Coronavirus: بیشتر تست ظرفیت دیر را کاهش مرگ و میر اذعان وزیر

بیشتر تست ظرفیت در انگلستان قبل از شیوع کروناویروس در زمان برگزاری را کاهش تعداد مرگ و میر در کشور, یک مقام ار

توسط SALAMNEWWS در 14 اردیبهشت 1399

بیشتر تست ظرفیت در انگلستان قبل از شیوع کروناویروس در زمان برگزاری را کاهش تعداد مرگ و میر در کشور, یک مقام ارشد دولت اعتراف کرد.

ملت را تست ظرفیت شده است در زیر نور افکن پس از وزیر بهداشت مت Hancock متعهد به افزایش روزانه تعداد تست های انجام شده به 100,000 تا پایان هفته گذشته – هدف او به نهایت رسیده است.

در حال حاضر Grant Shapps حمل و نقل, منشی, پذیرفته شده, کشور مرگ و میر 28,446 شده اند که پایین تر اگر کافی تست ظرفیت در حال حاضر در محل در کشور است.

خواسته در بی بی سی یکی از Andrew Marr نشان می دهد که آیا کمتری از مردم فوت کرده اند گفت: "بله. اگر ما تا به حال تا به حال 100,000 ظرفیت آزمون قبل از این چیزی که آغاز شده و دانش است که ما در حال حاضر به صورت گذشته نگر من مطمئن هستم که بسیاری از چیزهایی که می تواند متفاوت باشد.

"واقعیت این است که این کشور بود که – اگر چه ما بسیار بزرگ در داروسازی به عنوان یک کشور ما یک کشور بود که بسیار بزرگ ظرفیت آزمون."

دولت بریتانیا بود و بارها و بارها به کار گرفته شده توسط منتقدان خود را برای تست ظرفیت در مقایسه با چند کشور دیگر از جمله کره جنوبی و آلمان و ایسلند.

این وزیر حمل و نقل نیز تایید دولت انگلستان را ردیابی نرم افزار که قادر خواهد بود که به کاربران زمانی که آنها را در مجاورت نزدیک به آلوده یا در معرض خطر فرد خواهد بود trialled در جزیره موجود زنده این هفته است.

آقای Shapps با اشاره به NHSX برنامه نیاز به 50 تا 60 درصد از جمعیت آن را برای استفاده از آن موثر باشد.

این می آید به عنوان نخست وزیر است و انتظار می رود برای ذخیره کردن نقشه راه برای بیرون آمدن از مستند در هفته آینده, با این حال معلوم نیست که روند بازگشت به زندگی روزانه آغاز خواهد شد.

آقای Shapps در عین حال هشدار داد که زندگی نمی خواهد به طور ناگهانی به حالت عادی بازگشت.

"من فکر نمی کنم ما باید انتظار ما برای رفتن از این وضعیت این است که ما در لحظه اجتماعی فاصله بازگشت به جایی که ما در ماه فوریه گفت:" آسمان نیوز " Sophy ریج. "که به وضوح قصد ندارم به اتفاق می افتد و من فکر نمی کنم کسی تصور که برای یک لحظه.

"مهم ترین چیز این است که مطلق تمرکز از آنچه نخست وزیر اعلام خواهد شد در هفته بعد این است که آنچه ما را به جلو رفتن نمی خنثیسازی درخشان کار مردم انجام شده است که برای دریافت R با شماره های زیر 1 – همه انتقادی نرخ تولید مثل نمی گردد تا آنجا که زمانی که ما می بینیم یک دوم سنبله.

"پس من می ترسم از آن است که قطعا نمی خواهید به کسب و کار به عنوان معمول است اما ما نمی خواهیم به مطمئن شوید که مردم درک کنند که در آن routemap نهفته است."

می آید پس از وزیر بهداشت برای ولز گفت: دولت می تواند "نه علم" پشت تست بسط در انگلستان است.

وان Gething شک و تردید در مورد فواید و اعتبار انگلستان 100,000 آزمون هر روز هدف در دفاع از کشور خود تصمیم به دنبال آن همسایه و گسترش آزمایش به همه مراقبت از خانه صرف نظر از اینکه آیا شیوع.

صحبت به رادیو بی بی سی ولز در روز یکشنبه آقای Gething گفت: "انگلستان رفته اند و ایجاد مقدار زیادی از ظرفیت بسیار به سرعت و آنها پس از آن رفته و با استفاده از آن ظرفیت.

"چالش این است که هر چند که از یک سیاست از نقطه نظر وجود دارد که به وضوح تفاوت اما در این است که تا حدودی از آنجا که انگلستان تصمیم گرفت که مجموعه ای از یک هدف بزرگ آنها نیاز به بیرون رفتن و استفاده از تمام آزمون.

"در حال حاضر مردم دیگر شما را در مورد چگونه بسیاری از کسانی که آزمون واقعی تست یا آزمون است که فرستاده شده اند ،

"اما بخشی از مشکل ما این است که زیر بنای علمی برای چرا و چگونه شما گسترش است که سیاست چیزی نیست که در آن شده است وجود دارد به طور کامل مطلع بحث در پیشبرد و ما نمی بینیم که علم با پشتیبانی از تمام تفاوت در سیاست و تست برسد در انگلستان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن