حماسی است و به دور از 70 $ارزش از بازی به صورت رایگان در این هفته - CNET

حماسه بازی اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات -- شما احتمالا می دانید که بازی

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399
lifeless-planet
حماسه بازی

اگر شما یک gamer-و یا فقط بازدید از ادم ارزان خر صفحات گاهی اوقات -- شما احتمالا می دانید که بازی حماسی دهد و به دور حداقل یک بازی رایگان هر پنج شنبه. این هفته, این یک واقعی فضل-و نه یکی نه دو تا بلکه سه بازی در مجموع $70 در انتظار. حماسه به دور Killing Floor 2, سیاره مرده: Premier Edition و خیالبافانه 2. Killing Floor 2 حافظ بی چون و چرای این هفته اما هر دو از عناوین دیگر لحظات خود را و همه آنها رایگان است.

هر سه بازی ویندوز تنها -- با عرض پوزش مک مردمی -- و شما می توانید آنها را دانلود کنید برای نگه می دارد در هر زمان در حال حاضر و چهار شنبه, جولای 16.

حماسه بازی

Killing Floor 2 یک راست-جلو تیرانداز زامبی. تنظیم اروپا پس از آن تاخت و تاز شده است توسط وحشتناک مرگبار کلون که ایجاد شد توسط عناصر سرکش از Horzine شرکت. آیا به دنبال یک عمق گیم پلی: این تیرانداز بقا با دو بدون عارضه بازی حالت. و همچنین به عنوان یک بازیکن شما شش و 12-player co-op. این بازی در تاریخ است ،

دوستان ما در GameSpot بررسی Killing Floor 2 و به این نتیجه رسیدند: "بازی hones در پایه تجدید نظر از کشتن زامبی بدون عوارض برای رسیدن به ایستگاههای بین راه و یا راه اندازی پیچیده استحکامات. در عین حال Killing Floor 2 را قوی ترین دارایی است که در آن ساده و در عین حال موثر مبارزه با -- Tripwire می تواند جایگزین Zeds برای روبات ها یا نازی ها و هم جامد تیرانداز در دست خود."

حماسه بازی

می خواهید برای اجرای حدود زیادی در یک سیاره دور در حالی که لباس پوشیدن و در لباس فضایی? این 2011 کیکاستارتر بودجه بازی خیلی باحال قضیه: کاوش در یک سیاره دور پس از 15 سال از سفر شما کشف شما شده است مورد ضرب و شتم به پانچ زمانی که شما کشف رها شوروی مستعمره. داستان در جو و رمز و راز هر چند پارسه شکایت کرده اند که نهایی نتیجه نهایی نبود به عنوان رضایت بخش به عنوان آنها می خواهم امیدوار بود.

حماسه بازی

حماسه فروش زمین: "خطر آن را به عبور از سخت ترین زندان های جهان است. کشف بزرگترین زندان نشده است! شما باید برای زنده توسط, زندان, قوانین, حضور و غیاب, انجام, زندان, مشاغل و زیر سخت روال; در حالی که همه مهندسی پیشنهاد خود را برای آزادی است."

بررسی مخلوط شده اند اما بسیاری از مردم واقعا عاشق این فرار از زندان بازی استراتژی است.

ادامه مطلب: بهترین لپ تاپ های بازی برای سال 2020

این مقاله به روز رسانی به طور منظم با هفته جاری بازی های رایگان.


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن پاسخ در پرسش و پاسخ ما صفحه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن