کارمند که اعتراض Facebook را در موضع تهمت پست اخراج بیش از جیر - CNET

Facebook با آن مواجه انتقاد برای اقدام در برابر تهمت پست که کارمندان گفت که می تواند تحریک خشونت. آنجلا Lang/C

توسط SALAMNEWWS در 24 خرداد 1399
facebook-logo-phone-9799

Facebook با آن مواجه انتقاد برای اقدام در برابر تهمت پست که کارمندان گفت که می تواند تحریک خشونت.

آنجلا Lang/CNET

Facebook اخراج یک کارمند که اعتراض در شبکه های اجتماعی دست-رویکرد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث پست پس از او علنا به نام یکی دیگر از کارکنان "انفعال" در یک صدای جیر جیر.

براندون Dail که مشغول به کار به عنوان یک مهندس در Facebook در سیاتل گفت: در یک توییت در روز جمعه که او از دست داده و کار خود را پس از او پرسید که کارمند دیگری برای اضافه کردن یک زندگی ماده بنر برای یک سایت در مورد ابزار ساخته شده توسط Facebook. Dail گفت: کارمند خودداری کرد چرا که او نمی خواست به سیاسی.

در صدای جیر جیر ارسال شده در ژوئن 2, Dail اشاره کارمند با نام و گفت که "عمدا ساخت یک بیانیه سیاسی است که در حال حاضر."

Facebook تایید کرد که Dail را شناسایی خود را شلیک دقیق بود اما نمی ارائه اطلاعات بیشتر است. Dail نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شبکه های اجتماعی مواجه شده است و انتقاد از خود کارکنان برای اقدام علیه پست از مغلوب ساختن پیشی جستن است که کارگران و منتقدان می گویند می تواند تحریک خشونت. در اوایل این ماه صدها نفر از کارکنان برگزار نادر مجازی اعتصاب در اعتراض به این شرکت موضع سیاسی بیان. مغلوب ساختن پیشی جستن مطالب شامل عبارت "در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" در پاسخ به اعتراضاتی که فوران پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در ایالت مینه سوتا که پس از یک افسر پلیس سفید دوخته گردن خود را با زانو خود را. برخی از کارکنان ترک در حالی که دیگران را تهدید به ترک این شرکت است.

Facebook گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پست نمی نقض قوانین خود را در برابر تحریک به خشونت و که آن را اجازه می دهد تا برای بحث و گفتگو در سراسر کشور با استفاده از زور. شبکه های اجتماعی را رویکرد در تقابل با توییتر که اضافه شدن منافع عمومی توجه بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل هفته گذشته گفت که این شرکت در حال بررسی سیاست های خود از جمله قوانین است که اجازه می دهد برای بحث و گفتگو در مورد استفاده از دولت از زور است. زوکربرگ و همسرش پریسیلا چان گفت: در نامه ارسال شده به توییتر در روز پنج شنبه که آنها "به شدت متزلزل و منزجر" با مغلوب ساختن پیشی جستن "تفرقه و آتش زا و بس."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب