اروپا فشار برای احیای گردشگری چهره موانع به عنوان coronavirus موارد افزایش

اروپا برای احیای گردشگری در حال اجرا است به تلاطم تنها چند هفته پس از کشورها مرزهای خود را باز کرده و با افزای

توسط SALAMNEWWS در 6 مرداد 1399

اروپا برای احیای گردشگری در حال اجرا است به تلاطم تنها چند هفته پس از کشورها مرزهای خود را باز کرده و با افزایش عفونت در اسپانیا و کشورهای دیگر باعث افزایش نگرانی مقامات نگران مردم آوردن coronavirus خانه از تعطیلات تابستان خود را.

کشورهای اروپایی شروع به باز کردن هر یک از دیگر گردشگران در اواسط ماه ژوئن اما حوادث اخیر نشان داده اند که آزادی سفر منوط به موانع غیر قابل پیش بینی. بیش از آخر هفته بریتانیا تحمیل 14 روز قرنطینه در ورود مسافران از اسپانیا و نروژ دستور داد 10 روز قرنطینه برای مردم بازگشت از کل شبه جزیره ایبری و فرانسه خواست شهروندان خود را به بازدید از اسپانیا در کاتالونیا منطقه است.

در اتریش, lakeside شهر رفت و آمد مکرر از سنت ولفگنگ کوتاه نوار ساعات پس از وقوع تشخیص داده شد در روز جمعه. توسط دوشنبه, 53 نفر تست مثبت بسیاری از آنها کارورزان شاغل در صنعت گردشگری است.

ادامه مطلب: اسپانیا تحمیل محدودیت های جدید در کاباره ها و سواحل به عنوان coronavirus ریباند

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در آلمان مقامات تصمیم هفته گذشته به راه اندازی ایستگاه های تست در فرودگاه ها مردم را تشویق به ورود از یک لیست طولانی از کشورها تلقی پر خطر — به طور سنتی از جمله مقاصد محبوب مانند ترکیه و تست کنید. آنها همچنین به مردم اجازه می دهد برای آزمایش در جاهای دیگر به صورت رایگان در عرض سه روز از ورود.

"ما هنوز هم بسیار نگران تعطیلات" فرماندار ایالت بایرن Markus Soeder روز دوشنبه گفت. "نگرانی من این است که وجود خواهد داشت یک ایسچگل اما وجود خواهد داشت بسیاری از مینی Ischgls" او افزود: با اشاره به اتریش اسکی توچال که در اوایل اروپا نقطه داغ به عنوان ویروس بحران در زمان خاموش در ماه مارس است.

"ما در حال حاضر شاهد این در اسپانیا بلکه در جاهای دیگر" او گفت:, و اضافه کرد که ساکنان' سفر به دیدار خانواده های خارج از کشور نیز یک نگرانی است. Soeder به نام برای آزمون از بازگشت گردشگران از مناطق پر مخاطره در فرودگاه ساخته شود واجب چیزی است که دولت فدرال در نظر دارد.

"بیشتر از آن است که با ملاحظه افرادی که رفتار بسیار با احتیاط در تعطیلات به هر حال که تا داوطلبانه ارائه می دهد در حالی که کسانی که بیشتر بی دقتی را نمی داوطلبانه آزمون" آنگلا مرکل رئیس ستاد Helge براون گفت RBB Inforadio. عفونت های جدید در آلمان شده اند خزنده بالاتر از سطح پایین.

Coronavirus: اسپانیا بازگشایی مرزهای خود به گردشگران اروپایی به عنوان وضعیت اضطراری به پایان می رسد
Coronavirus: اسپانیا بازگشایی مرزهای خود به گردشگران اروپایی به عنوان وضعیت اضطراری به پایان می رسد

گردشگری استخدام 2.6 میلیون نفر در اسپانیا و تولید 12 درصد از کشور فعالیت اقتصادی است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ژوئن Molas رئیس انجمن ملی اسپانیا گردشگری شرکت Mesa del Turismo گفت: کشور در بخش گردشگری به طور متوسط از دست داد 5 میلیارد یورو معادل 5.8 میلیارد دلار) یک هفته پس از ماه مارس است.

وزیر گردشگری ریس Maroto گفت: دولت اسپانیا است که در تلاش برای متقاعد کردن انگلستان به معاف از جزایر بالئارس که نسبتا کم عفونت رای از قرنطینه قانون است.

"ما در حال زندگی در کنار ویروس. این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم سفر. ما می توانیم اگر ما مراقب" Maroto گفت.

رئیس والنسیا منطقه ای دولت که شامل جستجو محبوب Costa Blanca همچنین گفت که او می خواست معافیت.

ادامه مطلب: بریتانیا رول جدید ماسک قوانین اروپا به عنوان مقابله با کروناویروس چشم انداز مثبت

"فصل گردشگری در حال حاضر بسیار دشوار است" Ximo پویگ گفت: Cadena Ser رادیو. "ما امیدواریم که برخی از محور کاری در ماه اوت اما این ضربه بسیار سخت."

در شمال شرقی اسپانیا آراگون مناطق اسپانیا بیشترین نگرانی ویروس خوشه باعث مقامات برای تشدید محدودیت در بارسلونا در یک منطقه روستایی در اطراف لریدا و در زاراگزا که آرام تنها یک ماه پیش.

کاتالونیا مواجه است "10 ترین قاطع روز از تابستان امسال" رهبر منطقه ای Quim Torra گفت و هشدار داد که آن را در دست هر کس برای جلوگیری از "وضعیت بحرانی" از بدتر شدن. اما او همچنین اصرار داشت که کاتالونیا امن است کلی و گفت: بخش گردشگری "آماده است با تمام اقدامات ایمنی."

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در جای دیگر در اروپا و مقامات در بلژیک گفت که COVID-19 مورد در حال رشد در نرخ هشدار دهنده در میان موجی از عفونت در واقع شدهاست.

و در شمال آفریقا و مراکش ممنوع ترین سفر به و از برخی از شهرهای بزرگ از جمله طنجه, کازابلانکا و مراکش معمولا یک مقصد توریستی محبوب — سعی کنید به ساقه کوچک سنبله در موارد.

گسترش COVID-19 تسریع در سراسر جهان
گسترش COVID-19 تسریع در سراسر جهان

در منطقه آسیا و اقیانوس آرام بسیاری از کشورها هنوز هم اساسا ممنوعیت مسافران خارجی و یا اگر آنها اجازه می دهد آنها را برای ورود نیاز به آنها را برای ارسال به آزمون و سختگیرانه قرنطینه. که شامل استرالیا که در آن برتر از ویکتوریا, دولت, Daniel Andrews, گفت: بزرگترین راننده در منطقه شیوع فعلی این است که مردم همچنان به رفتن به محل کار پس از بروز علائم ،

ویتنام به تعویق افتاد هفته آینده میزبانی آسیا بزرگترین امنیتی فروم و یک نشست سالانه جنوب شرقی آسیا وزرای خارجه یک ماه سپتامبر با توجه به همه گیر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

دو جنوب شرق آسیا دیپلمات گفت: در ویتنام است که منجر به انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا در سال جاری و به نظر می رسد به کنترل شیوع ویروس در درون مرزهای آن امید به داشتن چهره به چهره جلسات در اواسط ماه سپتامبر.

عبور از مرز در ارتباط بود دیگر شیوع بیماری در آسیا است. کره جنوبی گفت: 16 از 25 موارد جدید آن را تایید دوشنبه بسته بود به مردم ورود از خارج از کشور.

این کشور در روزهای گذشته گزارش داد ده ها تن از موارد در میان خدمه یک روسیه "بدون اجازه" کشتی و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از عراق است.

یک شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد بیش از 16.2 میلیون نفر از COVID-19 در سراسر جهان و بیش از 648,000 مرگ و میر. تعداد واقعی تصور می شود بسیار بالاتر با توجه به محدودیت برای تست و مسائل دیگر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن