داد که بیشتر تراژدی اتفاق می افتد در آینده اگر اشتباهات از موارد مختلف استفاده می شود به بهبود ملی شیوه های.

"بررسی تمرکز بر فرد تمرین و بازخورد به طوری که آنها واقعا به دنبال در مفاهیم گسترده تر سیاست و عمل و به عنوان یک نتیجه است که واقعا shift," او گفت: مستقل.

"راه آزادی مشروط خدمات مدیریت خطر آسیب شده است به طور مداوم ضعیف ترین منطقه برای گذشته دو یا سه سال است."

وزارت دادگستری گفت: جدی بیشتر جرائم شد و نادر و اصرار داشت که مسائل گسترده تر شد و خطاب هنگامی که شناسایی شده است.

اما خواستار تغییر شده اند پس از نصب موارد بالا مشخصات سریال متجاوزان یوسف McCann و Leroy کمپبل.

McCann حمله یک رشته از قربانیان در گروه سنی 11 و 71 پس از رهایی از زندان در ماه فوریه گذشته و در یک بررسی متوجه شد او می توانست دوباره به زندان فرستاده هفته قبل از داد و بیداد.

کمپبل تجاوز و قتل یک پرستار بعد از اینکه از زندان آزاد در سال 2016 و استنطاق یافت که شکست توسط پلیس و مشروط کارکنان ساخته شده است "بیش از حداقل سهم" خود را به مرگ قربانی.

کارآگاه بازرس رئیس: جوزف مک کین بود و بسیار با انگیزه برای حفظ متخلف

هر دو نفر در مجوز و تحت نظارت ملی مشروط و خدمات (NPS) در زمان جنایات خود را.

آمار رسمی نشان داد که حداقل 577 جدی بیشتر جرائم خشونت آمیز و یا جنسی جرایم مرتکب شده توسط افراد زیر مشروط نظارت – متعهد شدند در 2018-19.

این رقم نشان دهنده حدود 0.2 درصد از محکومین تحت نظارت در طول دوره.

جنایات آنها متعهد شامل قتل و تجاوز به عنف و سرقت جرائم جنسی با کودکان, آدم ربایی و جرائم مواد منفجره.

در این گزارش گفت که 60 درصد از جدی بیشتر مجرمین تحت اتهام عمومی و تيمار 40 درصد خصوصی با جامعه توانبخشی شرکت هایی که تنها به منظور رسیدگی به پایین خطر مجرمان.

HMIP بازرسی یک نمونه از 46 جدی بیشتر جرم بررسی که انجام شده به طور خودکار برای برخی از جرایم اما همچنین می تواند درخواست قربانیان یا خانواده خود را.

یک گزارش منتشر شده در روز پنجشنبه نشان داد که آنها مجموعه ای از جدول زمانی از رویدادهای اما همیشه نیست توضیح دهد که چرا تخلفات صورت گرفت.

دیده بان سوال که چرا بررسی تمرکز صرفا بر اقدامات تأمینی افسران به جای پلیس و زندان و شوراها و خدمات اجتماعی است که همچنین ممکن است نقش بازی کند.

"پلیس ممکن است درگیر شده اند و نظارت بر آنها و همچنین سلامت روحی و روانی و یا خدمات کودکان, اما هیچ یک از این ادارات در حال مصاحبه مگر اینکه این موضوع را به نوع دیگری از نقد و بررسی" آقای راسل گفت.

"مسائل دیگر شامل ارزیابی خطر زمانی که به کسی است که از زندان آزاد شد ... و عدم استفاده از اطلاعاتی از داخل زندان و یا نگاهی به تغییر شرایط مانند کسی که در حال حرکت در با یک شریک جدید یا تست مثبت برای کلاس A مواد مخدر.

"نیز وجود داشته اند شکست به یاد کسی که به زندان زمانی که آنها دستگیر شده و به اتهام. این چیزها واقعا مشترک و عواقب آمده از طریق وحشتناک جرائم.

"خو یش [انجام inquests به مرگ و میر] گفته اند همان چیزی است که ما می گویید."

این گزارش نام چند سازمان را شامل می شود در بررسی تمام موارد قتل به طور خودکار و گفت: بررسی گذاشته شود باید مقامات دیگر.

آن را یافت که مشروط افسران درگیر در جدی بیشتر جرم موارد گاهی اوقات در مصاحبه برای بررسی اما هرگز ارسال گزارش نهایی.

HMIP هشدار داد که کمبود کارکنان منجر شده بود به کارهای عقب افتاده و غیر قابل قبول تاخیر تماس برای منابع بیشتر برای سرمایه گذاری در این فرآیند است.

همچنین این نگرانی است که خانواده های قربانیان همیشه آگاه باشید که آنها می توانند به دنبال بررسی و 77 درصد از آن انجام شده در سال گذشته به طور خودکار باعث شده است.

HM زندان و مشروط و خدمات (HMPPS) مسئول با کیفیت اطمینان به بررسی و ارائه بازخورد.

اگر چه HMIP با موافقت اکثریت قریب به اتفاق از یافته های آن بررسی می شود, آقای راسل گفت: عمل به مبلغ "مارک خود را برای مشق شب" و مورد نیاز مستقل نظارت.

"ما در حال حاضر ترتیبات ناکارآمد و عدم استقلال و شفافیت," او اضافه شده است.

"پس ما بازرسی ما ساخته شده و تعدادی از توصیه به وزارت دادگستری و HMPPS."

وزارت دادگستری گفت که اکثر نظرات در بر داشت پیشرفت تنها نیاز به ساخته شده توسط فردی افسر عفو مشروط یا تیم بوده پس سیاست های ملی.

اما عدالت, منشی, رابرت Buckland موافقت کرده است که به HMIP نقش مهمی در کیفیت اطمینان به بررسی و HMPPS ارسال خواهد شد فصلنامه بولتن برای کارکنان با توصیه.

وزارت دادگستری و سخنگوی گفت: "جدی بیشتر جرائم نادر هستند اما هر یک مورد بررسی قرار به طوری که افسر عفو مشروط می تواند در بهبود کار آنها انجام دهید برای کاهش خطر ابتلا به دیگران از آمدن به آسیب جدی.

"در اکثر موارد بررسی و پیدا کردن خطاها توسط افراد به جای سیستمیک نقایص و اقدام گرفته شده است آنها را به آدرس. که در آن مسائل گسترده تر شناسایی شده اند NPS عمل کرده است به قرار دادن آنها را در سمت راست."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن