Coronavirus: Rishi Sunak هشدار داد در برابر برش پشتیبانی از کارگران برخورد با بحران

اتحادیه هشدار داده اند Rishi Sunak در برابر برش برای حمایت از کارگران آسیب دیده از coronavirus بحران میان ادعا

توسط SALAMNEWWS در 17 اردیبهشت 1399

اتحادیه هشدار داده اند Rishi Sunak در برابر برش برای حمایت از کارگران آسیب دیده از coronavirus بحران میان ادعا می کند که صدراعظم است و با توجه به برش ارزش طرح کردند که تحت آن دولت پرداخت بخشی از دستمزد خود را.

و کسب و کار خواستار شفافیت در صدر اعظم نیت هشدار داد که حمایت باید در محل باقی می ماند تا زمانی که شرکت فعالیت های نهفته محدودیت در زندگی عادی.

اتاق بازرگانی بریتانیا (BCC) شناور های پیشنهادی برای حرکت به جزئی furloughs اجازه می دهد شرکت های به فاز خود را در بازگشت به قبل از همه گیر شیوه های کار.

آقای Sunak است رو به رشد فشار بیش از هزینه کار احتباس طرح با آخرین آمار دولت نشان می دهد که 6.3 میلیون نفر داشتن تا 80 درصد از حقوق خود را پرداخت توسط خزانه در قیمت £8bn.

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تمدید پشتیبانی فراتر از زمان قطع تا پایان ماه ژوئن مورد نیاز است تا اواسط هفته آینده به منظور جلوگیری از شرکت ها شروع افزونگی فرآیندهای به اخراج کارکنان در ماه جولای.

تایمز گزارش داد که آقای Sunak اعلام کرد قصد دارد هفته آینده برای باد کردن این طرح از ماه جولای با گزینه های از جمله برش یارانه سطح و کاهش £2,500 کلاه در پرداخت های ماهانه.

اما خزانه اصرار داشت که هیچ تصمیم گیری نشده است ساخته شده و گفت که "همه چیز هنوز روی میز است".

این TUC مدیر کل فرانسیس o'grady هشدار داد که هر گونه تغییرات نباید تضعیف درآمد از کارگران که در حال حاضر furloughed.

"کار احتباس طرح باید به اندازه کافی انعطاف پذیر اجازه می دهد تا به صورت تدریجی بازگشت به کار" او گفت:.

"اما که نمی تواند با دست برش برای حمایت از کارگران است.

"کارگران باید حداقل 80 درصد از دستمزد خود را پرداخت برای هر ساعت آنها furloughed."

BCC نیز نامیده می شود برای انعطاف پذیری و گفت که این کار احتباس طرح باید "اقتباس" به عنوان بریتانیا به تدریج حرکت به دور از مستند به جای خارج در یک ناگهانی صخره لبه.

BCC و مدیر کلی آدم مارشال گفت: "این کار احتباس طرح موفق بوده است و در آن با هدف محافظت از معیشت.

"وزرا باید در انطباق با این طرح در راستای هر مرحله به مرحله راه اندازی مجدد اقتصاد است. حمایت باید در محل باقی می ماند برای شرکت هایی که قادر به کار برای یک مدت طولانی و برای کسانی که به صورت کاهش ظرفیت و یا تقاضا برای خدمات خود را به عنوان یک نتیجه از ادامه محدودیت.

"سازگاری می تواند شامل توانایی به حدی کردند کارکنان برای حمایت از یک مرحله به مرحله بازسازی ظرفیت.

"کسب و کار نیاز به شفافیت در این, و آینده از دیگر حمایت از طرح های, به طوری که آنها می توانید برنامه پیش رو, زنده ماندن این بحران و رشد در آینده است."

به وزیر بهداشت, مت, Hancock, قبلا گفت که دولت باید "جداسازی" کسب و کارهای طرح "اقتصاد می شود روی پای خود".

و یک مقام ارشد دولت منبع گفت: این بار که "مردم به طرح" اضافه کرد: "ما در حال صحبت کردن در مورد یک لبه صخره و اما ما باید به مردم بازگشت به کار."

آنجلا Rayner کار معاون رهبر, انتقاد آقای, Hancock, و منبع برای استفاده از "وحشتناک نظر" در برابر "کارگران که از طریق هیچ تقصیر از خود شده است گفت: برای دور ماندن از کار" در طول بیماری همه گیر.

و حزب رهبر, آقا, Keir Starmer, نام وزیران به مجموعه ای از گام های بعدی برای "تاسیسات" طرح.

"این مهم است که این طرح در محل" Starmer گفت:. "دولت نیاز به ارائه وضوح در مورد آینده وضعیت از این طرح.

"آنچه ما گفته ایم این است که دولت باید اجازه می دهد برای انعطاف پذیری بیشتر برای کسب و کار با برخی از کارکنان قادر به نیمه کردند تا اطمینان حاصل شود که آنها را به صورت یک لبه صخره و زمانی که این طرح به پایان می آید."

آقای Sunak قبلا اذعان کرد که سطح کنونی مصرف است نه "پایدار" در دراز مدت و گفت: وزرای شد بررسی راه هایی برای باد کردن آن در یک "راه اندازه گیری".

لیبرال دموکرات را به نام یک "مخروطی" برای پایان دادن به برنامه, با خزانه پرداخت 50 ٪ از حقوق و دستمزد برای ماه اول پس از مردم بازگشت به کار افتادن به 30% پس از ماه سوم با کارفرمایان برداشتن کامل لایحه بعد چهارم.

و حزب ملی اسکاتلند وزارت خزانه داری سخنگوی آلیسون Thewliss گفت: آن را "حیاتی دولت بریتانیا را ندارد زودرس مراحل را برای باد کردن اقدامات".

صدایی اتحادیه از سوی دولت برای تمدید کردند طرح فراتر از شرکت های خصوصی و باز کردن آن را به خود منزوی کارکنان و کارفرمایان است که دریافت پول برای کمک به ارائه خدمات مانند سازمان های خیریه و کسب و کار ارائه قرارداد تمیز کردن و یا خدمات کیترینگ برای بیمارستان ها و مدارس و مهد کودک دریافت حمایت از دولت برای ارائه رایگان مهد کودک.

در یک نامه برای آقای, Hancock, اتحادیه نیز خواست برای کارمندانی که در محل کار به دلیل آنها در حال محافظت از آسیب پذیر عزیزان به درمان می شود همان کسانی که خود در انزوا و در نتیجه واجد شرایط به صورت قانونی و یا شغلی بیمار پرداخت و ترک.

صدایی عمومی, منشی, دیو Prentis گفت: "کلید کارگران هستند که مجبور به انتخاب بین حفاظت از آسیب پذیر عزیزان و یا از دست دادن پرداخت.

"کارفرمایان قرار دادن کارکنان خود را تحت فشار نیاز برای جلوگیری از پنهان شدن پشت بهداشت عمومی راهنمایی و استفاده بیشتر حس مشترک. خروج کارکنان با درآمد هنگامی که گزینه های دیگر وجود دارد به دنبال این است که به سادگی اشتباه است.

"صدایی قرار داده است به جلو راه حل ساده است که ما امیدواریم وزیران خواهد در هیئت مدیره قبل از معیشت و بالقوه زندگی از دست داده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de