Facebook راه اندازی تلاش برای افزایش متحده میزان مشارکت و در عین حال تهمت اطلاعات غلط باقی می ماند

Facebook در حال راه اندازی یک تلاش گسترده برای افزایش متحده میزان مشارکت و ارائه اطلاعات معتبر در مورد رای گیر

توسط SALAMNEWWS در 28 خرداد 1399

Facebook در حال راه اندازی یک تلاش گسترده برای افزایش متحده میزان مشارکت و ارائه اطلاعات معتبر در مورد رای گیری — فقط به عنوان آن را دو برابر را در سیاست خود اجازه می دهد سیاستمداران مانند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارسال اطلاعات نادرست در همان موضوع.

رسانه های اجتماعی غول پیکر در حال راه اندازی یک "رای گیری مرکز اطلاعات" در Facebook و Instagram را که شامل اطلاعات در ثبت نام رای به حوزه های رأی گیری و رای گیری از طریق پست. آن را در قرعه کشی اطلاعات از دولت های انتخاباتی و انتخابات محلی مقامات.

ادامه مطلب: Twitter, Facebook جلو و تهمت کمپین ادای احترام به جورج فلوید بیش از مسئله کپی رایت

اطلاعات hub خواهد شد که برجسته نمایش داده شده بر مردم Facebook اخبار آغاز و در روز چهارشنبه — و در Instagram بعد از آن در تابستان — شبیه به کروناویروس مرکز اطلاعات شرکت راه اندازی در اوایل سال جاری در تلاش برای بالا بردن آمار و منابع معتبر اطلاعات در COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Facebook و مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ در ادامه به صورت نقد برای از بین بردن و یا برچسب زدن پست های ناروا که گسترش اطلاعات غلط در مورد رای گیری توسط پست الکترونیکی و بسیاری از گفت: تشویق خشونت در برابر معترضان.

"من می دانم که بسیاری از مردم ناراحت هستند که ما در سمت چپ رئیس جمهور پست اما موضع ما این است که ما باید قادر به اندازه بیان که ممکن است مگر اینکه آن را به علت خطر قریب الوقوع خاص مضرات یا خطرات در املای روشن سیاست" زوکربرگ نوشت: اوایل این ماه.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور اجرایی در رسانه های اجتماعی
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور اجرایی در رسانه های اجتماعی

در یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز سه شنبه زوکربرگ مجددا آن موقعیت است.

"در نهایت من معتقدم که بهترین راه برای نگه داشتن سیاستمداران پاسخگو است که از طریق رای گیری و من معتقدم که ما باید اعتماد رای دهندگان را به قضاوت برای خود," او نوشت. "به همین دلیل من فکر می کنم ما باید حفظ به عنوان باز کردن یک پلت فرم که ممکن است همراه با بلند پروازانه تلاش برای افزایش مشارکت رای دهندگان."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Facebook آزادی بیان موضع ممکن است بیشتر به عدم تمایل به بیگانه تهمت و هواداران خود را در حالی که نگه داشتن کسب و کار خود گزینه های باز کردن منتقدان نشان می دهد.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه منظور اجرایی در رسانه های اجتماعی زیر تف با توییتر

Dipayan Ghosh, co-مدیر پلت فرم پاسخگویی پروژه در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه گفت: Facebook "نمی خواهند به تیک تیک کردن نوار کل افرادی که واقعا بر این باورند که رئیس جمهور و قدردانی" کلمات خود را.

در علاوه بر این به رای گیری hub, Facebook نیز در حال حاضر اجازه دهید مردم خاموش سیاسی و اجتماعی مسئله تبلیغات است که نمایش "برای پرداخت" تعیین معنی یک سیاستمدار و یا نهاد سیاسی برای آن پرداخت می شود. این شرکت اعلام کرد این گزینه در ماه ژانویه اما از آن است که رفتن به اثر در حال حاضر.

سارا شیف مدیر محصول که با این نسخهها کار در تبلیغات هشدار داد که Facebook را سیستم "ایدهآل نیست" و گفت که او را تشویق می کند تا کاربران به گزارش "پرداخت" تبلیغات آنها را ببینید اگر آنها را انتخاب کرده اند نه به آنها مراجعه کنید.

© 2020 کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب