انگلیس می تواند درایو از طریق مرکز واکسن آنفلوآنزا

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ا

توسط SALAMNEWWS در 21 مرداد 1399

روزنامه نگار مستقل در سراسر جهان خبرنگارانی را استخدام می کند تا روزنامه نگاری واقعا مستقل ی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای حمایت از ما، لطفا ً به یک کمک توجه کنید.

رانندگی از طریق آنفولانزا jabs گزارش شده در پیشنهاد برای دریافت مردم واکسن بدون نیاز به مخلوط با دیگران برنامه ریزی شده است.

طرح پژواک درایو از طریق ایستگاه های تست coronavirus, که در بریتانیا در طول همه گیر راه اندازی شد.

به گزارش تایمز، مراکز مشابه می تواند برای مردم به عنوان بخشی از برنامه های انفلوانزا خود را به عنوان بخشی از برنامه های ان.اس.ای.اس انگلیس به دست بیاوره.

روزنامه گزارش داد که پارک های ماشین GP می تواند به عنوان سایت استفاده شود.

گروه بهداشت برای اظهار نظر توسط ایندیتیون نزدیک شده است.

دولت از قبل اعلام کرده است گسترش برنامه واکسیناسیون آنفولانزا انگلستان، در میان ترس از بحران آنفولانزا فصلی می تواند در همان زمان به عنوان موج دوم از ویروس کوروناویروس ضربه.

بزرگسالان 50 ساله یا بیش از این قادر خواهند بود برای گرفتن یک ضربه آنفلوآنزارایگان در سال جاری, و کودکان بیشتری نیز واجد شرایط.

دولت در نظر دارد برنامه واکسیناسیون آنفلوانزای زمستانی خود را دو برابر کند که می تواند منجر به گرفتن شغل تا 30 میلیون نفر شود.

در حال حاضر، برنامه flu رایگان آنفولانزای انفلوانزای انفلوانزای ان.اس.اس برای افراد 65 سال و بالاتر، زنان باردار، افرادی با شرایط خاصی مانند بیماری کلیه، آسم یا بیماری قلبی، و مراقبان یا کسانی که در خانه های مراقبتی هستند، می باشد.

همچنین کارکنان خدمات بهداشتی و اجتماعی در خط مقدم واجد شرایط دریافت واکسن هستند. همچنین این بیماری برای کودکان بالای شش ماه با وضعیت بهداشتی طولانی مدت، افراد دو و سه ساله و کسانی که در دبستان هستند آزاد است.

این برنامه اکنون شامل کودکانی خواهد شد که تا پایان ماه اوت سال جاری - سال اول دبیرستان - و هر کسی که ۵۰ سال و بالاتر باشد، که در سال بعد واکسن زده می شود، شامل می شود.

هر کسی که در یک خانه با کسی در بیمه خدمات درمانی محافظت لیست بیماران برای Covid-19 زندگی می کنند نیز واجد شرایط خواهد بود.

ماه گذشته، بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا، درخواست کرد تا مردم به یک مشکل آنفلوآنزای زمستانی دست بیابند چرا که می تواند به فشار از ان.اس.ای.اس کمک کند.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعاتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de