در معرض خطر اسب دریایی می گرداند دلیل مستند برای لذت بردن از 'عدم قایق و مردم'

در معرض خطر اسب دریایی بومی به انگلستان گرفته شده با استفاده از lockdown به recolonise سابق خود را دژ محکم در

توسط SALAMNEWWS در 13 خرداد 1399

در معرض خطر اسب دریایی بومی به انگلستان گرفته شده با استفاده از lockdown به recolonise سابق خود را دژ محکم در Dorset دریایی اياد گفته اند.

اسب دریایی اعتماد جهانی پیشرو خیریه برای اسب دریایی حفاظت در بر داشت 16 خاردار اسب دریایی – از جمله حامله مرد و یک نوجوان که تا به حال متولد شده در این سال -- در به طور منظم بررسی شیرجه در Studland بای.

کشف علائم بیشترین تعداد اسب دریایی یافت می شود در یک شیرجه در سایت پس از اعتماد شروع به نظارت بر این منطقه در سال 2008. قبل از در حال حاضر یک اسب دریایی دیده شده بود در این سایت به مدت دو سال.

نیل Garrick-Maidment, بنیانگذار اسب دریایی اعتماد نسبت به بازگشت خجالتی گریزان حیوانات دریایی به یک "کمبود قایق و مردم" به عنوان ترافیک آمد به توقف در طول coronavirus مستند.

او گفت: "ما را دیده اند بسیاری از اسب دریایی به دلیل زنجیره غذایی بهبود دادن به اسب دریایی مقدار زیادی از مواد غذایی به غذا خوردن و مهمتر جایی برای پنهان کردن دارد."

Ms Garrick-Maidment همچنین اشاره کرد "قابل توجه بازیابی" در محیط زیست از Studland بای سایت و seagrass وجود دارد "شروع به تعمیر خود را".

این seagrass که در آن اسب دریایی معمولا پنهان بود که توسط moorings که کشیده در بستر دریا باعث تماس در 2016 توسط اسب دریایی اعتماد و Dorset, حیات وحش اعتماد برای "سازگار با محیط زیست دوستانه moorings" مورد استفاده قرار گیرد.

در سال 2008 حدود 40 خاردار اسب دریایی ثبت شد اما تنها دو نفر زنده آنهایی که تا به حال دیده شده است پس از سال 2015 است. در سال 2018 تنها یک اسب دریایی مرده پیدا شد.

انگلستان دارای دو بومی اسب دریایی گونه های خاردار و کوتاه snouted اسب دریایی. هر دو اعطا شد وضعیت حفاظت در سال 2008 تحت حیات وحش و حومه عمل می کنند.

Studland خلیج تعیین شد حفاظت از محیط زیست دریایی منطقه در سال 2019 سال های پس از مبارزات انتخاباتی در به رسمیت شناختن اهمیت آن seagrass زیستگاه و جمعیت اسب دریایی

Studland خلیج است که به طور معمول در یک مکان محبوب برای اوقات فراغت و صنعت به لنگر اما عدم قایق در ماه های اخیر به ارمغان آورده اند اسب دریایی جمعیت پشت (PA)

"سوال این است که چگونه ما رفتن به جلو" گفت: آقای Garrick-Maidment پس از اعتماد های اخیر کشف شده است. "ما نمی خواهیم قایق و غواصان ممنوع اما اسب دریایی و seagrass نیاز خود را از حمایت قانونی اجرا گذاشته است.

"16 اسب دریایی کشف شده در یک شیرجه شگفت انگیز, کشف, اما ما در حال حاضر نیاز به دریایی مدیریت سازمان (MMO) و طبیعی انگلستان به اجرای حیات وحش و حومه قانون و حفاظت دریایی منطقه و در محل قرار داده و اقدامات سازگار با محیط زیست moorings.

"این اسب دریایی نیاز به حفاظت برای جلوگیری از آنها را ناراحت بودن دوباره به عنوان Covid محدودیت ها برداشته و برای جلوگیری از آنها را از اضمحلال این از نظر قانونی محافظت شده در سایت.

"ما یک فرصت منحصر به فرد برای کمک به طبیعت و برای بازگرداندن تعادل از سیاره ما," او اضافه شده است.

"ما باید با شتاب این کار را با هر دو دست برای seagrass برای دریا برای بشریت و مهمتر این باور نکردنی اسب دریایی."

طبیعی انگلستان است که مسئول مدیریت سایت در Studland خلیج و عمل به عنوان یک قانونی مشاور دریایی مدیریت سازمان (MMO) گفت: حفاظت مشاوره برای حفاظت زیستگاه های دریایی و گونه های در سایت است که به طور مداوم مورد بررسی و به روز خواهد شد اگر حفاظت بیشتر مورد نیاز است.

مت شنیده طبیعی, England منطقه manager برای Wessex گفت: "ما قویا متعهد به حفاظت از ارزش ما زیستگاه ها و حیات وحش و ما در حال حاضر مشاوره در به روز رسانی حفاظت مشاوره برای Studland خلیج حفاظت دریایی منطقه است.

"ما همچنان به کار با MMO و گروه های محلی برای اطمینان از حفاظت از محیط زیست دریایی منطقه و خاص آن حیات وحش به خوبی مدیریت شده حفظ و محافظت به طوری که آنها می تواند لذت بردم پایدار برای نسل های آینده."

یک سخنگوی MMO گفت: هر دو گونه از اسب دریایی بود "به طور کامل حفاظت شده" تحت حیات وحش و حومه عمل 1981 و هر گونه فعالیت است که می تواند مزاحم آنها نیاز به یک "حیات وحش مجوز".

"عمدا اخلال اسب دریایی بدون مجوز می تواند منجر به اجرای عمل" او گفت:.

اضافی و گزارش توسط بهبهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب