Facebook را زوکربرگ دفاع می روم تا 'التهابی' مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مورد مینه سوتا تظاهرات - CNET

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت انتقاد برای یک پست در مورد تظاهرات در مینه سوتا است. گت

توسط SALAMNEWWS در 10 خرداد 1399
gettyimages-1227630799

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است به شدت انتقاد برای یک پست در مورد تظاهرات در مینه سوتا است.

گتی ایماژ

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل صحبت کرد جمعه شب پس از فشار از داخل و خارج از شرکت خود را برای پاسخ به یک پست توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که به نظر می رسید به تهدید که گارد ملی را شلیک کنید آنچه که او به نام "اراذل و اوباش" در اعتراض به مرگ جورج فلوید که درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس.

مدت کوتاهی پس از معترضان خشمگین از مرگ فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینه سوتا را به آتش کشیدند پلیس ساختمان وجود پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در رسانه های اجتماعی ارسال مطلب در Twitter, Facebook و Instagram که "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود." عبارت یک بار استفاده شده توسط segregationist گرجستان رژیم صهیونیستی است. جورج والاس دیده می شود به عنوان یک تایید از خشونت پلیس علیه معترضان. در عرض چند ساعت توییتر پنهان در پست پشت یک هشدار است که صدای جیر جیر نقض این سایت قوانین برابر "ستایش خشونت." این هشدار شامل یک دکمه نمایش کاربران می توانید کلیک کنید به پیش بروید و خواندن توییت.

اما پست تنها مانده بود در Facebook و Facebook متعلق به عکس های برنامه Instagram که در آن آنها متصلب تا بیش از 64,000 سهام و بیش از 426,000 را دوست دارد. زوکربرگ در زمان خود را به Facebook صفحه اواخر جمعه از تصمیم خود گفت که او می خواهم در مورد این موضوع با تیم خود و تصمیم به اجازه پست ها ایستاده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مغلوب ساختن پیشی جستن مسائل جلوگیری به اتهام 'قدرت بدون کنترل'...

2:03

"من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات املای در سیاست های روشن," او نوشت. "اگر چه این پست تا به حال یک مشکل تاریخی مرجع ما تصمیم به ترک آن را تا آنجا که گارد ملی منابع به معنای ما به عنوان خوانده شده آن را به عنوان یک هشدار در مورد اقدام دولت و ما فکر می کنیم مردم نیاز به می دانم که اگر دولت در حال برنامه ریزی برای اعزام نیروی."

او افزود که این شرکت در حال رفتن به تجدید نظر در رویکرد خود به این سیاست پیروی از مغلوب ساختن پیشی جستن موارد. "ما شده اند در تماس با کاخ سفید امروز برای توضیح این سیاست نیز هست."

Facebook نمی پاسخ به یک درخواست برای مصاحبه. و نه کاخ سفید بود که بنا به گزارش ها قرار داده شده در یک امنیتی به طور موقت مستند پس از وقوع چند انفجار پیاپی در خارج از دروازه های خود را شب جمعه است.

زوکربرگ به نظر می آید در زمانی که بزرگ شرکت های فن آوری در حال افزایش فشار برای کمک به سرکوب دروغ و اطلاعات غلط و همچنین اذیت و آزار و تهدید و رفتار است. توییتر که از عهده فشار از انتقاد برای ظاهر اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم نقض آن شرایط استفاده از خدمات disallowing چنین رفتاری را تحت فشار قرار دادند در برابر رئیس جمهور روز سه شنبه به صورتم سیلی واقعیت را بررسی کنید در پایین یک صدای جیر جیر در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری. این شرکت نقل مکان کرد و دوباره در صبح روز جمعه پنهان کردن صدای جیر جیر در مورد غارت و تیراندازی در پشت یک هشدار است که پست با جلال خشونت است. در علاوه بر این به نیاز به کلیک بر روی و از طریق هشدار به خواندن توییت, توییتر, کاربران نمی توانید "مانند" نظر یا پاسخ آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتر tirades را تبدیل به یک مشخصه از ریاست جمهوری خود. و سردرد را برای شرکت های فن آوری.

جیمز مارتین/CNET

این حرکت خشم تهمتکه یک فرمان اجرایی را امضا دوشنبه درخواست سازمان های دولتی شروع به بررسی راه هایی برای تنظیم و یا در غیر این صورت مجازات شرکت رسانه های اجتماعی خود را درک تعصبات و رفتار است. "این خواهد بود که یک روز بزرگ برای رسانه های اجتماعی و انصاف!" او توییتی قبل از ثبت سفارش.

در ضمن Facebook و Instagram برنامه باید اجازه مغلوب ساختن پیشی جستن پست بود ناراحت کننده کارکنان داخل شرکت.

"تمام این نقاط به یک خطر بسیار بالایی از تشدید خشونت و ناآرامی های مدنی در ماه نوامبر" یک کارمند نوشت: در یک شرکت هیئت مدیره پیامبا توجه به گزارش The Verge. "اگر ما موفق آزمون مورد در اینجا تاریخ را قضاوت خواهند کرد به ما مهربانی."

زوکربرگ پست در دفاع از شرکت خود را از عدم اقدام نیست به خوبی دریافت شده توسط برخی از تحلیلگران یا نه.

"این چنین یک cop-out" Carolina Milanesi یک تحلیلگر در استراتژی های خلاق نوشت در توییتر. "چه بحث است که Facebook در واقع قادر می سازد با ترک پست ،

Jeff Jarvis یک رسانه منتقد و استاد در دانشگاه شهر نیویورک کریگ نیومارک کریگ دانشکده روزنامه نگاری شد و به همین ترتیب مهم زوکربرگ پست. "چه Facebook برای ایستادن ؟ چه جامعه آن استانداردها ، چرا وجود دارد ؟ آن چیست ستاره شمال" او هنوز توییتی.

"Facebook بار دیگر موفق به عمل در برابر صریح نقض قوانین خاص خود را دارد و مجاز است خشونت آمیز و نژادپرستانه پست را به باقی می ماند" گفت: کریستن کلارک رئیس و مدیر اجرایی وکلای کمیته مدنی, حقوق قانون, در بیانیه ای. "توییتر را در عمل در حالی که دیر شده است و تنظیمات مهم هنجار است که می تواند کمک به ایجاد گفت و گو آنلاین است که هم راستا با ما ارزش های ملی و حکومت قانون است."

برای زوکربرگ به نظر می رسید به درک پست خود را نمی تواند به خوبی دریافت.

"مردم می تواند موافق یا مخالف در جایی که ما باید رسم خط, اما من امیدوارم که آنها ما را درک فلسفه کلی این است که بهتر است که این بحث را در فضای باز به خصوص زمانی که ریسک بسیار بالا" او نوشت. "من به شدت مخالف با رئیس جمهور صحبت در این مورد اما من معتقدم مردم باید قادر به دیدن این کار برای خود, چرا که در نهایت پاسخگویی برای کسانی که در موقعیت قدرت تنها می تواند رخ دهد هنگامی که گفتار خود طلبه در فضای باز است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب