ماسک صورت اجباری در مغازه ها در انگلستان از روز جمعه – اما راهنمایی های جدید باعث سردرگمی عمومی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 3 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مردم را ملزم به پوشیدن ماسک صورت در مغازه ها و سوپر مارکت ها در انگلستان به دوشنبه, اما آنها همچنین نیاز خود را برای پوشش دهان و بینی در هنگام ورود به مغازه های ساندویچ و یا takeaways با توجه به دولتی راهنمایی.

در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus وزارت بهداشت, درمان و مراقبت های اجتماعی را تایید کرد در صورت پوشش مورد نیاز خواهد بود در مغازه ها و takeaways اگر مردم قصد گرفتن مواد غذایی خود را و قهوه.

اما گفت: اگر یک مشتری است که قادر به نشستن و مصرف غذا یا نوشیدنی آنها را خریداری کرده اند به صورت پوشش می تواند برداشته شود برای خوردن یا نوشیدن در سایت.

پوشش صورت خواهد بود و اجباری برای مغازه ها و سوپر مارکت ها و بانک ها و ایجاد جوامع و ادارات پست.

آنها را نمی توان مورد نیاز در مکان هایی مانند رستوران ها و بارها آرایشگری ورزشگاه اوقات فراغت مراکز سینما, کتابخانه ها, موزه ها و تئاتر.

یک بخش از مراقبت های بهداشتی و اجتماعی سخنگو گفت: "از روز جمعه 24 July آن خواهد بود اجباری به پوشیدن صورت پوشش در مغازه ها و سوپر مارکت ها در حال حاضر به عنوان مورد در حمل و نقل عمومی.

"اگر یک فروشگاه یا سوپر مارکت تا به یک کافه یا یک ناحیه به خوردن و نوشیدن شما می توانید صورت خود را در پوشش آن منطقه است."

دولت متهم شده است از کاشت گیج کننده بیش از اینکه ماسک صورت باید فرسوده در مغازه های ساندویچ و takeaways.

به وزیر بهداشت, مت, Hancock, اعلام کرد در 14 ژوئیه که پوشیدن صورت پوشش در مغازه ها و سوپر مارکت ها اجباری خواهد بود از 24 جولای.

نخست وزیر رسمی سخنگوی بعد گفت: ساندویچ مغازه ها معاف بودند.

آقای Hancock هفته گذشته گفت: "شما نیاز به پوشیدن یک ماسک صورت در Pret چون Pret یک فروشگاه. اگر جدول خدمات آن است که لازم نیست به یک ماسک. اما در هر فروشگاه شما نیاز به یک ماسک. بنابراین اگر شما در حال رفتن به مبارزه در Pret برای خرید غذای آماده است که از یک فروشگاه است."

اما نخست وزیر رسمی سخنگوی بعد گفت: "ما خواهد بود با انتشار کامل راهنمایی در مدت کوتاهی اما درک من این است که نمی شود آن را اجباری اگر شما در رفت, به عنوان مثال برای یک فروشگاه ساندویچ برای دریافت غذای آماده به پوشیدن چهره و پوشش.

"آن الزامی است... ما در حال صحبت کردن در مورد سوپر مارکت ها و دیگر مغازه ها به جای مواد غذایی در فروشگاه."

قانون جدید آمده است که در آن صدق نمی کند "منطقه ای در درون یا مجاور به یک فروشگاه که در آن صندلی یا میز در دسترس ساخته شده توسط کسب و کار است که برای مصرف مواد غذایی و نوشیدنی" توسط مشتریان.

این تغییر به اجرا گذاشته خواهد شد با استفاده از یک مجموعه جدید از بهداشت حفاظت از مقررات که به پلیس قدرت خوب مردم £100 برای امتناع از پوشیدن ماسک و "استفاده از نیروی مناسب" برای حذف آنها را از مغازه ها.

این قانون که شد منتشر شده در پنج شنبه بعد از ظهر می گوید که "هیچ فرد ممکن است بدون معقول بهانه وارد کنید و یا باقی می ماند در یک محل مربوطه بدون پوشیدن چهره و پوشش".

آن را نمی شود به کودکان زیر سن 11, کارکنان, کارکنان و مردم "ارائه خدمات" برای کسب و کار.

یک "معقول بهانه" شامل فیزیکی و یا بیماری های روانی یا معلولیت است که جلوگیری از پوشیدن ماسک.

افرادی که نمی توانید با قرار دادن یکی در "بدون ناراحتی شدید" نیز معاف تحت قانون در کنار افرادی که در داخل به "فرار از خطر برای آسیب برساند".

مقررات دولت است که ماسک را باید پوشیده شود اگر "آن منطقی لازم است برای خوردن یا نوشیدن".

صورت پوشش است که از نظر قانونی تعریف شده به عنوان "پوشش هر نوع پوشش می دهد که یک فرد را از بینی و دهان".

مردم توصیه شده است برای شستن دست های خود را قبل از قرار دادن در یک پوشش یا ماسک یا مصرف آن را خاموش و به اجتناب از دست زدن به چشم خود بینی یا دهان در حالی که با پوشیدن یک.

پوشش صورت باید ذخیره شده در کیسه های پلاستیکی تا زمانی که آنها می تواند شسته شده و یا دفع شده از وزارت بهداشت, درمان و مراقبت اجتماعی گفت.

تام Ironside, مدیر کسب و کار و مقررات در محیط خرده فروشی کنسرسیوم گفت: "در حالی که اجرای این سیاست به کار گرفته خواهد شد توسط پلیس نهایی مسئولیت باقی می ماند با مشتریان است که باید اطمینان حاصل شود که آنها می پوشند صورت پوشش هنگام رفتن به فروشگاه.

"ما تجربه خرید در حال تغییر است و ما درخواست مشتریان به احترام و ملاحظه هنگامی که قوانین جدید به اجرا در آمده است از فردا.

"مقررات و دقیق تر راهنمایی که دولت به ما گفته است که انتظار می رود در حال حاضر به تعویق افتاده است. هر ساعت عبور محدودیت زمان است که خرده فروشان به اجرای جدید ارشاد."

یک سخنگوی Sainsbury گفت: "بریتانیا خرده فروشی کنسرسیوم توضیح داد که خرده فروشی همکاران انتظار می رود نیست برای به اجرا درآوردن قوانین جدید.

"هدایت ما به اشتراک گذاشته اند با همکاران ما نشان می دهد که."

در اوایل این ماه پلیس ملی, رهبران گفت: نیروهای "غافل" از قریب الوقوع اعلام کرد که در صورت ماسک خواهد بود ساخته شده اجباری در مغازه ها.

روز شنبه, بریتانیا, ترین افسر ارشد پلیس گفت که او امیدوار خریداران که حاضر به پوشیدن ماسک خواهد بود "خجالت" به انطباق.

Metropolitan Police Commissioner Dame Cressida, کیر گفته LBC که در تماس با پلیس از بیش از کسی شکست به پوشیدن چهره و پوشش تنها باید "آخرین چاره".

در همین حال پلیس و جرایم کمیسیون برای دوون کرن و تامس ولی باید گفت: ماموران نمی خواهد در حوادث که در آن خریداران حاضر به پوشیدن ماسک, مگر اینکه آنها به خشونت کشیده شد.

در اسکاتلند پوشش صورت در حال حاضر اجباری در مغازه ها.

مسافران شده است نیاز به پوشیدن پوشش صورت در حمل و نقل عمومی در انگلستان پس از ماه گذشته.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن