هر کسی که شام میخورد به £10 رستوران تخفیف و مالیات بر ارزش افزوده قابلتوجهی برای بخش مهمان نوازی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط SALAMNEWWS در 18 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

شام و بايد به £10-یک وعده دولت تخفیف برای غذا خوردن در رستوران های این ماه اوت در حالی که مالیات بر ارزش افزوده در بخش مهمان نوازی خواهد بود کاهش از 20% به 5% تا ژانویه آینده, صدر اعظم, Rishi Sunak اعلام کرده است.

دراماتیک حرکت طراحی شده برای دفع یک ترس موج صدها نفر از هزاران نفر از ضرر و زیان کار در, رستوران ها, کافه ها و بارها و هتل ها به عنوان انگلستان ظهور از coronavirus بحران شد و اعلام کرد به عنوان بخشی از صدراعظم اضطراری مینی بودجه.

آقای Sunak گفت: مجلس عوام که در شش ماه مالیات بر ارزش افزوده برش در مهمان نوازی و گردشگری اجرا خواهد شد از 15 جولای تا 12 ژانویه در هزینه £4 میلیارد دلار به خزانه است.

اعلام کرد که او می خواست برای دیدن, میخانه ها, رستوران ها, کافه ها و B و کارشناسی "شلوغ دوباره" او گفت: "این یک £4 میلیارد کاتالیزور برای مهمان نوازی و گردشگری با بهره گیری بیش از 150 ، 000 کسب و کار و مصرف کنندگان در همه جا – از همه کمک به حفاظت از 2.4 میلیون شغل است."

و او گفت که همه شام در مقدماتی رستوران ها و میخانه ها و کافه ها را دریافت 50 درصد کردن وعده های غذایی خورده شده در سه شنبه ها و چهارشنبه ها در طول ماه اوت تا به حداکثر £10 سر - با میزبان خود را قادر به ادعا می کنند پول از دولت است. غذا خوردن در تخفیف می تواند به عنوان چند بار که دوست دارید بین 3 و 31 اوت را پوشش می دهد مواد غذایی و نوشیدنی, اما نه الکل و نمی توان ادعا کرد در takeaways.

"وعده های غذایی خورده شده در هر شرکت کسب و کار دوشنبه تا جمعه خواهد بود 50 ٪ off تا حداکثر تخفیف از 10 پوند در هر سر برای همه, از جمله کودکان," او گفت:.

"کسب و کار نیاز به ثبت نام و انجام این کار می توانید از طریق یک وب سایت ساده باز دوشنبه آینده.

"هر هفته در ماه اوت کسب و کار می تواند پس از آن ادعا می کنند پول را با پول در حساب بانکی خود را در عرض پنج روز کاری."

حدود 130.000 کسب و کار انتظار می رود به واجد شرایط برای £10 غذا خوردن به کمک طرح از جمله 85-90 درصد از بارها که در خدمت مواد غذایی است.

طرح - پیش بینی هزینه خزانه حدود 500 میلیون - انتظار می رود که برای پوشش سالن های استفاده از به عنوان بسیاری از 1.8 میلیون نفر که به طور نامتناسبی جوان و زن و تخفیف طرح طراحی شده است برای حمایت از مشاغل در میان گروه های که می ترسید می شود بیشتر در معرض بیکاری به عنوان یک نتیجه از coronavirus بحران است.

به طور کلی 2.4 میلیون نفر - 8 درصد از نیروی کار - تکیه بر مهمان نوازی اقامتی و جاذبه های استخدامی از آنها 1.4 میلیون بوده است furloughed در یکی از بخش های سخت ترین ضربه های مستند.

حدود 80 درصد از کسب و کار در این بخش بر این باور هستند که باید درهای بسته خود را از ماه مارس با بسیاری از نمی بازگشایی تا زمانی که بوریس جانسون آرام مستند محدودیت در 4 ژوئیه است.

اعلام حرکت آقای Sunak گفت که گرفتن مشتریان به رستوران ها و کافه ها و اقامت توریستی خواهد بود "بهترین شغل برنامه ما می تواند انجام دهد".

"من می دانم که مردم با احتیاط در مورد بیرون رفتن" او گفت:. "اما ما نمی خواهد که لغو این محدودیت اگر ما نمی فکر می کنم ما می تواند انجام این کار با خیال راحت.

"من دیده ام در چند روز گذشته چگونه کسب و کار کار خود را محل امن و اگر ما به دنبال هدایت و احترام آنچه که آنها از ما بخواهید به انجام همه ما می تواند لذت بردن از تابستان با خیال راحت.

"در عوض ما باید به این کسب و کار اعتماد به نفس را به می دانم که اگر آنها باز, سرمایه گذاری در ساخت خود را به محل امن و حفاظت از مشاغل و تقاضا خواهد بود و به سرعت."

رئیس اجرایی از تحویل مواد غذایی شرکت Deliveroo خواهد شو استقبال اطلاعیه ها.

"در حالی که رستوران ها ممکن است قادر به باز کردن درهای خود را دوباره بدون این دولت جدید حمایت های بسیاری را به سادگی برای زنده ماندن در حالی که اجتماعی فاصله اقدامات در محل هستند" گفت: آقای شو. "این کاهش مالیات خواهد بود یک مرکز مهم برای هر دو کوچک مستقل و خیابان بالا مورد علاقه خانواده رستوران.

"آن نیز از به رسمیت شناختن دولت چقدر مهم این بخش است که به اقتصاد ما و جوامع ما. دولت گرفته است تعدادی از گام های مثبت برای کمک به رستوران جامعه در طول همه گیر و ما را حفظ خواهد کرد مشغول به کار با شرکای خود را به مطمئن شوید که آنها دریافت حمایت مورد نیاز برای جلوگیری از ما از دست دادن این عنصر ضروری از زندگی است."

اما تجارت بدن, نمایندگی, کاباره ها و اواخر شب و مکانهای تفریحی و گفت که این اقدامات را ترک قطعات زیادی در این بخش در گرو مشکل مالی.

مایکل کشتن اجرایی این شب انجمن صنایع گفت: "در حالی که وجود دارد بسیار به استقبال این خبر برای بسیاری از کسب و کار آن برگ, بسیاری از ما در بخش تحت محاصره. بسیاری از اعضای ما یا نمی تواند باز در تمام با توجه به اجتماعی فاصله و یا فقط می توانید با کاهش ظرفیت و در نتیجه بیشتر ضرر و زیان مالی.

"این است که اگر دولت به ما اجازه لغزش از طریق ترک های مختلف حسن نیت طرح. مالیات بر ارزش افزوده قطع زمانی که شما فقط می تواند باز نمی شود در همه این است که از هر گونه کمک. اواخر شب سالن در شهرها و شهرستانها در سراسر کشور روبرو هستند فاجعه است. که خواهد شد یک فاجعه برای صاحبان کسب و کار کارکنان خود و مشتریان خود را.

"اما وجود خواهد داشت یک مهم مجموعه ای از مشکلات زمانی که مردم به خصوص جوانان به سمت چپ با هیچ جایی برای رفتن برای موسیقی و سرگرمی اجتماعی. به جای آن ما را ببینید بیشتر افزایش غیر قانونی نمی توانید رای بدهید و خیابان احزاب و تمام است که این مستلزم خواهد شد. ما تجدید می کنیم در دولت است. شما باید برای کمک به ما بیشتر با حمایت مالی مستقیم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن