ایده های هدیه روز پدر: بهترین شرط زیر $30 - CNET

این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی. روز پدر نزدیک است

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399
این داستان بخشی از هدیه روز پدر, راهنمای 2020شامل میدارد ما را برای پدران که عاشق تکنولوژی.

روز پدر نزدیک است به سرعت در حال: 21 ژوئن دقیق می شود. این بدان معناست که زمان در حال اجرا است به کشف کردن آنچه شما در حال گرفتن عزیز پدر -- و آن را در زمان. نگران نباشید اگر شما در حال کم در روز پدر وجوه هر چند وجود دارد مقدار زیادی از هدایای بزرگ در قیمت $30 یا کمتر است. من گرد کرده ام تا برخی از مورد علاقه های زیر کلیک کنید.

فقط منتظر نیست بیش از حد طولانی به منظور چیزی است. برخی از موارد در اینجا ممکن است دو تا سه هفته می رسند بنابراین بر این اساس برنامه ریزی. در ضمن اگر شما یکی دیگر از ایده برای مقرون به صرفه پدر, هدیه, فریاد آن را در نظرات! و اگر شما در حال کار با کاملا به بودجه محدود, مطمئن شوید برای بررسی از CNET کامل هدیه روز پدر, راهنمایاست که حتی بیشتر از ایده های بزرگ در تمام محدوده قیمت.

شگفت آور, باشگاه

اگر شما می خواهید برای دریافت به پدر چیزی است که نمی توان فراموش شده در نظر بگیرید ، شگفت آور, باشگاه ارائه می دهد ده ها تن از هدیه-از-این-ماه گزینه های بسیاری از آن شروع به زیر 30 دلار در ماه است. و شما می توانید بین سه و شش و 12 ماه اشتراک. در اینجا چند گزینه از زیر-$30, er, باشگاه.

و اگر هر یک از اعضای خانواده اتفاق می افتد به خواندن: یک شکلات , باشگاه بیش از حد سرفه-سرفه.

دزد روزانه

دزد روزانه دارای مجموعه ای از تی شرت برای هر دو پدر و پدربزرگ (برخی از لیوان قهوه بیش از حد) و شما می توانید هر یک از آنها را برای $13.99 با promo code CNETFTHR.

پنگوئن کتاب

چرا نام نویسنده حلقه بل ؟ او فقط co-creator یک برنامه تلویزیونی به نام بازی تاج و تخت. این رمان برای اولین بار آمد و آن را "بابا" روی آن نوشته شده است: جنگی روسیه, دو مرد جوان به مرگ محکوم میشوند. تنها امید خود را برای تکمیل یک ماموریت غیر ممکن برای یک دیوانه سرهنگ. شهرستان دزد است پرچین از صفحه اول اما آن را نیز خنده دار است. پدر آن را دوست دارم.

اطلس قهوه Club

اطلس قهوه باشگاه ارائه می شود تک-منبع لوبیا از سراسر جهان: برزیل کاستاریکا, میانمار و ویتنام و.... این شرکت می پردازد "و بالاتر از قیمت بازار" برای میکرو قهوه بسیاری این ایده که به "اطمینان اخلاقی شیوه های کشاورزی پایدار."

با این پیشنهاد شما می توانید خود را برای اولین بار 12 اونس کیسه رایگان (و نه از جمله حمل و نقل) با هر اشتراک. فقط درخواست کد تبلیغی 1stFreeFathersDay در پرداخت.

BruMate

آیا پدر و مانند یک سرماخوردگی brewski? این BruMate وعده برای حفظ قوطی 20 برابر سردتر از neoprene sleeve. آن را با این نسخهها کار با هر دو 12 - و 16-آیا هر اونس و همچنین می تواند به عنوان یک عایق شیشه ای پاینت. این BruMate می آید در انواع رنگ اما با توجه به در دسترس بودن. بسیاری از آنها را نمی خواهد کشتی برای حداقل یک هفته.

من فقط این شانس را به سعی کنید یکی از این; با این نسخهها کار واقعا خوب است. من آخرین جرعه از آن می توانید تقریبا به عنوان سرد به عنوان اولین. و من nursed که پمپاژ احتمالا برای نیم ساعت.

Chatbooks

کردم زمان به جمع آوری برخی از مورد علاقه خود را از عکس های خانوادگی? Chatbooks خواهد آنها را تبدیل به یادگاری کتاب کامل با روز پدر را پوشش میدهد. قیمت شروع در فقط 10 دلار برای 30 صفحه 6x6-inch کتاب. شما می توانید نسخه های بزرگتر با صفحات بیشتر و نه خیلی بیشتر.

Clckr

هر کس می داند که پدران عشق "clickers" (به معنی کنترل از راه دور تلویزیون). اما این یک Clckr از نوع مختلف. آن را متصل به پشت تلفن به ارائه امن گرفتن و یک پایه است که پشتیبانی از هر دو پرتره (دفعات بازدید: زوم) و چشم انداز (دفعات بازدید: Netflix) مشاهده. وقتی جامعی بسته, آن را هنوز هم اجازه می دهد تا برای شارژ بی سیم, که من پیدا کردم تعجب آور و قابل توجه است.

$15 نسخه جهانی کار می کنند با فقط در مورد هر گوشی اما Clckr همچنین باعث می شود موارد (30 دلار به 35 دلار) است که گرفتن-ایستاده چیز درست در ساخته شده است.

سرهنگ پوپر

یک محصول با یک پدر-شوخی یک نام (سرهنگ پوپر و... دیدن آنچه در آن وجود دارد؟), این ابزار آشپزخانه کامل می سازد کاسه پاپ کورن در هر زمان. به علاوه آن را سالم تر و ارزان تر از پاپ کورن مایکروویو چرا که همه شما باید انجام دهید این است که بریزید در برخی از دانه و با اضافه کردن کمی روغن (اختیاری). یکی خوب جوشیدن اضافه شده: آن فرو می ریزد پایین به فروشگاه تخت زمانی که استفاده نمی کنید.

کاسه در حال حاضر در فروش برای $16-17 دلار بسته به رنگ اما قیمت نوسان در هفته های اخیر گاهی پریدن به عنوان بالا به عنوان $25.

شکار یک قاتل

برای پدر که عاشق حل جنایات پازل رمز و راز و یا همه موارد فوق وجود دارد شکار یک قاتل است. هر ماه او را دریافت خواهید کرد یک جعبه حاوی ابزار شواهد و سرنخ های بیشتر همه با هدف از بین بردن متهمان و شناسایی قاتل است. هدیه خود را می تواند فقط اولین جعبه و یا یک "season pass" (در واقع تمام رمز و راز آغاز تا پایان) از شش ماه.

هر آنچه شما انتخاب می کنید با استفاده از کد های تبلیغاتی CNETHAK25 به دریافت 25% اول ،

زندگی خوب است

من unabashedly اعتراف به دوست داشتن زندگی خوب با نام تجاری. عشق پیراهن, عشق, طنز, عشق, پیام. (و هی در حال حاضر بیش از همیشه ؟ ما نیاز به یادآوری است که زندگی می تواند خوب باشد.) شما در پیدا کردن نزدیک به دو دوجین پدر و پسند پیراهن را انتخاب کنید از قیمت $28-اما برای یک مدت زمان محدود شما می توانید با استفاده از کد های تبلیغاتی CNETDAD به دریافت 15 ٪ تخفیف سفارش خود را.

Rocketbook

آیا پدر خود را به یادداشت ها? طرح ایده ها ؟ قرعه کشی doodles? در نظر او هدیه آخرین نوت بوک او همیشه نیاز دارید. این Rocketbook هوشمند قابل استفاده مجدد مارپیچی محدود پد است که می تواند پاک و تمیز با یک پارچه مرطوب. اما آن را نیز جفت با Rocketbook برنامه برای حفظ همه پدر و یادداشت در ابر.

وجود دارد اندازه های مختلف در دسترس; هسته اجرایی دات-شبکه نسخه در حال حاضر در قیمت $32. استفاده از کد های تبلیغاتی 5RBCNET به دریافت $5.

Spiceology

انواع ادویه از زندگی است اما اضافه کردن انواع ادویه جات ترشی جات! (من فقط ساخته شده است که. نمی توانید تصمیم بگیرید که اگر آن را نابغه و یا...) Spiceology یک آشپز است متعلق به منبع برای صدها جالب و غیر معمول ترکیب گیاهان, نمک, پودر و مانند آن -- مقدار زیادی از مواد برای کمک به پدر و بالا بردن خود بازی پخت و پز.

شما می توانید شروع به او را با چیزی مانند درک گرگ آمریکای جنوبی, تنوع پک که شامل سه پاک تصویر بالا. استفاده از کد های تبلیغاتی WELOVEDAD به دریافت 10 ٪ تخفیف است که یا هر چیز دیگری در Spiceology فروشگاه.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

ادامه مطلبtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن