امیلی Maitlis Newsnight ردیف: تاریخچه مختصری از بی بی طرفی بحث

پس از امیلی Maitlis ستایش شد مقدمه ای بر سی گل سرسبد امور جاری نشان می دهد Newsnight که در آن او در مورد Domin

توسط SALAMNEWWS در 8 خرداد 1399

پس از امیلی Maitlis ستایش شد مقدمه ای بر سی گل سرسبد امور جاری نشان می دهد Newsnight که در آن او در مورد Dominic کامینگز بحث شرکت رد نظرات او نقض آن قوانین بی طرفی.

مجری گفت: او بوده است "غرق" حمایت از بینندگان به او نشان داد این بود که او تصمیم به نظر می رسد در آینده نشان می دهد به پخش پس از ردیف بیش از اظهارات او.

49 ساله پخش در توئیتر خود نوشت: "غرق شده و با تمام مهربانی, پیام ها و پشتیبانی در اینجا – و من احتمالا از دست رفته زیادی از آن.

"با تشکر از شما از همه ما در Newsnight."

او نبود شب بعد از مونولوگ موجب حدس و گمان او جایگزین شده است که نشان می دهد اما Ms Maitlis گفت که او خواسته بود برای شب خاموش.

Ms Maitlis در توئیتر خود نوشت: "خیلی ممنون دوست من بسیار عالی و همکار کتی Razzall برای پله در...

"او به خاطر من خواسته برای شب خاموش – دانستن امشب برنامه خواهد بود در عالی ترین دست."

در ضمن پخش watchdog Ofcom گفت: آن را دریافت 247 شکایات پس از سخنان در برنامه.

در مقدمه در سه شنبه, Ms Maitlis گفت: بوریس جانسون رئیس مشاور "قوانین شکست" و افزود: "در این کشور می توانید ببینید که آن را شوکه دولت نمی تواند."

"دیگر وزیران و نخست وزیر به ما بگویید که او در [قوانین] بیشتر عصبانی پاسخ به این رسوایی است به احتمال زیاد.

پس از واکنش بیش از تک صدایی بی بی سی صادر سریع پاسخ.

آن گفت: کارکنان بوده است "نقل از "دستورالعمل" در اطراف بی طرفی و اضافه کرد که این شرکت باید "رعایت بالاترین استانداردهای دلیل بی طرفی در اخبار آن خروجی".

برنامه "باید انجام شود بیشتر به روشنی معرفی شد خلاصه ای از پرسش های ما را بررسی و با همه همراه شواهد در بقیه برنامه.

"آن را به عنوان اعتقاد ما معرفی ما پخش نمی دیدار با استانداردهای ما به دلیل بی طرفی" به بی بی سی گفت.

پخش شده است در چنین ردیف بیش از بی طرفی در گذشته مانند اختلاف بر دیدگاه های ساخته شده توسط نگا Munchetty در طول یک پخش زنده در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نژاد پرستی.

بی بی سی صبحانه مجری در نظر گرفته شد به beached شرکت در سرمقاله دستورالعمل هنگامی که او در مورد اظهارات رئیس جمهور ایالات متحده که در آن او گفت: زن دموکرات به "بازگشت" به کشور خود.

این حکم بعد از بررسی و معکوس توسط شرکت مدیر کل پروردگار تونی هال.

در اوایل این ماه در بی بی سی را رد کرد دولت در انتقاد از یک چشم انداز بررسی که گزارش موارد حیاتی از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) گم شد از انگلستان ذخایر.

الیور Dowden, فرهنگ, وزیر نوشت: یک شکایت رسمی به بی بی سی مدیر کل تونی هال ادعا شرکت معرض خطر از دست دادن عمومی اعتماد به نفس.

چشم انداز تا به حال گزارش شده است که موارد حیاتی از PPE که برخی از آنها در حال حاضر در تامین کوتاه مدت از سمت چپ بود از انگلستان ذخایر هنگامی که آن را در سال 2009 تاسیس شد.

چندین اتهامات به دنبال جمله که تعدادی از بیمه خدمات درمانی کارگران که مورد مصاحبه قرار گرفتند گزارش شده به اعضا یا حامیان حزب کارگر.

اما بی بی سی بود که توسط این برنامه و گفت: این امر در پاسخ به آقای Dowden نامه.

این شرکت همچنین دریافت 181 شکایت در مورد "محتوای نامناسب" در موسسه خیریه خود را نشان می دهد بزرگ شب در اوایل این ماه.

سه ساعته برنامه دیدم که کودکان در نیاز و امداد طنز تیم به جمع آوری پول برای coronavirus تلاش های امدادی دریافت یک واکنش بیش از یک کمی بریتانیا طرح.

در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد آن بخش خاص نشان می دهد بینندگان شد جرم توسط بزرگ سیاه و سفید دیک هر دو هفته یکبار شکایت گزارش ذکر شده "محتوای نامناسب یا طنز" به عنوان "موضوع اصلی".

بی بی سی نیز به خود جلب انتقاد پس از پخش یک کمدی کلیپ در روز انگلستان چپ اتحادیه اروپا از کودکان نشان می دهد Histories.

کمدین نیش کومار معرفی تصویری با یک مرجع Brexit که نشان می داد ملکه ویکتوریا کشف چندین کالا او لذت می برد مانند چای و قند و نه تولید شده در بریتانیا است.

Ofcom دریافت حدود 300 شکایت از مردم است.

تا کنون در این کلیپ مشاهده شده است سه میلیون بار در توییتر به تنهایی تا حد زیادی به عنوان یک نتیجه از بحث را به خود جلب کرد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن