معاون سابق کار رهبر تام واتسون را رد کرد و به مقام سناتوری

تام واتسون معاون سابق کار رهبر یکی از سه نفر معرفی شده توسط جرمی Corbyn به حال خود peerages مسدود شده توسط مست

توسط SALAMNEWWS در 12 خرداد 1399

تام واتسون معاون سابق کار رهبر یکی از سه نفر معرفی شده توسط جرمی Corbyn به حال خود peerages مسدود شده توسط مستقل دیده بان مستقل آموخته است.

جان Bercow سابق مجلس عوام و Karie مورفی, مدیر سابق آقای Corbyn را نیز درک کرده بود و خود را نامزد خودداری کرد.

آقای Corbyn ساخته نامزد قبل از او پا به کار رهبر است, اما این قابل درک است که حزب مطلع شده و توسط مجلس اعیان ملاقات کمیسیون که دامپزشکان نامزد نزاکت است که آنها "توافق نیست".

آقای واتسون بوده است را رد کرد و بارها حمایت خود را از اتهامات از یک کودک آزار حلقه در وست مینستر ساخته شده توسط fantasist کارل بیچ که بعدها در زندان هستند. هاروی ناظر سابق محافظه کار MP آغشته با اتهامات رهبری یک کمپین به انکار آقای واتسون یک مقام سناتوری.

یک منبع گفت: مستقل است که بر خلاف دیگر نامزد وجود دارد "بیشتر بحث" در مورد آقای واتسون در مورد "بسیاری از umming و ahhing".

این قابل درک است که آقای Bercow را نامزدی رد شد چرا که کمیسیون احساس Mr Corbyn بود و نه حق را به او معرفی کنند چرا که سابق محافظه کار MP "به کار".

نامزدی خود را می شده اند و انتظار از دولت که به طور سنتی نامزد بازنشستگی سخنرانان گوشه خانه. اما نخست وزیر شکست خورده به توصیه او پس از محافظه کاران را متهم کرد که رئیس سابق سوء استفاده از موقعیت خود به عنوان یک بی طرف صندلی برای مبارزه با Brexit.

دلایل رد Ms مورفی نامزدی نیست اگر چه یک منبع توضیح داده شده مورد او به عنوان یک "با شدت بهم زدن غوطه دادن" و ضد نژادپرستانه گروه از جمله امید نه نفرت به حال لابی برابر ارتفاع به مقام سناتوری در حالی که برابری و کمیسیون حقوق بشر است که هنوز انجام تحقیقات خود را به یهودستیزی در کار گرفتهاند.

یک سخنگوی مجلس اعیان ملاقات کمیسیون حاضر به اظهار نظر در مورد فردی اما توضیح داد که نقش آن این است که "به توصیه نخست وزیر اگر آن را هر گونه نگرانی در مورد ادب و نزاکت از یک نامزد".

کمیسیون تعریف "نزاکت" به معنی: "فردی باید در جایگاه خوبی در جامعه به طور کلی و با مقامات نظارتی به ویژه; و گذشته رفتار نامزد خواهد نه منطقی بود به عنوان آوردن مجلس اعیان به بی احترامی".

اما در Mr Bercow مورد ممکن است که نامزدی او شده حاضر در رویه زمین و نه بر اساس اتهامات قلدری ساخته شده علیه او رسیدگی بود که هرگز به پایان رسید.

یک سخنگوی حزب کارگر حاضر به نظر, اما, پارتی, منابع مشتاق بودند به فاصله آقا Keir Starmer از نامزد که ساخته شد به نمایندگی از این حزب است.

"این قرار ملاقات ساخته شده توسط جرمی Corbyn; ما درگیر در فرایند تصمیم گیری."

همه سیاسی نامزد برای انحلال افتخارات لیست پس از انتخابات گذشته از جمله به عنوان بسیاری از 20 محافظه کار هم شده اند با تاخیر حداقل تا پاییز با coronavirus بحران است.

آقای Bercow و آقای واتسون را نه در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

خانم مورفی گفت که او نمی دانست که او نامزد شده بود را رد کرد. او گفت: مستقل: "من صحبت می کنند به جرمی هر روز دیگر."

اما ساندی تایمز گزارش داد که آقای Corbyn شده بود در مورد تصمیم این کمیسیون و ارائه شد این شانس را جایگزین نامزد.

او گزارش شده است که در ابتدا توافق برای معرفی نامزدهای دیگر اما به تغییر ذهن خود را.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب