فیس بوک، گوگل، تیم توییتر در امنیت انتخابات پیش از RNC و DNC - CNET

فیس بوک، گوگل، توییتر، ردیت، مایکروسافت، ورایزون، پیچست، لینکداین و بنیاد ویکی مدیا با دولت آمریکا ملاقات کرد.

توسط SALAMNEWWS در 23 مرداد 1399
facebook-american-flag-logo-4

فیس بوک، گوگل، توییتر، ردیت، مایکروسافت، ورایزون، پیچست، لینکداین و بنیاد ویکی مدیا با دولت آمریکا ملاقات کرد.

آنجلا لانگ/سی نت
این داستان بخشی از انتخابات سال ۲۰۲۰است، پوشش CNET از نامزدی برای رای گیری در ماه نوامبر.

غول های تک در آمریکا به طور منظم به دیدار با یکدیگر ادامه می دهد تا در حفاظت از سکوهای خود در پیشاپیش انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ با هم کار کنند. در بیانیه مشترکمنتشر شده چهارشنبه، فیس بوک، گوگل، توییتر، ردیت، مایکروسافت، ورایزون، پیجست، لینکداین و بنیاد ویکی مدیا گفته اند که در حال مقابله با عملیات اطلاعاتی بر روی سکوهای خود در پیشتااز کنوانسیون ملی دموکراتیک ۲۰۲۰ (DNC) و کنوانسیون ملی جمهوریخواهان (RNC) هستند.

امروز آنها با سازمان های دولتی آمریکا که برای حفاظت از تمامیت انتخابات کار threat of potential foreign interference in the electionمی کنند، از جمله از گسترش اطلاعات ناآشنا و تهدید به دخالت های خارجی بالقوه در انتخابات دیدار می کنند، مانند دخالت روسیه که پس از انتخابات سال ۲۰۱۶ کشف شد.

ما در بیانیه مشترکی درباره آماده سازی برای کنوانسیون های آینده و برنامه ریزی سناریویی مربوط به نتایج انتخابات بحث کردیم. "ما همچنان در این مسائل هشيار خواهيم ماند و به طور منظم در پيشاپيش انتخابات نوامبر با هم ملاقات خواهيم کرد."

DNC هفته آینده، از 17 اوت تا 20 اوت، در حالی که RNC برای هفته بعد از برنامه ریزی شده است، بین 24 و 27 اوت انجام خواهد شد.

شرکت های فناوری و بسترهای رسانه های اجتماعی در تلاش بوده اند تا گسترش اطلاعات غلط را putting voting information labels on posts by candidates President Donald Trump and former Vice President Joe Bidenدر طول انتخابات سال ۲۰۲۰ محدود کنند، از جمله با قرار دادن برچسب های اطلاعات رای publicly tracking political adsگیری بر روی نوشته های نامزدهای رئیس جمهور دونالد ترامپ و جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور، پرچم گذاری در سمت های گمراه کننده توسط نامزدها، ردیابی و افشای اطلاعات، ردیابی تبلیغات سیاسی، برچسب زدن به دولت و حساب های رسانه ای وابسته به دولت، بازکردن جعلیات عمیق و محدود کردن صفحات خبری که وابستگی سیاسی داشته باشند. misleading posts by the candidates labelling government and state-affiliated media accounts برخی نیز به کارمندان خود وقت پرداخت کرده تا در تاریخ ۳ نوامبر رای بدهند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن