کارفرمایان در حال حاضر باید همیشه به کار از خانه به عنوان گزینه مت, Hancock, می گوید

کار از خانه جایی که ممکن است باید همچنان فراتر از Covid-19 همه گیر و تبدیل به جدید "هنجار" وزیر بهداشت مت Hanc

توسط SALAMNEWWS در 20 تیر 1399

کار از خانه جایی که ممکن است باید همچنان فراتر از Covid-19 همه گیر و تبدیل به جدید "هنجار" وزیر بهداشت مت Hancock گفته است.

میلیون ها نفر از مردم در سراسر انگلستان ادامه کار از خانه پس از کاهش بیشتر از مستند محدودیت چیزی همه "خوب کارفرمایان" باید به جای حرکت رو به جلو.

مدیران و کارگران به طور یکسان با ذکر افزایش اوقات فراغت با توجه به نیاز به رفت و آمد و پول ذخیره شده در قطار و اتوبوس کرایه و بهبود تندرستی به عنوان برخی از مزایای داشتن به سفر به مدت پنج روز در هر هفته.

رسمی دولت هدایت باقی می ماند که "معقول مراحل باید انجام شود" توسط کارفرمایان به کارمندان کمک می کند کار از خانه.

"من قطعا فکر می کنم باید آن را هنجار که در آن ممکن است" هنکاک گفت: در یک گفتگوی اینترنتی با اعضای باشگاه زنان AllBright. "ما نیاز به متقاعد کردن مردم است که اجازه می دهد انعطاف پذیر کار باید ادامه یابد. این یک تغییر است که هرگز رفتن به دور است."

هنکاک نیز نامیده می شود برای یک مطالعه انجام شود به "کارآمدی" از راه دور کار هر چند او گفت: مزایای گسترده تر از عمل – به خصوص برای زنان ساخته و آن حفظ ارزش خود در دراز مدت.

"وجود دارد یک بحث که آیا مردم بهتر کار می کنند زمانی که آنها در حال کار از خانه و آن را واقعا دشوار است به دانستن این که آیا بهره وری بالا می رود یا پایین, اما ما فقط تا به حال یک آزمایش است که ما نیاز به درک پاسخ به این," او اضافه شده است.

"وجود دارد یک بحث است که بهره وری بالا رفته در طول این زمانی که مردم در حال کار از خانه قطعا در شرایط تندرستی."

وقتی پرسیده شد که آیا دولت باید با در نظر گرفتن قانون در ترویج خانه کار آقای Hancock پاسخ داد: "بله" و افزود: "راه شما می توانید نگاه در آن وجود دارد را یک حق برای درخواست کار انعطاف پذیر.

او گفت: یکی از اصلی ذینفع از خانه مشغول به کار بودند به عنوان آنها تمایل دارند که بیشتر مسئولیت مراقبت از کودکان اضافه کرد: "شواهد نشان می دهد (انعطاف پذیر) در دمای منافع زنان بیشتر از مردان است".

خارج از کنترل از راه دور کار بحث نیز مطرح موضوع که آیا Hancock تا به حال هیچ تاسف در مورد دولت و مدیریت بحران است.

هنکاک بستری شد "بی پایان" تعدادی از چیزهایی که او را متفاوت انجام داده اند با بهره از حقیقت با اشاره به دولت اوایل اجتماعی فاصله دستورالعمل برای مجالس ترحیم به عنوان مثال.

از صبح روز جمعه وجود دارد 288,000 موارد گزارش شده از coronavirus در انگلستان و 44,000 مرگ اگر چه آمار رسمی قرار داده است که رقم در نزدیک به 50 ، 000. حدود 20 ، 000 مرگ و میر رخ داده است در انگلستان مراقبت از خانه.

نخست وزیر بوریس جانسون بود roundly در اوایل این هفته زمانی که او به نظر می رسد نشان می دهد که مراقبت اجتماعی بخش بود به سرزنش برای انگلستان بالا تلفات و گفت: کارفرمایان به حال به درستی به دنبال روش.

یک موسسه خیریه رئیس در توصیف این دیدگاه به عنوان "بزدلانه" و "هولناک" اضافه شده است یک "مضحکه می خواند و از رهبری" در سراسر این بیماری همه گیر.

آقای جانسون حاضر به عذر خواهی برای نظرات. کسب و کار, منشی, Alok Sharma ادعا کرد او رئیس بود "قطعا نه سرزنش مراقبت خانه" اجتماعی, مراقبت از coronavirus مرگ و میر.

"آنچه که نخست وزیر بود و اشاره به این است که هیچ کس نمی دانست چه این روش درست شد چون ما می دانیم که این میزان بدون علامت مواردی بود که در آن زمان شناخته شده," او گفت ،

"ما انجام داده اند ما بهترین برای قرار دادن اسلحه ما در اطراف خانه مراقبت بخش است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن