فدرال سرمایه گذاری $4.78 متر James A. Gifford جاده یانکی خط در Selwyn شهرستان

دولت فدرال اعلام کرده است بیش از 10 میلیون دلار در بودجه برای جاده و پل پروژه در مرکز و شرق انتاریو از جمله $4

توسط SALAMNEWWS در 30 خرداد 1399

دولت فدرال اعلام کرده است بیش از 10 میلیون دلار در بودجه برای جاده و پل پروژه در مرکز و شرق انتاریو از جمله $4.78 میلیون دلار برای ارتقاء به James A. Gifford جاده و یانکی خط در Selwyn Township.

پیتربورو-Kawartha MP, Maryam Monsef اعلام $4,787,500 در بودجه جدید برای جاده و یانکی خط در صبح روز جمعه. 68 ساله در جاده دهانه Chemong دریاچه و متصل جوامع Bridgenorth و Ennismore.

ادامه مطلب: ساخت و ساز شروع به زودی در James A. Gifford جاده پروژه

پیتربورو شهرستان می گوید: این جاده که یکی از شلوغ ترین جاده های بیش از 10 ، 000 وسایل نقلیه در روز عبور 1.4 کیلومتر کشش اما از آن است که نیاز به ارتقاء و ثبات برای دیدار با افزایش انتظار می رود در ترافیک.

دلار 9.6 میلیون پروژه جاده از جمله گسترش کردم در جریان آخرین پاییز با استان ارتکاب $3,191,348 — 33.3 درصد از کل بودجه — در حالی که این شهرستان ارائه شده $1,406,152.50 و شهرستان کمک $190,000. هدف این است که برای بهبود ایمنی برای رانندگان و عابران و گسترش زندگی از پل و جاده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

یکشنبه جدید بودجه فدرال — پوشش 50 درصد از این پروژه نیز کمک به بازسازی 5.3 کیلومتر در یانکی خط (جاده شهرستان 14) که می پیوندد جاده در Ennismore. این پروژه یک تلاش مشترک بین این شهرستان و شهرستان.

"جوامع روستایی ستون فقرات اقتصاد کانادا گفت:" Monsef, وزیر زنان و برابری جنسیتی و روستایی توسعه اقتصادی است.

"با سرمایه گذاری در پروژه های مانند این ما در حال کمک به آنها را قوی تر و رقابتی تر و ما در حال کمک به ما در بهبود اقتصاد در کشور. نه تنها این پروژه حیاتی کمک به ایجاد مشاغل با درآمد بالا در مرحله ساخت و ساز آنها در طولانی مدت منافع برای ساکنان و کسب و کار برای سال آمده است."

لوری اسکات انتاریو وزیر زیرساخت گفت: این جاده و جاده "بیل آماده" پروژه های که ارائه بسیار مورد نیاز ایجاد شغل برای کمک به شهرداری بازیابی از COVID-19 بیماری همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

"سرمایه گذاری در زیرساخت های ضروری برای بهبود مرکزی و شرقی انتاریو اقتصاد" گفت: Scott MPP برای نزدیکی Haliburton-Kawartha Lakes-براک. "این پروژه های ساخت جاده ها و پل ها و درایو های محلی و توسعه اقتصادی در این جوامع است."

J. Murray جونز سرپرست پیتربورو شهرستان می گوید: جاده بزرگترین پروژه زیرساخت شهرستان تا کنون انجام شده و بزرگترین کلی اعطای کمک های مالی پروژه در تاریخ شهرستان.

"سرمایه گذاری در کانادا زیرساخت های طرح های پشتیبانی شده توسط هر دو فدرال و استانی سرمایه گذاری خواهد شد اجازه می دهد به شهرستان و شهرستان به حرکت رو به جلو با مقدار مورد نیاز زیرساخت ها و پیشرفت های ایمنی به James A. Gifford, جاده," او گفت:.

دیگر پروژه های منطقه مرکزی انتاریو و فدرال بودجه عبارتند از:

  • Asphodel-Norwood: نه کیلومتر از مرکز خط جاده بین شهرستان در جاده و 45 و Asphodel 3 خط ($1,152,900)
  • Hiawatha اول ملت: Paudash خیابان بازسازی بین Cowe خیابان و Lakeshore جاده ($3,611,139)
  • میندن تپه: جایگزینی Sedgewick پل برای ایجاد یک پل دو خط, ($571,078)
  • ارتفاعات شرق: جایگزینی جنوب ویلبرفورس پل ($843,480)

پروژه های دیگر در شرق انتاریو در Beausoleil اول ملت Collingwood Adjala-Tosorontio و Mohawks از خلیج Quinte در هیستینگز شهرستان است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de