فیس بوک آماده برای محدود کردن اگر انتخابات ایالات متحده می شود بسیار آشفته ، گزارش می گوید -- CNET

آنجلا لانگ/سی نت این داستان بخشی از انتخابات ۲۰۲۰، پوشش CNET از دور دوم رای گیری در ماه نوامبر است.فیس بوک د

توسط SALAMNEWWS در 1 مهر 1399
facebook-logo-phone-4611 آنجلا لانگ/سی نت این داستان بخشی از انتخابات ۲۰۲۰، پوشش CNET از دور دوم رای گیری در ماه نوامبر است.

فیس بوک در حال آماده شدن برای یک انتخابات احتمالا آشفته ریاست جمهوری در ایالات متحده است. نیک کلگ، رئیس امور جهانی فیس بوک، در مصاحبه ای با روزنامه مالی تایمز که روز سه شنبه منتشر شد، گفت این شبکه اجتماعی در صورتی که انتخابات ماه نوامبر منجر به «مجموعه ای بسیار آشفته و بدتر از آن، شرایط خشونت آمیز» شود، برخی «گزینه های شیشه ای شکستن» در دسترس دارد.

بنا به گزارش ها کلگ از جزئیات دقیق اینکه فیس بوک حاضر خواهد بود در آمریکا چه گام هایی بردارد خودداری کرد، اما او گفت شبکه اجتماعی پیش از این «اقدامات استثنایی» برای محدود کردن محتوا در شرایط بی عدالتی مدنی در سراسر جهان انجام داده است.

بنا به گزارش ها فیس contingency plans in case President Donald Trump questions the election's legitimacy بوک ماه هاست که روی طرح های احتمالی کار می کند در صورتی که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا مشروعیت انتخابات را از طریق محتوا در شبکه اجتماعی زیر سؤال می آورد. به گزارش مالی تایمز، فیس بوک با استناد به یک منبع بی نام و نشان، حدود ۷۰ سناریوی مختلف انتخابات را بررسی کرده است. کلگ به روزنامه مالی تایمز گفت: این شرکت همچنین voter information hub یک اتاق جنگ مجازی آماده کرده است که برای فعالیت های مشکوک نظارت خواهد کرد و مرکز اطلاعات رای دهندگان خود را با نتایج تایید شده به روز خواهد کرد.

فیس بوک در حال حاضر برای مبارزه با گسترش اطلاعات غلط در مورد انتخابات گام برداشته است. این شده است برچسب پست در مورد رای گیری و شده است هدایت کاربران به یک مرکز آنلاین است که شامل اطلاعات رای گیری از منابع مقتدرانه است. شبکه اجتماعی می گويد در هفته پيش از انتخابات ۳ نوامبر نيز جلوی سياسی جديد را خواهد گرفت و آگهی صادر خواهد کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن