گسترش دسکتاپ خود را به یک 15.6 اینچی قابل حمل مانیتور فقط برای $149 - CNET

Lepow این که آیا شما نیاز به یک مانیتور دوم به گسترش دسکتاپ خود را در سراسر صفحه نمایش دوم یا فقط می خواهید

توسط SALAMNEWWS در 13 مرداد 1399
lepow-z1
Lepow

این که آیا شما نیاز به یک مانیتور دوم به گسترش دسکتاپ خود را در سراسر صفحه نمایش دوم یا فقط می خواهید ارزان صفحه نمایش خود را برای نینتندو سوئیچقابل حمل مانیتور یک راه عالی برای اضافه کردن صفحه نمایش املاک و مستغلات شما نیاز دارید. در حال حاضر شما می توانید ذخیره کنید $50 در به تازگی به روز شده Lepow مانیتور که معمولا لیست برای $199. به طور خاص, شما می توانید Lepow Z1 برای $149 هنگامی که شما با کلیک بر روی کوپن در صفحه محصول و اعمال کد تخفیف JGA7X76V در پرداخت است که این فقط در مورد ارزان ترین full HD قابل حمل مانیتور شما می توانید خرید امروز.

Z1 full HD (1,920x1,080 پیکسل) 15.6-inch hd IPS صفحه نمایش اما Lepow به روز رسانی صفحه نمایش به پوشش کامل و 100% از نرم افزار Adobe کانونی بوسيله رنگ. آن را نیز کمی روشن تر از سلف خود در حال حاضر 320 nits در مقایسه با 300 nits در مدل سال گذشته. من شک دارم شما همیشه می خواهم توجه کسانی که اضافه 20 nits در دنیای واقعی استفاده کنید اما با توجه به اینکه مانیتور قابل حمل اغلب کمی کم نور این است که رهبری در مسیر درست است.

مانیتور خود را به نظر می رسد بیشتر یا کمتر شبیه به یک استاندارد در تبلت -- آن را 0.34 اینچ ضخامت دارد و وزن آن حدود 1.7 پوند است. می ایستد شامل smart cover/محافظ صفحه نمایش که چادر به یک ایستاده است. شما می توانید آن را برای اتصال به تقریبا هر دستگاه با تشکر از هر دو یک mini-HDMI و USB-C connector در کنار دستگاه وجود دارد حتی یک بلندگوی کوچک ساخته شده در بازی های صوتی از منبع خود را دستگاه. Lepow می اندازد در یک مجموعه کامل از کابل: USB-C به USB-C و USB-C به USB و mini-HDMI به HDMI.

شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک 15.6 اینچی قابل حمل مانیتور برای کمتر از $150 و این یکی به خصوص یک معامله خوب با توجه به پوشش کامل از کانونی حیطه. این معامله در دسترس است از طریق Aug. 5.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب