حتی پس از #MeToo ، زنان در فن آوری می گویند که آنها هنوز هم در حال آزار و اذیت -- CNET

برای زنان در فن آوری، آزار و اذیت یک مسئله بزرگ است.گتی تصاویر سه سال پس از آن که جنبش #MeToo بازیکنان برجسته

توسط SALAMNEWWS در 27 شهریور 1399
gettyimages-607477463

برای زنان در فن آوری، آزار و اذیت یک مسئله بزرگ است.

گتی تصاویر

سه سال پس از آن که جنبش #MeToo بازیکنان برجسته در فناوری، سرگرمی و صنایع دیگر را به اتهام سوء رفتار جنسی و آزار و اذیت در محیط کار سرنگون کرد، زنان در فناوری هنوز از آزار و اذیت گزارش می دهند.

در واقع ، 48 ٪ از زنان در فن آوری و 44 ٪ از زنان بنیانگذاران می گویند که آنها مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند ، با توجه به گزارش روز سه شنبه از زنان غیر انتفاعی که فن آوری. چه بیشتر، 43٪ از زنان در فن آوری که گزارش آزار و اذیت گفت: آنچه اتفاق افتاده است آزار جنسی بود -- نمونه هایی مانند پیشنهاد برای رابطه جنسی، گاهی اوقات حتی در مقابل ارتقاء. همین درصد از این آزار و اذیت در عرض یک سال گذشته خبر داد.

این گزارش که با مشارکت کریگ نیومارک نیکوکاران، استراتژی های لینکلن و کمپین RAD انجام شده است، بیش از هزار زن را در فوریه و مارس ۲۰۲۰ مورد بررسی قرار داد.

وی تصریح کرد: میزان آزار و اذیتی که زنان در فناوری و زنان بنیانگذار تجربه می کنند ناراحت کننده است. ما به تئاتر متحد کمتر و افراد بیشتری در موقعیت های قدرت نیاز داریم تا آن قدرت را تشخیص دهیم، نه سوء استفاده از آن، و حمایت از زنان در فناوری.» کریگ نیومارک، بنیان گذار نیکوکاران کریگزلیست و کریگ نیومارک در بیانیه ای گفت. نیومارک همچنین عضو هیئت مشورتی زنان Who Tech است.

این مطالعه در حالی صورت می گیرد که صنعت فناوری برای عدم تنوع تحت بررسی قرار گرفته است -- و نه تنها این، بلکه برای فرهنگ های شرکت که به عنوان زمینه های پرورش آزار و تبعیض خدمت می کنند. در چند سال اخیر شرکت هایی مانند اوبر، گوگل، فیس بوک و دیگران در کانون توجه نگرانی های پیرامون ماهیت محیط های کاری خود نوبت به خود گرفته اند.

"چگونه می تواند زنان بنیانگذاران رشد در یک سیستم شکسته که در آن تکان دهنده 44٪ از زنان بنیانگذاران تجربه آزار و اذیت؟" گفت : زنان که فن آوری موسس Allyson کاپلان ، در بیانیه ای.

حتی در پی سال #MeToo، زمانی که مسائل مربوط به پاسخگویی در درون شرکت ها بخشی از یک بحث عمومی در مقیاس بزرگ شد، ۶۷٪ از زنان مورد بررسی گفتند که اعتماد چندانی به چگونگی رسیدگی شرکت هایشان به ادعاهای آزار و اذیت ندارد. در این گزارش آمده است که زنان کمتری در مقایسه با سال ۲۰۱۷ از آزار و اذیت گزارش می دهند.

همچنین یک اختلاف در نحوه درک مردان و زنان از تاثیر #MeToo. شصت و نه درصد از بنیانگذاران مرد سفید پوست احساس می کنند که تاثیر مثبتی از زمان #MeToo. سی و چهار درصد از بنیانگذاران زنان سفیدپوست موافق هستند. این تعداد یک بار دیگر به ۲۴٪ برای زنان رنگین پوست می رسد.

داده ها نشان می دهد که زنان رنگ در حال گرفتن brunt از این رفتار است. چهل و شش درصد از بنیانگذاران که زنان رنگین پوست هستند گفتند که توسط یک سرمایه گذار بالقوه مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند، در مقایسه با 36 درصد زنان سفیدپوست.

این تنها گزارشی نیست که تجربه زنان در این صنعت را روشن می کند. در سال ۲۰۱۹، مطالعه ای از سازمان آموزش فناوری دخترانی که کد دریافتند که حتی در سطح کارآموز، زنان از نظرات نامناسب بر روی بدن خود گرفته تا گزاره هایی تا به امروز در طول فرایند مصاحبه با همه چیز روبه رو هستند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن