را وارد کنید و شانس خود را برای برنده شدن یک Oculus تلاش VR هدست* - CNET

ریک Broida/CNET کلمات نمی تواند به اندازه کافی اکسپرس چقدر دوست دارم VR و به خصوص Oculus تلاش VR هدست. این خ

توسط SALAMNEWWS در 19 خرداد 1399
cnet-oculus-facebook
ریک Broida/CNET

کلمات نمی تواند به اندازه کافی اکسپرس چقدر دوست دارم VR و به خصوص Oculus تلاش VR هدست. این خود شامل سیستم بدون کامپیوتر افسار مورد نیاز با تن از بازی های بزرگ و برنامه های. آن را آنقدر بزرگ است که آن را به طور مداوم به فروش می رسد فقط در مورد همه جا (هر چند ما شده است ردیابی Oculus تلاش موجودی در فروشگاه های مختلف برای کمک به شما در پیدا کردن یک).

شما لازم نیست که به کلمه من برای آن را: اسکات استین به تازگی opined که Oculus تلاش باقی مانده است بهترین VR هدست شما می توانید خرید.

اما شما می دانید چه چیزی بهتر از خرید یک تلاش ؟ برنده یکی. و این دقیقا کاری است که شما می توانید انجام دهید به عنوان بخشی از GameSpot این بازی برای تمام رویداد طول می کشد که در طول ماه ژوئن. این موسسه خیریه جشن شامل تعداد زیادی از بازی های هیجان انگیز اخبار و اطلاعیه ها با شرکت های متعدد به اشتراک گذاری اطلاعات خود را در بازی های آینده.

برای ورود به این سادگی است, همه شما باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده قوانین ما با دقت و سپس با استفاده از فرم زیر برای ارسال ورود خود را (و یا نوشته اگر شما می خواهید را به یک چند قدم اضافی). اگر شما بر روی یک دستگاه تلفن همراه و یا در غیر این صورت مشکل در ثبت نام این لینک را به شما که در آن شما نیاز به رفتن. با استفاده از یک ad blocker? شما ممکن است نیاز به غیر فعال کردن آن را به درستی مشاهده فرم.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: ما در زمان Oculus تلاش در تعطیلات

5:18


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن