پاییز بچه ها اواسط فصل به روز رسانی : دیدار با Yeetus بزرگ -- CNET

لوبیا، لوبیا، برای قلبت خوبه! در حالی که آن را تبدیل به کلیشه می گویند [درج محصول] [درج محصول] Fall Guys ما نی

توسط SALAMNEWWS در 26 شهریور 1399
fall-guys-gameplay-trailer-002-v001-comp-3-2020-04-29-17-18-59.png

لوبیا، لوبیا، برای قلبت خوبه!

در حالی که آن را تبدیل به کلیشه می گویند [درج محصول] [درج محصول] Fall Guys ما نیاز داریم در حال حاضر ، آن را سخت به استدلال می کنند که بچه ها پاییز روح آشفته از سال 2020 در یک بازی ویدئویی کاملا مسخره اسیر نشده است.

من آن را دوست دارم و نفرت سقوط بچه ها در اندازه گیری برابر.

و در حال حاضر ، درست زمانی که من به حرکت به چیزهای جدید آغاز شد ، سقوط بچه ها 'توسعه دهندگان Mediatonic اضافه کرده است یک دسته از چیزهای جدید به ما در پیش بینی فصل بزرگ تجدید 2 به روز رسانی در ماه اکتبر.

این به روز رسانی شامل یک چکش غول پیکر به نام یتوس بزرگ است، چکش که -- اگر شما همه چیز را به درستی زمان کنید -- می تواند شما را در سراسر نقشه ها راه اندازی کند.

به روز رسانی نیز ریمیکسی برخی از سطوح موجود, مناطق طراوت شما به احتمال زیاد بارها و بارها کاوش. (ببین اره دارم بهت نگاه می کنم.) این بدان معناست که کمی متفاوت غیر روحانی outs، موانع بیشتر fiendishly طراحی شده، و غیره. فقط به طور کلی به نظر می رسد مانند این تغییرات کمک خواهد کرد که جبران برخی از تدیوم شما تمایل به تجربه در سطوح قبلی.

شاید بهترین علاوه بر این : بچه ها پاییز در حال حاضر حماسه آسان ضد تقلب ابزار برای از بین بردن مردمی در تلاش برای هک بازی و خراب کردن تجربه برای هر دیگری.

راستش رو بخواي، انتظار نداشتم وقتي امروز امضا کردم کلمات "يتوس بزرگ" رو تايپ کنم، اما اينجاييم.

بزرگ. يتوس .

خوش آمدید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب