مدرسه رایگان غذا کوپن طرح در مشکل به عنوان کلید سوپر مارکت ها حذف شدند نمایندگان مجلس هشدار می دهند

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این مدرسه رایگان غذا کوپن طرح دچار مشکل است و حتی پس از بوریس جانسون U-نوبه خود به نمایندگان مجلس هشدار – چون کلید سوپر مارکت ها حذف شده اند.

Aldi, Lidl و Co-op – اغلب فروشگاه ها که در خانواده های فقیر "تکیه" – را قبول نمی کند, کوپن و بسیاری از فروشگاه های مستقل نیز رها شده است.

Co-op را متهم گاوین Williamson, زیر, آتش, وزیر آموزش و پرورش از دیگر اشتباه با شکست در یک وعده برای اطمینان از مدارس مسترد اگر آنها با استفاده از آن جایگزین طرح.

"از زمان اجرای Covid-19 کوپن طرح برای کودکان در دریافت رایگان مدرسه وعده های غذایی است که کار نمی کند" Co-op را اجرایی کرده است اعتراض کردند.

در حال حاضر عوام محیط زیست, غذا و امور روستایی کمیته داده است وزرای تا سهشنبه آینده به عمل – متهم آنها را از بودن "آهسته به درمان مشکلات".

این کوپن در دسترس هستند و در طول مدت زمان و در حال حاضر خواهد شد ارائه شده از طریق این تابستان پس از فوتبالیست مارکوس Rashford مجبور نخست وزیر به او فروتنی U-نوبه خود.

"سوال در مورد چگونه کوپن طرح کار می کند باید به سرعت حل شود" گفت: Neil محله کمیته محافظه کار صندلی.

"اگر چه اولیه دندان درآوردن مشکلات با این طرح شد و قابل فهم با توجه به سرعت که با آن راه اندازی شد تا خرده فروشان مطرح کرده اند بسیار معتبر نگرانی در مورد مغازه ها است که بسیاری از خانواده ها با تکیه بر محروم بودن از این طرح است.

"این در حال حاضر ماه از مدارس اول بسته شده و بسیاری از خانواده ها خواهد بود با تکیه بر این کوپن برای کمک به تغذیه کودکان خود را در طول تابستان است. ما امیدواریم که دولت به آدرس نگرانی های ما با فوریت مورد نیاز است."

نامه ای است که بیشتر خجالت برای آقای ویلیامسون که در حال حاضر رو به تماس های خود را برای اخراج بیش از شکست به طور کامل بازگشایی مدارس قبل از شهریور به عنوان وعده داده شده.

این موضوع از برخی از سوپر مارکت ها محروم بودن از این طرح مطرح شد با آموزش و پرورش به عنوان دور برگشت به عنوان 29 آوریل است.

او وعده داد که در مدارس "خواهد بود به طور کامل پرداخت و به طور کامل مسترد" اگر آنها خریداری کوپن از فروشگاه های دیگر گفتن نمایندگان مجلس: "ما باید به مدارس انعطاف پذیری لازم برای انجام این کار است."

اما در نامه منتشر شده توسط کمیته جو Whitfield, Co-op را اجرایی می گوید این اتفاق افتاده نوشته: "بسیاری از مدارس به ما گفته اند که Co-op گروه شده است تنها انتخاب مناسب برای خانواده خود را در طول بیماری همه گیر.

"این تنها حق است که کسانی که در مدارس باید جبران کامل اگر آنها خرید کوپن به طور مستقیم از Co-op."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب