فورد اکسپدیشن Lincoln Navigator به یاد می آورد برای فعال ایمنی وای - CNET

صاحبان ممکن است حتی متوجه سیستم نمی لگد در و که باعث ایجاد یک مشکل است. فورد 2020 فورد اکسپدیشن و لینکلن ناوی

توسط SALAMNEWWS در 23 اردیبهشت 1399

صاحبان ممکن است حتی متوجه سیستم نمی لگد در و که باعث ایجاد یک مشکل است.

فورد

2020 فورد اکسپدیشن و لینکلن ناویگیتور وسایل نقلیه می تواند خانه موضوع را با Suv ها' precollision کمک به سیستم است که می تواند آن را به طور کامل غیر قابل جراحی. بنابراین فورد گفت: آن را به یاد بیاورید هر دو از Suv ها بزرگ برای حل مسائل با تکنولوژی.

اسناد ثبت شده در هفته گذشته با ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت میخکوب کردن محکم کردن این مشکل را به اشتباه برنامه نویسی در ماژول رابط و این مسئله تاثیر می گذارد 25,081 سفر و سیستم ناوبری. بد کد نیست اجازه صاحبان دسترسی به precollision کمک به سیستم و رانندگان نمی توانند فعال کردن تابع. فورد اشاره کرد Suv ها با اختیاری رادار و دوربین سیستم شامل نمی شود در به یاد بیاورید.

این precollision سیستم هشدار به راننده امکان برخورد و اعمال می شود ترمز در صورت نیاز. اگر رانندگان فکر می کنم این سیستم را فعال کنید هنگامی که آن را در واقع نیست و خطر تصادف را افزایش می دهد. البته این سیستم است که هیچ جایگزینی برای نگه داشتن چشم خود را در جاده ها در همه زمان ها.

خبر خوب برای صاحبان یا SUV است که ثابت خواهد بود و ساده. هنگامی که یک کاربر به ارمغان می آورد خود را در سفر و یا ناوبر به فروشنده, تکنسین خواهد reprogram یک تعداد انگشت شماری از سیستم های برای رفع بد کد. آنها عبارتند از: بدن کنترل ماژول ABS خوشه ابزار چراغ جلو و کنترل فشار تایر نظارت بر سیستم های. همه کار انجام خواهد شد رایگان بیش از حد.

خودروساز را ارائه نمی دهد یک تاریخ برای زمانی که به یاد بیاورید آغاز خواهد شد اما به دنبال از طریق پست اطلاعیه برای درمان این مشکل در هفته آمده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چک کردن 2019 Lincoln Navigator همگام 3 سرگرمی...

3:11



tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن